Fayton Hotel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Fayton Hotel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Fayton Hotel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Fayton Hotel Genel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı

Fayton Hotel Özellikler

Mekan Özellikleri
Çim alan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Fayton Hotel Sıkça Sorulan Sorular

Fayton Hotel düğün fiyatları ne kadar?

Fayton Hotel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Fayton Hotel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Fayton Hotel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Fayton Hotel 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Fayton Hotel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Fayton Hotel düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Fayton Hotel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Fayton Hotel düğün dışında doğum günü, nişan, davet ve resepsiyon, kına, baby shower, bayi toplantısı, parti, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Fayton Hotel Hakkında

Manisa’da hayallerinizi gerçekleştireceğiniz bir kır düğünü hayata geçirmek istiyorsanız sizi Fayton Hotel’e davet ediyoruz!

Yıllardan beri konuklarımızı güler yüzlü ve sevecen çalışma prensibimizle karşıladığımız otelimizde toplu yemek organizasyonlarının yanı sıra yeşilliklerle süslenmiş bahçemizde kır düğünleri hayata geçiriyoruz. Bu davetlerde tüm isteklerinizi en güzel şekilde mekânımızda bir araya getirmeye büyük önem gösteriyoruz. Elbette her çift gibi siz de hayatınızın en mutlu anlarından birine sahne olacak mekânınızı seçerken oldukça titiz davranıyorsunuz. Gösterdiğiniz özenin aynısını Fayton Hotel Akhisar’dan görebileceğinizden emin olabilirsiniz! Ayrıca otelimizin kolay ulaşım sağlanabilen konumu sayesinde konuklarınız düğününüze rahatça gelebilme ve otoparkımızı kullanma fırsatına sahipler.

Düğününüzde nasıl bir konsept istiyorsanız organizasyon sorumlumuz ile görüşmelere katılarak iletebilirsiniz. Bu konuşmalarda hayal ettiğiniz ortamı en ince ayrıntısına kadar öğrenmeye çalışıyoruz ve bu sayede düğün gününüz gelip çattığında mekânımızı gördüğünüzde ‘’İyi ki burayı seçmişim’’ demenizi istiyoruz. Düğününüzü yemekli olarak organize etmek istiyor olabilirsiniz. Bu durumda davet yemek listenizi oluşturmak adına menü tadımlarına katılarak damak zevkinize en uygun lezzetlerden oluşan menüler yaratabilirsiniz.

Eğer kapalı alanlarda yapılan klasik düğünlerden hoşlanmıyorsanız ve konuklarınızı doğayla iç içe bir ortamda kır düğünü konseptinde bir düğün ile karşılamak istiyorsanız mekânımızın bahçesi tam size uygun! Bahçemizde 300 ila 400 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılan değerli misafirleriniz için özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Örneğin; ailesi ile düğününüze gelen konuklarınıza özel aile masaları kurabildiğimiz gibi aynı zamanda daha kalabalık grupların bir arada oturmasına izin veren oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz.


Sevdiğiniz kişi ile mutlu bir birlikteliğin ilk adımını atacağınız gecenizi otelimizde düzenlemek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan Fayton Hotel Akhisar iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Reşatbey Mah. 648 Sok. No:18 Akhisar, Manisa

 • Nasıl gelinir?

  Akhisar Stadyum'un ilerisinde, Eski sigara fabrikasının arkasında yer almaktadır.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Fayton Hotel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.