Grand Miranda Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Grand Miranda Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 625
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Grand Miranda Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Grand Miranda Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Grand Miranda Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir dışında
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Grand Miranda Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Grand Miranda Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Grand Miranda Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Grand Miranda Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Grand Miranda Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Grand Miranda Hotel 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Grand Miranda Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Grand Miranda Hotel düğününüz için yemek servisi, catering firması getirme i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Grand Miranda Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Grand Miranda Hotel düğün dışında mezuniyet törenleri, baby shower, sünnet düğünü, açılışlar, bayi toplantısı, doğum günü, davet ve resepsiyon, nişan, parti ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Grand Miranda Hotel Hakkında

Grand Miranda olarak uzun yıllardır faaliyet gösteriyoruz. Otelcilik anlamında size birçok hizmeti sunuyoruz ve gereksinimlerinizi yerine getirmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Eğitimli ve işini profesyonelce yapan ekinimiz ile birlikte çok çalışıyoruz ki tek isteğimiz konuklarımızın memnuniyetini sağlamak. Güler yüzlü ve işini severek yapan çalışanlarımızdan ihtiyaç duyduğunuz bütün yardımı alabilirsiniz. Grand Miranda Otel Manisa Salihli’de yer alıyor. İlçemiz başta olmak üzere tüm Manisa halkını ağırlamaktan ve özel günlerinde onlar ile birlikte olmaktan mutluluk duyarız. Ayrıca konum olarak İzmir’e olan yakınlığımız itibari ile oradan gelen misafirlerimizi de memnuniyetle karşılarız.

Otelimizde düğünler başta olmak üzere çok sayıda toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz. Nişan töreni, kına gecesi ve sünnet düğünü dâhil tüm etkinliklerinizi burada hayata geçirebilirsiniz. Yemekli ve yemeksiz olmak üzere iki farklı şekilde de planlayabilirsiniz. Usta aşçılarımızın yaptığı lezzetli yemeklerden konuklarınıza ikram etmemizi isterseniz damak zevkinize ve bütçenize uygun bir ayarlama yapabiliriz. Dilerseniz toplu organizasyonlar için belirlediğimiz beyaz et ve kırmızı et seçeneklerinden oluşan fiks menülerimizi tercih edebilirsiniz. Ancak kendi özel menünüzü de belirleyebilirsiniz.

800 kişi kapasiteli açık hava bahçemizde harika bir kır düğünü yapabilirsiniz ve sevdiğiniz herkesi çağırıp mutluluğunuzu paylaşabilirsiniz. Dilerseniz de daha butik bir organizasyon yapabileceğiniz ve dört mevsim faaliyette olan 250 kişi kapasiteli salonumuzu kullanabilirsiniz. Her iki ihtimalde de büyük özenle düğününüz için hazırlanıyoruz ve şık bir şekilde alanları dekore ediyoruz.

Eğer otelimizde güzel ve şık bir düğünü bizimle birlikte yapmak isterseniz tek yapmanız gereken sayfanın yan tarafında bulunan formu doldurarak bize kolayca ulaşmak. Merak ettikleriniz ve Grand Miranda Otel fiyatları hakkında bilgi almak için bu yöntemi kullanabilirsiniz. Dilerseniz de bizi ziyaret edebilir, her şeyi yerinde görebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Demirci Yolu 2.km No:156 Salihli

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Grand Miranda Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.