Eda Termal Otel

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Eda Termal Otel
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Eda Termal Otel Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Eda Termal Otel Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Havuz başı Kolonsuz salon Şehir dışında
Manzara
Park manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Eda Termal Otel Sık Sorulan Sorular

Eda Termal Otel düğün fiyatları ne kadar?

Eda Termal Otel düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Eda Termal Otel düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Eda Termal Otel kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Eda Termal Otel 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Eda Termal Otel düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Eda Termal Otel düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve vale hizmeti sunmaktadır.


Eda Termal Otel düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Eda Termal Otel düğün dışında doğum günü, kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Eda Termal Otel Hakkında

Eda Termal Otel olarak uzun yıllardır otelcilik sektöründe varlığımızı sürdürüyoruz. Yıllar içerisinde elde ettiğimiz değerli bir bilgi birikimine ve hizmet geçmişine sahibiz. Urganlı Kaplıcaları üzerine kurduğumuz otelimizde sağlık ve dinlenme amacı ile bizi ziyaret eden Türkiye’nin farklı bölgelerinde gelen çok sayıda misafirimizi ağırlıyoruz. Burada 200’ün üzerinde bir konaklama kapasitesi ve çeşitli otelcilik hizmetlerinin hepsini layığı ile yerine getiriyoruz. Bunun haricinde ve muhtemelen burada bu yazıyı okumanızın sebebi olan düğün organizasyonlarına da ev sahipliği yapıyoruz. Eda Termal Otel Manisa’da yaşayan tüm çiftleri en mutlu günlerinde ağırlayabilmek için Turgutlu’ya bekliyor.

Havuz başında gerçekleşecek bir yaz düğünü hayal ediyorsanız size memnuniyetle yardımcı oluruz. Yaklaşık 500 kişi kapasiteli ve büyük bir havuzun etrafına kurulmuş bir düğün organizasyonunuz olsun istemez misiniz? Cevabınız evet ise ayrıntıları verelim. Burada Manisa’nın güzel havası ile yaz ve ilkbahar olmak üzere iki mevsimde organizasyonlara yer veriyoruz. Kalabalık bir aileniz ve geniş bir çevreniz var ise davetlilerinizin tamamını rahatlıkla çağırabileceğiniz bir kapasiteye sahibiz. Bu da mekân arayışınızda en dikkat etmeniz gereken özelliklerden bir tanesi. Eğer kokteyl tarzında bir davet düşünüyorsanız o zaman bu kapasite misli ile artacaktır. Düzeni ne olursa olsun size iyi bir hizmet sunacağımızdan şüpheniz olmasın.

Ayriyeten oturmalı düzende yaklaşık 100 kişi kapasiteli bir de salonumuz mevcut. Dilerseniz burada en yakınlarınızda birlikte butik bir organizasyon düzenleyebilirsiniz. Düğünden önce başka bir etkinlik daha gerçekleştirmek isteyebilirsiniz. Geleneksel görünüşü ile tasarladığımız Türk hamamımızda gelin hamamı etkinliği yapabilirsiniz. Hijyenden yana sonuna bir şüpheniz de olmasın, temizlik konusunda çok hassasız ve otelimizin her yerinde aynı titizlikle hijyen kurallarımızı uyguluyoruz.

Yemekli, yemeksiz veya kokteyl tarzı düğün ve davetler için Eda Termal Otel fiyatlarını öğrenmek isterseniz yandaki formu doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Cambazlı Köyü Ahmetli / Manisa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Eda Termal Otel Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.