Oteller Bursa

Hotel Rimedya Luxury

0224 322 26 80
 • Kapasite
  10 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

 • 2024
  Çiftlerin Tercihi

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

 • Küçük gruplar için uygun.
 • Süslemesi modern ve ihtişamlı.
 • Cam tavanı bulunuyor.
 • Salon tasarımında kolon yok.
 • Işık şovuyla renk katıyor.
 • Geniş kapasiteli otoparkı var.
 • Kolay ulaşılabilir konumda.

Hotel Rimedya Luxury Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hotel Rimedya Luxury Kapasite

Yemekli
Min. 10 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 10 - Maks. 350

Hotel Rimedya Luxury Özellikler

Otel Türü
3* ve altı
Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras Yüksek tavan
Manzara
Panoramik manzaralı Şehir manzaralı

Hotel Rimedya Luxury Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Rimedya Luxury düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Rimedya Luxury düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Rimedya Luxury düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hotel Rimedya Luxury kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Rimedya Luxury 10 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 10 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hotel Rimedya Luxury düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Rimedya Luxury düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Hotel Rimedya Luxury düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Rimedya Luxury düğün dışında kına, açılışlar, baby shower, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, sünnet düğünü, davet ve resepsiyon, nişan, parti, doğum günü ve mezuniyet törenleri hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

250-500

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hotel Rimedya Luxury Hakkında

1990 yılında, çeşitli alanlardaki deneyimlerimizi birleştirerek hizmet sektörüne iddialı bir giriş yaptık ve panoramik şehir manzarasıyla büyüleyen Hotel Rimedya Luxury’de faaliyetimizi sürdürüyoruz. Uzman kadromuzla birlikte, otelimizde evliliğe adım atan genç aşıklarımızın unutulmaz düğün gecelerinden söz kutlamalarına değin her davetini özenle planlıyoruz. Tüm sevdiklerinizi, memnuniyetinizi önceleyerek titizlikle planladığımız geceye davet ediyoruz.

Davet Alanları

Bursa düğün yerlerinin en güzel manzarasına sahip oteli Hotel Rimedya Luxury’de, yemekli ve kokteyl kutlamalarınızda 350 kadar kişiye hizmet sunabiliyoruz. 8. katta bulunan davet salonumuz, cam tavanı ve kolonsuz yapısı sayesinde, konuklarınızla eğlenebileceğiniz epey geniş bir alana sahip. Ferah salonumuzda, müzik ekiplerinin geceye neşe kattığı bir sahne ve dans pisti mevcut.

Dekorasyon

Oldukça konforlu davet alanımızda, 8 kişilik oval ve dikdörtgen masalardan faydalanıyoruz. Oturma düzenini, aynalı masalarımıza eşlik eden gold kenarlı siyah sandalyelerle tamamlıyoruz. Masalarımıza, altın renkli suplalar ve cam şamdanlarla ihtişam katıyoruz. Salonun romantik ve büyüleyici atmosferini, ışıklandırmamızla destekliyoruz. Gelin ve damadı ağırladığımız platformda, zarif çiçek aranjmanları ve şamdan aksesuarları kullanıyoruz.

Hizmetler

Senelerin sektör deneyimiyle faaliyet sürdürdüğümüz Hotel Rimedya Luxury’de, yetkin organizasyon sorumlumuzla birlikte özel davetinizin tüm ayrıntılarını planlıyoruz. Profesyonel bir organizasyon firmasıyla anlaşarak düşlerinizdeki düğün gecesini salonumuza taşıyoruz. Bursa düğün otellerinin kaliteli isminde, ileri teknoloji ses ve ışık ekipmanlarından yararlanıyoruz. Sahnemizi, gecenize neşe katacak müzik performansına hazır hale getiriyoruz.

Lüks otelimizin hijyenik mutfağında, damaklarda iz bırakan nefis tabaklara imza atıyoruz. Usta şeflerimiz ve hünerli mutfak ekibimizle, kokteyl ve yemekli davetleriniz için çeşitli menü alternatifleri oluşturuyoruz. Bununla birlikte, çocuklara özel menüler servis edebiliyoruz. Dilerseniz, menülerimizde lezzet tercihinize göre değişiklikler yapabilirsiniz. Ayrıca otel bünyesinde, aracıyla katılım gösterecek misafirlere özel vale hizmetimiz bulunuyor.

Güvenilir ve güler yüzlü kadromuzla, arzularınızı gerçeğe taşımak üzere tüm gece yanınızda oluyoruz. Otel konforunda kutlayacağınız davetlerinizin her aşamasını, düşleriniz doğrultusunda şekillendiriyoruz. Yüzünüze, memnuniyetin tebessümünü ekleyerek geceyi sonlandırıyoruz. Davetiniz için firmamızdan fiyat teklifi almak isterseniz, sayfadaki iletişim formunu eksiksiz doldurabilirsiniz. Aynı zamanda, Bursa düğün otel fiyatlarını öğrenmek için bizi doğrudan arayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Telefon::

  0224 322 26 80

 • Adres::

  Yeni Yalova yolu. İstanbul Caddesi No:391 Bursa 16250

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.