Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Firmanızı ekleyin, binlerce yeni çifte ulaşın!

Her yıl 400.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor. Siz de hemen firmanızı ekleyin, işinizi katlayın!

Firmanızı Ekleyin

"Antalya Yemekli Düğün İçin İdeal Bir Şehir" Diyenlerden Misiniz?

Antalya’da yemekli nişan ya da düğün yapmak istiyor ve sadece en yakınlarınıza, samimi bir ortamda, fazla detaylara boğulmadan, şık bir davet vermek istiyorsanız restoran düğünleri tam da size göre. Antalya’da gerek şehir merkezindeki konumları, gerek sundukları kaliteli hizmetten dolayı tercih edebileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Konuklarınızın her biriyle ayrı ayrı ilgilenip, keyifli müzikler eşliğinde bol bol sohbet etme fırsatı bulabileceğiniz, sakin ve hoş bir ortamda yemeğinizi yiyebileceğiniz restoran düğünleri, abartıdan uzak oluşları ve sadelikleri ile ön plana çıkıyor. Böyle düğünlerde özgün tarzınızı gelinlik seçiminizle de ortaya koyabilirsiniz. Gösterişli, kabarık gelinlik modeli yerine, A ya da düz kesim zarif modellere yönelebilirsiniz.

Çiftler tarafından sonbahar ve kış aylarında oldukça tercih edilen restoran düğünlerini, davet vereceğiniz mekanın açık alanının olması ve kapasitesinin davetli sayınızla uyumlu olması durumunda, ilkbahar ve yaz aylarında da rahatlıkla düşünebilirsiniz. Restoran düğünü yapmayı planlıyorsanız, müzik sesi ve mekan kapanış saatlerinde bir takım kısıtlamalar olabileceğini hesaba katmalısınız.

Düğün Menüsü Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Antalya gibi sıcak şehirlerde özellikle yazın davet veriliyorsa, menü seçilirken iklim dikkate alınmalıdır. Akdeniz mutfağının hafif yemekleri bu konuda iyi bir seçenektir. Çeşit çeşit sebze, zeytinyağlı ve mezelerle damak çatlatan lezzetler sunan bu mutfağa menünüzde mutlaka yer açmalısınız. Tatlı seçimlerinde yine çok ağır olmayan tatlara yer verilebilir. Dondurma ve meyve tabakları iyi birer alternatiftir.

Antalya’da Akdeniz mutfağının en iyi örneklerini sunan iyi bir restoranda gerçekleşecek düğünlerin en büyük avantajı, az sayıdaki kişiye butik hizmet sundukları ve uzman oldukları işi yaptıkları için, tadına doyulmaz yemekler vadetmeleridir. Bunun yanı sıra, pek çok restoran size menü değiştirme ve özel taleplerde bulunma fırsatı da sunar. Sade ve gösterişten uzak olmalarının yanı sıra, ufak dokunuşlarla hayalinizdeki davete dönüşebilen restoran düğünleri, özellikle masa süslemeleri ile öne çıkar. Davetlilerin masalarını mumlar, şık şamdanlar, kandillerle süsleyebileceğiniz gibi bisiklet, balık ya da deniz feneri gibi sevdiğiniz figürlerle de renklendirebilirsiniz.

Antalya’da düğün yemeği hizmeti sunan restoranları listelediğimiz bu sayfada, dilediğiniz firmayı yakından inceleyebilir, müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca firmalardan zahmetsizce ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm Şehirler Restoran Düğünleri

Antalya Restoranlar - Sıkça Sorulan Sorular

 • Antalya restoranlar fiyatları ne kadar?
  Antalya restoranlar fiyatları kişi başı ortalama 106 TL'den başlamaktadır. Antalya şehrinde ortalama düğün kapasitesi 214 kişidir. Antalya restoranlar toplam fiyatı ortalama 22.684 TL'dir. Antalya restoranlar fiyatlarının en popüler ilçelere göre nasıl değiştiğini aşağıda yer alan Antalya Restoranlar Fiyat Tablosu üzerinden inceleyebilirsiniz.

  Antalya Restoranlar Fiyatları

  İlçe Kapasite Kişi Başı Fiyat Düğün Fiyatı
  Muratpaşa 138 107 TL 14.766 TL
  Kaş 90 102 TL 9.180 TL
  Aksu 1225 150 TL 183.750 TL
  Konyaaltı 100 150 TL 15.000 TL
  Manavgat 100 150 TL 15.000 TL
  Alanya 225 55 TL 12.375 TL
 • Antalya restoranlar davet alanları dağılımı nasıl olmaktadır?
  Antalya şehrinde açık ve kapalı alanı olan toplam 22, sadece kapalı alanı olan toplam 3, sadece açık alanı olan toplam 2 restoran vardır.
 • Antalya restoranlar servis dağılımı nasıl olmaktadır?
  Antalya şehrinde kokteyl hizmeti veren toplam 8 ve yemekli düğün hizmeti veren toplam 26 restoran vardır.