Poyraz Resort

0282 255 51 90

E-posta Gönder

  • Marmara Ereğlisi, Tekirdağ.

Kapasite Bilgileri

Poyraz Resort
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Poyraz Resort Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Poyraz Resort Genel Özellikler

Otel Türü
Butik Otel

Poyraz Resort Özellikler

Mekan Özellikleri
Deniz kenarında
Manzara
Deniz manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Poyraz Resort Sıkça Sorulan Sorular

Poyraz Resort düğün fiyatları ne kadar?

Poyraz Resort düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 200 - 350 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Poyraz Resort düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 350 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 200 - 350 TL aralığından başlamaktadır.


Poyraz Resort kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Poyraz Resort 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Tüm Sorular

Poyraz Resort Hakkında

Denize sıfır işletmemiz, güneşin en güzel anlarını davetinize buyur ediyor. Üstelik mekanımızda sadece düğün değil baby shower, sünnet düğünü, doğum günü partileri ve kurumsal etkinlikler gibi çeşitli etkinlikleri de sunuyoruz. Size ve sevdiklerinize en kaliteli hizmeti en güzel ortamda vermeyi amaçlıyoruz. Davetinize son derece nezih bir Tekirdağ davet salonu ortamında ev sahipliği yapmak istiyorsanız, doğru yere geldiniz.

Davet Alanları

Masmavi denizin hemen yanı başında bulunan 500 metrekarelik 1 açık davet alanımız ve yine 500 metrekare genişliğinde 1 kapalı alanımız bulunmakta. Kapalı alanımız, aynı zamanda bir restoran. Davet alanımızda Marmaraereğlisi’nin eşsiz gün batımı manzarasına kendinizi kaptırabilir, harika fotoğraflar çekebilirsiniz. Böylesine güzel bir günü ne siz ne de sevdikleriniz unutmak isteyecek!

Dekorasyon

Mekanımızda dikdörtgen masalar kullanıyor, koltuklu sandalyeler sayesinde rahat bir ortam sağlıyoruz. Dekorasyonda tam olarak hayalinizdeki konsepti canlandırmaya çalışıyoruz. Renk paletimiz, oldukça zamansız bir renk olan beyazdan oluşuyor. Romantik, modern ve sade tarzları baz alıyoruz. Tül ve çiçek detaylarıyla da son dokunuşları gerçekleştiriyoruz. Büyülü bir ortam oluşturmak için elimizden geleni yapıyoruz.

Hizmetler

Geniş hizmet yelpazesiyle öne çıkan Tekirdağ düğün salonlarından bir tanesiyiz. Poyraz Resort’ta gerçekleştireceğiniz davetlerde, her şeyden önce mekanımızı gününüze güzellik katacak şekilde süslüyoruz. Ses ve ışık sistemlerini eğlenmeniz için hazır hale getiriyoruz. Dilerseniz canlı müzik hizmetimizden yararlanma fırsatı sunmaktayız. Bu güzel gün bitmesin diye düşünüyorsanız after party alanlarımızdan faydalanabilirsiniz. Üstelik klimalı salonumuz, optimal bir atmosfer yakalamamıza yardımcı oluyor.

Organizasyon sorumlumuz, davetiniz boyunca her şeyin eksiksiz ilerlediğinden emin olmak için yanınızda bulunuyor. Mekanımıza gelirken içiniz rahat olsun diye otopark hizmetimiz mevcut. Yiyecek ve içecek seçeneklerimizi, düğün öncesinde sizinle birlikte belirliyoruz. Menülerimizi davetinizden önce tatma fırsatı sunuyor, damak tadınıza göre bazı değişiklikler yapıyoruz. Davetinizi, dört dörtlük olacak şekilde birlikte planlıyoruz.

Poyraz Resort, hayalinizdeki Marmaraereğlisi düğün salonu olabilir. Rüyalarınızı süsleyen o daveti bünyemizde gerçekleştirebilir, ferah bir sahil ortamında eşsiz anılara imza atabilirsiniz. Davetlerinizi nasıl güzelleştirebileceğimizi detaylarıyla öğrenmek için sayfada yer alan iletişim adreslerinden bize ulaşabilirsiniz. Dilerseniz yan taraftaki formu doldurabilir, “Ücretsiz Fiyat Teklifi Al” butonuna basabilirsiniz. Sade, şık, zarif ve harika bir gün için hazır olun!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Telefon: 0282 255 51 90
  • Adres:

    DEREAĞZI MAH. KUMSAL BOYU SOK. BAĞLAR MEVKİİ MARMARA EREĞLİSİ

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.