Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

Manisa Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Usta şefleri ve tecrübeli garsonları sayesinde restoranlar, yemekli düğün yerleri arasında en popüler mekanlardandır. Manisa’da böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız yemekli düğün fiyatlarının çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterdiğini aklınızda bulundurmanızda fayda var. Yemekli düğün maliyeti; mekanın kapasitesi, menünün içeriği, dekorasyonda kullanılan süslemelere göre belirlenir. Sayıca fazla konuk ağırlama kapasitesine sahip bir restoran kiralamanız küçük bir mekan kiralamaya göre daha maliyetli olacaktır. Eğer kısa bir misafir listeniz varsa küçük bir restoran tutarak tasarruf edebilirsiniz.

Restoran düğünlerinde maliyeti etkileyen en büyük unsur menü içeriğidir. Genellikle ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve pastadan oluşan menülerde yaptığınız seçimler yemekli düğününüzün fiyatına yansır. Kısıtlı bir bütçe ile restoranda yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız o zaman daha uygun fiyatlı menüler seçebilirsiniz. Örneğin; kırmızı et yerine tavuk eti, 6 çeşit bulunan ordövr tabağı yerine 3-4 çeşit bulunan bir meze tabağı tercih edebilirsiniz. Menü fiyatlarını büyük oranda etkileyen bir diğer faktör de içki seçimidir. İçkili menüler her zaman içkisiz menülere göre daha yüksek fiyatlıdır. Az sayıda misafirinizin alkol tüketeceğini düşünüyorsanız alkolsüz ya da sınırlı alkollü bir menü seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Restoranda yaptığınız yemekli düğününüzde dekorasyonda kullandığınız süslemeler, organizasyon fiyatına yansıyacaktır. Eğer masa dekorasyonunda görkemli şamdanlar gibi pahalı süslemeler seçerseniz, sade tasarımlı masa süslemelerine göre daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Süslemelerinizi seçerken gösterişli durmasından ziyade konuklarınızı rahatsız etmeyecek büyüklükteki aksesuarları tercih etmenizi öneriyoruz. Sade aksesuarlarla da göz alıcı bir düğün gerçekleştirebileceğinizi unutmayın.

Manisa Yemekli Düğün Fiyatları

Manisa’da bulunan yemekli düğününüzü düzenleyebileceğiniz restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi unutmayın.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Manisa Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Manisa restoranlar fiyatları ne kadar?
  Manisa restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 55 TL'den başlamaktadır. Manisa şehrinde ortalama düğün kapasitesi 275 kişidir. Manisa restoranlar toplam fiyatı ortalama 15.125 TL'dir. Manisa restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Manisa Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Manisa Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Yunusemre 275 55 TL 15.125 TL
  Alaşehir 0 0 TL 0 TL
  Ahmetli 275 55 TL 15.125 TL
 • Manisa restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Manisa şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 2 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 2 restoran vardır.