Antalya Restoran Düğünleri

Restoranda yemekli bir düğün organize etmeyi planlıyorsan araştırmaya Düğün.com'dan başla! Zengin menüleri ve sundukları güvenilir hizmetleriyle en iyi Antalya restoranları burada. Beğendiğin firmalarla hızlıca iletişime geç ve fiyat teklifi iste!

57 firma

AsterAs Restaurant

Konyaaltı

AsterAs Restaurant

AsterAs Restaurant

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

50-100 kişi

Yemekli Kapasite

14 1
İncele
Denizim Park

Muratpaşa

Denizim Park

Denizimpark restaurant bölümümüzde sizlere özel salonlarımızda düğün,nişan,kına,sünnet ve diğer organizasyonlarınızı yapıyoruz.

50-80 TL

Min. Yemekli Fiyat

750-1.000 kişi

Yemekli Kapasite

16 1
İncele
Atan Park Restaurant

Muratpaşa

Atan Park Restaurant

Atan Park Otel yenilen deniz manzaralı odaları ile misafirlerine, modern ortamda konaklama fırsatı sunuyor. Çağdaş tasarımlarla şekillenen odalarımızda göze hoş gelen ışıklandırma ile sizlere hoş...

200-300 TL

Min. Yemekli Fiyat

200-300 kişi

Yemekli Kapasite

3
İncele
La Boutique Otel

Muratpaşa

La Boutique Otel

Falezlerin üzerinde, korsan koyunda denize sıfır konumlanmış otelimiz muhteşem Akdeniz ve Toros Dağları manzarası ile kişiselleştirilmiş hizmet arayan konuklarına 62 adet zevkle döşenmiş oda ve süit..

100-150 TL

Min. Yemekli Fiyat

50-100 kişi

Yemekli Kapasite

41
İncele
Anadolu Park Restaurant

Aksu

Anadolu Park Restaurant

Anadolu Park Restaurant, Antalya-Aksu istikameti üzerinde bulunan 225 dönümlük ormanın doğallığı bozulmaksızın özenle korunarak zevkli mimarilerle buluştuğu bir alandır.Havaalanına 2 km,...

30-50 TL

Min. Yemekli Fiyat

1.000-2.000 kişi

Yemekli Kapasite

66 2
İncele

Diğer Firmalar

Firmanız Burada Yer Alsın.

Her yıl 300.000 çift, Düğün.com'da buldukları firmalarla anlaşıyor, siz de hemen firmanızı ekleyin, çiftlere firmanızı tanıtın!

Firmanı Ekle
Tüm İlçeler Restoran Düğünleri

"Antalya Yemekli Düğün İçin İdeal Bir Şehir" Diyenlerden Misiniz?

Antalya’da yemekli nişan ya da düğün yapmak istiyor ve sadece en yakınlarınıza, samimi bir ortamda, fazla detaylara boğulmadan, şık bir davet vermek istiyorsanız restoran düğünleri tam da size göre. Antalya’da gerek şehir merkezindeki konumları, gerek sundukları kaliteli hizmetten dolayı tercih edebileceğiniz pek çok restoran bulunuyor. Konuklarınızın her biriyle ayrı ayrı ilgilenip, keyifli müzikler eşliğinde bol bol sohbet etme fırsatı bulabileceğiniz, sakin ve hoş bir ortamda yemeğinizi yiyebileceğiniz restoran düğünleri, abartıdan uzak oluşları ve sadelikleri ile ön plana çıkıyor. Böyle düğünlerde özgün tarzınızı gelinlik seçiminizle de ortaya koyabilirsiniz. Gösterişli, kabarık gelinlik modeli yerine, A ya da düz kesim zarif modellere yönelebilirsiniz.

Çiftler tarafından sonbahar ve kış aylarında oldukça tercih edilen restoran düğünlerini, davet vereceğiniz mekanın açık alanının olması ve kapasitesinin davetli sayınızla uyumlu olması durumunda, ilkbahar ve yaz aylarında da rahatlıkla düşünebilirsiniz. Restoran düğünü yapmayı planlıyorsanız, müzik sesi ve mekan kapanış saatlerinde bir takım kısıtlamalar olabileceğini hesaba katmalısınız.

Düğün Menüsü Seçilirken Nelere Dikkat Edilmeli?

Antalya gibi sıcak şehirlerde özellikle yazın davet veriliyorsa, menü seçilirken iklim dikkate alınmalıdır. Akdeniz mutfağının hafif yemekleri bu konuda iyi bir seçenektir. Çeşit çeşit sebze, zeytinyağlı ve mezelerle damak çatlatan lezzetler sunan bu mutfağa menünüzde mutlaka yer açmalısınız. Tatlı seçimlerinde yine çok ağır olmayan tatlara yer verilebilir. Dondurma ve meyve tabakları iyi birer alternatiftir.

Antalya’da Akdeniz mutfağının en iyi örneklerini sunan iyi bir restoranda gerçekleşecek düğünlerin en büyük avantajı, az sayıdaki kişiye butik hizmet sundukları ve uzman oldukları işi yaptıkları için, tadına doyulmaz yemekler vadetmeleridir. Bunun yanı sıra, pek çok restoran size menü değiştirme ve özel taleplerde bulunma fırsatı da sunar. Sade ve gösterişten uzak olmalarının yanı sıra, ufak dokunuşlarla hayalinizdeki davete dönüşebilen restoran düğünleri, özellikle masa süslemeleri ile öne çıkar. Davetlilerin masalarını mumlar, şık şamdanlar, kandillerle süsleyebileceğiniz gibi bisiklet, balık ya da deniz feneri gibi sevdiğiniz figürlerle de renklendirebilirsiniz.

Antalya’da düğün yemeği hizmeti sunan restoranları listelediğimiz bu sayfada, dilediğiniz firmayı yakından inceleyebilir, müşteri yorumlarını okuyabilirsiniz. Ayrıca firmalardan zahmetsizce ücretsiz fiyat teklifi alabilirsiniz.