Neva Palas*

Neva Palas

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (4)

+ Yorum Yaz
MÜGE Düğün Tarihi: 19/09/2015

Öncelikle hizmeti, mekan olarak muhteşemdi, ayrıca organizasyon olarak masa düzeni, süslemeler gayet iyiydi, ulaşımı rahat bir mekan toplu taşıma mevcut, yetkili kişilerin, personellerin ilgi alakaları muhteşemdi, yemekli bir organizasyondu, yemekleri çok lezzetli ve güzeldi, kapalı bir mekan havalandırma klima gayet iyiydi Dj ve orkestra vardı, ben orkestra olarak tercih ettim ve gayet güzeldi özellikle merkezi bir konumda olması ve yakınlarında konaklama olması gayet iyiydi, bu mekanın konumu, ilgi alaka ve görselliği muhteşem olduğu için tercih ettim. 200 kişilik bir düğün organizasyonu gerçekleştirdim, gayet düzenli ve hizmet kalitesi muhteşem olan bir mekan.

Uğur Düğün Tarihi: 12/09/2015

Mekan oldukça geniş ve girişi çıkışı müsaitti. Orkestrayı yani müziğide beğendik 4 kişilik bir orkestraydı. Görsellik olarak şık bir yer olarak tanımlayabilirim mekanı, ferah geniş ve süslemeleri hoştu. Hizmeti ise görselliğinin önüne geçmişti bizce, konuklarımızda çok memnundu bu konudan. Biz 200 kişilik bir organizasyon geçrekleştiridk mekanda. Son olarak ulaşım konusunda da çok kolay bulunan bir konumdaydı.

SE sercan Düğün Tarihi: 15/08/2015

özellikle göl manzarası var mekan kapalı ve açık alanları vardı ben kapalı alanı tercih ettim 400 kişilik bir organizasyon gerçekleştirdim ulaşımı rahat ve kolay ayrıca toplu taşıma aracı da var klima havalandırması mevcut garson ve yetkili kişilerden çok memnun kaldım sürekli ilgilendiler gelin odası temiz ve konforluydu masa düzeni süslemeler cok güzeldi tercih etme sebebim fiyatının uygun olması ulaşımı rahat olması ve görsellik bakımından güzel olmasıydı pist alanı geniş ve kolonsuzdu ferah bir mekan ikramlı bir organizasyondu ve ikramları cok taze cok memnun kaldım ayrıca konuklarımda cok begendi

RA rabia Düğün Tarihi: 08/08/2015

225 kişilik kapalı bir alanda yaptık düğünümüzü.salonda kolon vardı ama rahatsız etmedi bizleri.görsellik açısından çok güzeldi. renkleri kendileri seçmişti ama çok da memnun kaldık. sıcak bir ayda gerçekleştirmemize rağmen klimalar ve havalandırma yeterliydi salon için. hizmet kalitesi iyiydi. yemeklerin tatları çok güzeldi. eğlence için biz canlı müzik tercih ettik. konum olarak kolay bulunabilir bir yerde. mekanın otoparkıda olduğu için park sıkıntısı yaşanmadı. uzaktan gelen misafirlerimiz otel de konakladı. Ankara 'ya gidip yine düğün yapacak olsam burayı tercih ederim.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Neva Palas ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Neva Palas hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap