Oteller Manisa

Eda Termal Otel

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Eda Termal Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Eda Termal Otel Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Eda Termal Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Eda Termal Otel Sıkça Sorulan Sorular

Eda Termal Otel düğün fiyatları ne kadar?

Eda Termal Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Eda Termal Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Eda Termal Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eda Termal Otel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Eda Termal Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eda Termal Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.

Eda Termal Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eda Termal Otel düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Eda Termal Otel Hakkında

Eda Termal Otel olarak uzun yıllardır otelcilik sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde elde ettiğimiz değerli bir bilgi birikimine ve hizmet geçmişine sahibiz. Urganlı Kaplıcaları üzerine kurduğumuz otelimizde sağlık ve dinlenme amacı ile bizi ziyaret eden Türkiye’nin farklı bölgelerinde gelen çok sayıda misafirimizi ağırlıyoruz. Burada 200’ün üzerinde bir konaklama kapasitesi ve çeşitli otelcilik hizmetlerinin hepsini layığı ile yerine getiriyoruz. Bunun haricinde ve muhtemelen burada bu yazıyı okumanızın sebebi olan düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Eda Termal Otel Manisa’da yaşayan tüm çiftleri en mutlu günlerinde ağırlayabilmek için Turgutlu’ya bekliyor.

Havuz başında gerçekleşecek bir yaz düğünü hayal ediyorsanız size memnuniyetle yardımcı oluruz. Yaklaşık 500 kişi kapasiteli ve büyük bir havuzun etrafına kurulmuş bir düğün organizasyonunuz olsun istemez misiniz? Cevabınız evet ise ayrıntıları verelim. Burada Manisa’nın güzel havası ile yaz ve ilkbahar olmak üzere iki mevsimde organizasyonlara yer veriyoruz. Kalabalık bir aileniz ve geniş bir çevreniz var ise davetlilerinizin tamamını rahatlıkla çağırabileceğiniz bir kapasiteye sahibiz. Bu da mekân arayışınızda en dikkat etmeniz gereken özelliklerden bir tanesi. Eğer kokteyl tarzında bir davet düşünüyorsanız o zaman bu kapasite misli ile artacaktır. Düzeni ne olursa olsun size iyi bir hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ayriyeten oturmalı düzende yaklaşık 100 kişi kapasiteli bir de salonumuz mevcut. Dilerseniz burada en yakınlarınızda birlikte butik bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Düğünden önce başka bir etkinlik daha gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Geleneksel görünüşü ile tasarladığımız Türk hamamımızda gelin hamamı etkinliği yapabilirsiniz. Hijyenden yana sonuna bir şüpheniz de olmasın, temizlik konusunda çok hassasız ve otelimizin her yerinde aynı titizlikle hijyen kurallarımızı uyguluyoruz.

Yemekli, yemeksiz veya kokteyl tarzı düğün ve davetler için Eda Termal Otel fiyatlarını öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Cambazlı Köyü Ahmetli / Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Eda Termal Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.