Hotel Rimedya Luxury

0224 322 26 80

E-posta Gönder

Üyelere Özel

Hafta İçi, Kokteyl, Paket

17.000 TL Fiyat Al

Kampanyalar (1)

  • Osmangazi, Bursa.

  • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Üyelere
Özel Fiyat
Hafta İçi, Kokteyl, Paket
17.000 TL Fiyat Al
Son gün 31/12/2023

Kapasite Bilgileri

Rimedya Luxury
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 10 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 350

Hotel Rimedya Luxury Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Hotel Rimedya Luxury Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Mekan Özellikleri
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Düğün öncesi menü tadımı var mı?
Hayır
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hotel Rimedya Luxury Sık Sorulan Sorular

Hotel Rimedya Luxury düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Rimedya Luxury düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Rimedya Luxury düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Hotel Rimedya Luxury kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Rimedya Luxury 10 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hotel Rimedya Luxury düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Rimedya Luxury düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hotel Rimedya Luxury düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Rimedya Luxury düğün dışında kına, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, parti, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hotel Rimedya Luxury Hakkında

1990 yılında, çeşitli alanlardaki deneyimlerimizi birleştirerek hizmet sektörüne iddialı bir giriş yaptık ve panoramik şehir manzarasıyla büyüleyen Hotel Rimedya Luxury’de faaliyetimizi sürdürüyoruz. Uzman kadromuzla birlikte, otelimizde evliliğe adım atan genç aşıklarımızın unutulmaz düğün gecelerinden söz kutlamalarına değin her davetini özenle planlıyoruz. Tüm sevdiklerinizi, memnuniyetinizi önceleyerek titizlikle planladığımız geceye davet ediyoruz.

Davet Alanları

Bursa düğün yerlerinin en güzel manzarasına sahip oteli Hotel Rimedya Luxury’de, yemekli ve kokteyl kutlamalarınızda 350 kadar kişiye hizmet sunabiliyoruz. 8. katta bulunan davet salonumuz, cam tavanı ve kolonsuz yapısı sayesinde, konuklarınızla eğlenebileceğiniz epey geniş bir alana sahip. Ferah salonumuzda, müzik ekiplerinin geceye neşe kattığı bir sahne ve dans pisti mevcut.

Dekorasyon

Oldukça konforlu davet alanımızda, 8 kişilik oval ve dikdörtgen masalardan faydalanıyoruz. Oturma düzenini, aynalı masalarımıza eşlik eden gold kenarlı siyah sandalyelerle tamamlıyoruz. Masalarımıza, altın renkli suplalar ve cam şamdanlarla ihtişam katıyoruz. Salonun romantik ve büyüleyici atmosferini, ışıklandırmamızla destekliyoruz. Gelin ve damadı ağırladığımız platformda, zarif çiçek aranjmanları ve şamdan aksesuarları kullanıyoruz.

Hizmetler

Senelerin sektör deneyimiyle faaliyet sürdürdüğümüz Hotel Rimedya Luxury’de, yetkin organizasyon sorumlumuzla birlikte özel davetinizin tüm ayrıntılarını planlıyoruz. Profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşarak düşlerinizdeki düğün gecesini salonumuza taşıyoruz. Bursa düğün otellerinin kaliteli isminde, ileri teknoloji ses ve ışık ekipmanlarından yararlanıyoruz. Sahnemizi, gecenize neşe katacak müzik performansına hazır hale getiriyoruz.

Lüks otelimizin hijyenik mutfağında, damaklarda iz bırakan nefis tabaklara imza atıyoruz. Usta şeflerimiz ve hünerli mutfak ekibimizle, kokteyl ve yemekli davetleriniz için çeşitli menü alternatifleri oluşturuyoruz. Bununla birlikte, çocuklara özel menüler servis edebiliyoruz. Dilerseniz, menülerimizde lezzet tercihinize göre değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca otel bünyesinde, aracıyla katılım gösterecek misafirlere özel vale hizmetimiz bulunuyor.

Güvenilir ve güler yüzlü kadromuzla, arzularınızı gerçeğe taşımak üzere tüm gece yanınızda oluyoruz. Otel konforunda kutlayacağınız davetlerinizin her aşamasını, düşleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yüzünüze, memnuniyetin tebessümünü ekleyerek geceyi sonlandırıyoruz. Davetiniz için firmamızdan fiyat teklifi almak isterseniz, sayfadaki iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz. Aynı zamanda, Bursa düğün otel fiyatlarını öğrenmek için bizi doğrudan arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Telefon: 0224 322 26 80
  • Adres:

    Yeni Yalova yolu. İstanbul Caddesi No:391 Bursa 16250

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.