Alara Restaurant Lara*

Alara Restaurant Lara
Alara Restaurant Lara şubesi sevdiklerinizle beraber kutlama yapabileceğiniz, dilerseniz düğün, dilerseniz nişan dilerseniz de bekarlığa veda partisi düzenleyebileceğiniz çok elit ve çok şık bir mekan. Alkollü ve alkolsüz içekleri, yemek menüsün fazla seçenekte olması sayesinde kendinize uygun seçimi kolaylıkla yapabilirsiniz. Ayrıca çok uygun fiyatları sayesinde de mekanı gördüğün anda yüzünde oluşan tebessüm cebinizi de güldürecek. Düğününüzü veya özel kutlamalarınız sizde seçkin ve elit bir mekanda yapmak istiyorsanız buraya gelebilirsiniz. Mekanı önceden tanımak ve keşif yapmak için önceden randevu almanıza gerek yok. Detaylı bilgi ve boş günleri öğrenmek için iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Güzel bir mekanda düğün yapmak sizin de hakkınız.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (2)

+ Yorum Yaz
HA hacer Düğün Tarihi: 30/08/2015

Çok güzel bir deneyimdi yaşadığımız yeni evlenecek çiftlerin kesinlikle tercih etmesi gereken bir mekan. Oldukça keyif aldık organizasyondan, lokasyon olarak oldukça kolay bulunabilen bir mekan. Yemekli olan organizasyonumuzda, yemeklerin tadı, sunumu, görselliği güzeldi. 200 kişilik organizasyonumuzda her şey çok güzeldi. Oldukça titiz ve temizdi mekan. Yetkili ve çalışanlardan da ayrıca çok memnun kaldık.

İL ilhan Düğün Tarihi: 29/08/2015

Yazın sıcağında kapalı bir mekanda yaptık ve içerinin sıcağı gayet iyiydi. Klimalar ortamda , dışardaki sıcaklığı hissettirmedi. Sundukları ikramlar , servis çok güzeldi. 120 kişilik bir düğün yaptık. Görsellik açısından çok hoştu. Erken gelen konuklar için deniz manzarası vardı. Loş bir ışık vardı mekanda akşam. Şehir dışından gelenler konuklar biraz sıkıntı yaşadılar. Şehrin acemisi olduklarından ama navigasyon ile buldular. Anlatya'da yaşanlar rahat buldu mekanı . İşletme sahibine tatlı ,katmer teslim ettim ve sorunsuz bir şekilde dağıtıldı. %100 öneririm mekanı. Başta kızım istemedi iki düğün yapmayı ama mekanı ve ortamı görünce iyi ki yaptık dedi.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Alara Restaurant Lara ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Alara Restaurant Lara hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap