• Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL

Hotel Midi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Hotel Midi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Hotel Midi Özellikler

Otel Türü
4* Otel
Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Hotel Midi Sıkça Sorulan Sorular

Hotel Midi düğün fiyatları ne kadar?

Hotel Midi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Hotel Midi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Hotel Midi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hotel Midi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Hotel Midi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hotel Midi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Hotel Midi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hotel Midi düğün dışında mezuniyet törenleri, parti, nişan, davet ve resepsiyon ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vejetaryen

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor, Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Hotel Midi Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir kaliteli hizmet anlayışı ile varlığını sürdüren Hotel Midi, otelcilik sektöründe başarı ile faaliyet gösteriyor. Konaklama ve restoran hizmetleri dışında toplu organizasyonlara da ev sahipliği yaptığımız otelimizde; seminer, kurumsal etkinlikler, toplantılar, kongre ve lansmanlar düzenliyoruz. Daha çok iş ile ilgili olan bu etkinlikler dışında düğün ve nişan töreni gibi eğlence ve kutlama amaçlı organizasyonlara da yer veriyoruz. Hotel Midi Ankara ‘da evlenme niyetinde olan gelin ve damatları bekliyor.

Otelimizde kapasitesi 350’ye kadar varan çeşitli boyut ve özelliklerde salonlarımız mevcut. 3’ü teraslı, totalde 6 adet toplantı salonumuz var. Gelin şimdi düğün ve nişan töreni organizasyonları için uygun olan salonlarımızdan bahsedelim. Büyükten küçüğe şeklinde kapasitelerine göre salonlarımızı sıralayalım. Diamond adını verdiğimiz ve talep edildiğinde 3’e bölünebilen salonumuzun kokteyl kapasitesi 350 kişilik olmak ile birlikte, oturmalı düzende ise 280 kişilik bir kapasitesi var. Burası bizim en büyük ve kalabalık düğünler için tercih edilen salonumuz. Platinum Teras ise kokteylde 300 kişi, oturmalı düzende 200 kişilik bir davetli ağırlama kapasitesine sahip. Üstelik adından da anlaşılacağı üzere terası bulunan ve yaz aylarında da tercih edebileceğiniz bir alan. Diamond Teras’ımız da yine açık alan olup kokteylde 190, oturmalıda 110 kişilik bir kapasiteye sahip. Son olarak da 180 kokteyl, 100 oturmalı olarak Diamond 2 salonumuzu kullanabilirsiniz. Planladığınız organizasyon türü ve çağıracağınız davetli sayısına göre size en uygun olan salonu seçebilirsiniz.

Otelimizin usta aşçıları ve deneyimli mutfak ekibi tarafından hazırlanan lezzetli yemeklerden konuklarınıza ikram edebilirsiniz. Yemek menüsüne birlikte karar verebilir, damak zevkinize ve bütçenize uygun bir liste çıkarabiliriz. Düğünden sonra küçük bir grup ile barımıza geçerek eğlencenizi devam ettirebilir ve muhteşem düğün sonunda birkaç kadeh bir şeyler içerek harika geçen gününüzü kutlayabilir, yorgunluğunuzu atabilirsiniz. Midi otel düğünleri için size bu hizmetleri sunuyor. Bize ulaşmak için yandaki formu doldurmanız yeterli.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Karyagdi Sokak No:40 06540 Çankaya

 • Nasıl gelinir?

  Kanada Büyükelçiligine 150mt, Ankara Garı’na 4 km, Esenboğa Havalimanı’na 30km mesafedeyiz.

 • Haritadaki Konumu

  Hotel Midi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.