Bursa Yemekli Düğün

Restoran düğünü organize etmek isteyen çiftler için Bursa restoranlarını listeledik. Düğün.com'da tüm alternatifleri incele ve hangi restoranda düğün yapacağını kolayca seç!

Sayfa 1 / 2
Firmanız Burada Yer Alsın.

Firmanız Burada Yer Alsın.

Binlerce Yeni Çifte Ulaşın!

Her yıl evlenen 3 çiftten 2'si, Düğün.com'da 50.000'in üzerinde firmayla tanışıyor. Siz de burada yerinizi alın, çiftlerle anlaşmaya başlayın!

Yemekli Düğün Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Genellikle restoranlarda gerçekleştirilen yemekli düğünlerde lezzetli menüler ön plandadır. Damak zevkinizle anılan bir çiftseniz böyle bir düğün tercih ederek misafirlerinize unutamayacakları bir gece yaşatabilirsiniz. Restoranlar, uzman şefleri ve deneyimli servis elemanlarıyla yemekli düğünler için en ideal mekanlar arasında yer alıyor. Hem lezzet hem eğlence olsun istiyorsanız renkli fasılların düzenlendiği meyhaneler de seçenekleriniz arasında.

Menü seçimi yemekli düğünlerin en önemli unsurlarındandır. Menünüze karar verirken konuklarınızın damak zevkine öncelik vererek bir seçim yapmanızı öneriyoruz. Başlangıç tabağında tüm davetlilerinizin seveceği havuç tarator, börek ve zeytinyağlı dolma gibi aperatifler kullanabilirsiniz. Ana yemek seçiminizi yaparken bütçenizi göz önünde bulundurarak bir tercih yapabilirsiniz. Eğer kısıtlı bir bütçeniz varsa kırmızı et yerine beyaz et seçebilirsiniz. Ana yemek konusunda davetlilerinize seçenek sunmak hoş olabilir. Tavuk ya da köfte, et veya sebze gibi alternatifli menüler arasından misafirleriniz damak zevkine uygun olanı seçerek lezzetli bir yemek yiyebilir. Menünüzde içecek olarak alkollü ya da alkolsüz menüler tercih edebilirsiniz. Alkolsüz menüler, alkollü menülere göre daha uygun fiyatlı olur. Eğer düğününüzde az sayıda misafirinizin alkol tüketeceğini düşünüyorsanız sınırlı alkol seçimi yaparak tasarruf edebilirsiniz. Menü seçiminizi yaparken mekandan size bir tadım testi düzenlemelerini rica edin. Bu şekilde yemeklerin lezzeti konusunda emin olabilirsiniz.

Restoranda bir düğün yapmayı planlıyorsanız kabarık prenses kesim gelinlikler yerine midi boy ya da düz kesim gelinlikler tercih etmenizi öneririz. Kabarık modelli gelinliklerle masa aralarında hareket etmeniz zor olabilir. Damat adayları ise pekala bir smokin ya da takım elbise giyinebilirler. Ancak bu tarz restoran düğünlerinde İtalyan kesim pantolon ve modern bir blazer ceket ile de şık olabilirsiniz.

Kalabalık bir nişan töreni yapmayı düşünüyorsanız yemeklerini beğendiğiniz bir restoranda yemekli nişan düzenleyebilirsiniz. Bu şekilde yemek hazırlığı telaşından kurtularak nişan töreniniz için yapacağınız diğer hazırlıklarınıza odaklanabilirsiniz.

Bursa’da yemekli düğün fiyatları hakkında bilgi edinmek için buradaki restoran ve meyhanelerden ücretsiz fiyat teklifi alabilir ve mekanınıza karar verebilirsiniz. Sonrasında ise geriye sadece “Evet!” diyeceğiniz o büyük günü beklemek kalır.

Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Bursa Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular