Woow Restaurant

E-posta Gönder

  • Çorlu, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Woow Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Woow Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Woow Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Bahçe Yüksek tavan
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Woow Restaurant Sık Sorulan Sorular

Woow Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Woow Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Woow Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Woow Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Woow Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Woow Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Woow Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Woow Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Woow Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, parti, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, kına, baby shower, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Woow Restaurant Hakkında

Şık ve nezih bir restaurantta özel günlerinizi daha anlamı kılmaya hazır mısınız?

Yıllardır konuklarımızı ağırladığımız restaurantımız şimdi yenilenen ve gelişen hali ile Woow Restaurant Çorlu'da hizmetinizde.

Sunduğu hizmetler ve konuklarına her an hissettirdiği rahatlık ile sıklıkla tercih edilen bir yer haline geliyoruz. Güler yüzlü personelimizle birlikte kalabalık bir ekip olarak sizlere hizmet veriyoruz. Siz görmeseniz de arka planda çalışan mutfak ekibimiz, temizlik personellerimiz, aşçılarımız ve organizasyonlarınızın düzenlenmesinde sorumlu olacak organizasyon sorumlusu da bulunuyor. Birlikte çalıştığımız ekibin kalabalık olması göre paylaşımı yaparak her organizasyonunuzu eksiksiz kalmamızı sağlıyor. Ayrıca profesyonel bir ekip ile birlikte çalıştığımız için her detay kalanını uzman kişiler tarafından sorunsuz bir şekilde düzenleniyor.

Düzenlemelerimize ise organizasyon sorumlumuz ile birlikte gerçekleştireceğiniz organizasyonu ve konsepti hazırlanıyoruz. Davetli sayınızı göre masa ve sandalye düzenini tamamlıyor ardından süslemeleri gerçekleştiriyoruz. Süslemelerimiz konusunda da davet sahiplerimizin tercihleri doğrultusunda hareket ediyoruz.

Gerçekleştireceğimiz organizasyon nişan, nikah töreni veya düğün ise çiftçimiz için şık bir nikah masasında hazırlıyoruz. Kına gecesi organizasyonlarını için ise bir kına gecesi tasarlayarak gelin hanıma kendini özel hissedeceği bir konseptte oluşturuyoruz.

En lezzetli yemekleri sunduğumuzu da söyleyebiliriz! Sizlerin beğenisine sunmadan önce tercih etmek için uzun süre üzerinde çalıştığımız tarifleri ile menülerimizi hazırlıyoruz. Davet ve resepsiyonlarınız için ise Çorlu düğün yemeği menüleri oluşturuyoruz. Geniş bir yelpazeye sahip menülerimiz ile organizasyonlarınız için tercih ettiğiniz menüler konuklarınızın beğenisine sunuluyor.

Üstelik bütün bu hizmetler dahilinde siz değerli konuklarımıza Woow Restaurantta düğün, kına gecesi, nikah sonrası yemek ve bekarlığa veda partisi düzenleme şansı sunuyoruz.

Eğer siz de Çorlu'da düğün ve kına gecesi gibi organizasyonlarınızı için şık bir restaurant arıyorsanız Woow Restaurant ile görüşmeden kararınızı vermeyin. Karar verebilmek için ise hemen form doldurarak bizimle iletişime geçin!

Ekiple Tanışın

İletişim

Woow Restaurant Düğün Yorumları (1)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Elif

Düğün Tarihi: 02.08.2015


RÜYA GİBİ BİR DÜĞÜNÜM OLDU.ÇOK MEMNUN KALDIK. HİZMET 10 NUMARAYDI GİRİŞ OLSUN İKRAMLAR SUNUMLAR MASA DÜZENLEMESİ SÜSLEMELER HERŞEY COK GÜZELDİ.YAKLAŞIK 600 KİŞİLİK YEMEKLİ ORGANİZASYONUMUZDA YEMEKLERİN TADI SUNUMU GÖRSELLİĞİ GAYET GÜZELDİ. KESİNLİKLE ÖNERECEĞİM BİR MEKAN.

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.