Manisa Yemekli Düğün

Düğününü yapabileceğin Manisa restoranlarını senin için listeledik. Tek bir tıkla restoranları, hizmet detaylarını ve fotoğraflarını incele, beğendiklerinden fiyat teklifi iste!

Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Manisa Yemekli Düğün Fiyatları Neye Göre Değişir?

Usta şefleri ve tecrübeli garsonları sayesinde restoranlar, yemekli düğün yerleri arasında en popüler mekanlardandır. Manisa’da böyle bir organizasyon yapmak istiyorsanız yemekli düğün fiyatlarının çeşitli etkenlere göre değişiklik gösterdiğini aklınızda bulundurmanızda fayda var. Yemekli düğün maliyeti; mekanın kapasitesi, menünün içeriği, dekorasyonda kullanılan süslemelere göre belirlenir. Sayıca fazla konuk ağırlama kapasitesine sahip bir restoran kiralamanız küçük bir mekan kiralamaya göre daha maliyetli olacaktır. Eğer kısa bir misafir listeniz varsa küçük bir restoran tutarak tasarruf edebilirsiniz.

Restoran düğünlerinde maliyeti etkileyen en büyük unsur menü içeriğidir. Genellikle ordövr tabağı, ara sıcak, ana yemek ve pastadan oluşan menülerde yaptığınız seçimler yemekli düğününüzün fiyatına yansır. Kısıtlı bir bütçe ile restoranda yemekli düğün yapmayı planlıyorsanız o zaman daha uygun fiyatlı menüler seçebilirsiniz. Örneğin; kırmızı et yerine tavuk eti, 6 çeşit bulunan ordövr tabağı yerine 3-4 çeşit bulunan bir meze tabağı tercih edebilirsiniz. Menü fiyatlarını büyük oranda etkileyen bir diğer faktör de içki seçimidir. İçkili menüler her zaman içkisiz menülere göre daha yüksek fiyatlıdır. Az sayıda misafirinizin alkol tüketeceğini düşünüyorsanız alkolsüz ya da sınırlı alkollü bir menü seçerek tasarruf edebilirsiniz.

Restoranda yaptığınız yemekli düğününüzde dekorasyonda kullandığınız süslemeler, organizasyon fiyatına yansıyacaktır. Eğer masa dekorasyonunda görkemli şamdanlar gibi pahalı süslemeler seçerseniz, sade tasarımlı masa süslemelerine göre daha fazla ücret ödeyebilirsiniz. Süslemelerinizi seçerken gösterişli durmasından ziyade konuklarınızı rahatsız etmeyecek büyüklükteki aksesuarları tercih etmenizi öneriyoruz. Sade aksesuarlarla da göz alıcı bir düğün gerçekleştirebileceğinizi unutmayın.

Manisa Yemekli Düğün Fiyatları

Manisa’da bulunan yemekli düğününüzü düzenleyebileceğiniz restoranlara bu sayfa üzerinden ulaşabilirsiniz. Beğendiğiniz mekanlardan ücretsiz fiyat teklifi alabileceğinizi unutmayın.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Manisa Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular