Armada Grannos Thermal Hotel Convention

E-posta Gönder

  • Haymana, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Armada Grannos Thermal Hotel Convention
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Armada Grannos Thermal Hotel Convention Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 - 200 TL

Armada Grannos Thermal Hotel Convention Özellikler

Otel Türü
5* Otel
Mekan Özellikleri
Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Armada Grannos Thermal Hotel Convention Sık Sorulan Sorular

Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğün fiyatları ne kadar?

Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Armada Grannos Thermal Hotel Convention kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Armada Grannos Thermal Hotel Convention 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Armada Grannos Thermal Hotel Convention düğün dışında baby shower, parti, kına, açılışlar, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, mezuniyet törenleri, sünnet düğünü, nişan, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Armada Grannos Thermal Hotel Convention Hakkında

Mitolojide Şifa Tanrısı olarak bilinen Armada Grannos Ankara adı ile Dünya’nın en iyi termal suları sıralamasında üst seviyelerde yer alan turizm hizmetimizi sizlerle tanıştırmak için ihtişamlı kapılarımızı açıyoruz.

41.396 metrekare kapalı alanımız ile Haymana’nın ilk ve tek 5 yıldızlı tesisi olarak, özel tasarlanmış ve ileri teknoloji ile donatılmış odalarımızla size stresten uzak kalacağınız kaliteli bir hizmet sunuyoruz. Türk ve Dünya mutfağının en farklı tatlarını sizin için hazırlıyor, çocuk oyun alanlarımızla minik konuklarımızın da keyifli zamanlar geçirmesini sağlıyoruz. Çeşitli spor aktivitelerimiz ve termal SPA merkezimizle sizleri ağırlamaktan onur duyuyoruz.

Ankara’da bulunan otelimizde sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebileceğiniz düğün, kına gecesi, nişan ve söz gibi etkinliklerinize kapılarımızı mutlulukla açıyoruz. Otelimiz içerisinde profesyonel bir kadroyla çalışıyoruz. İsteklerinizi kolayca yerinize getiriyor ve talepleriniz doğrultusunda yardımcı oluyoruz. Düğün öncesi sizinle çalışarak isteklerinizin neler olduğunu ayrıntılı bir şekilde öğreniyoruz. Her detayla en ince ayrıntıya kadar ilgilenerek kusursuz bir düğün süreci yaşamanızı istiyoruz. Sizinle ilgilenecek bir organizasyon sorumlumuz öncülüğünde eğlencenizin başından sonuna kadar her şeyi sizin yerinize kontrol ediyoruz. Geniş kapasiteli salonlarımız içerisinde zevkinize uygun olan bir yeri rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Işık, ses ve sahne sistemleri kurulumunda kaliteli malzemeler kullanarak sorunsuz bir hizmet almanızı sağlıyoruz. Hijyenik bir mutfağımız ve deneyimli aşçılarımız olduğunu da söylemeden geçmek istemiyoruz. Yemekli davetleriniz için birbirinden lezzetli yemekler hazırlıyor, şık sunumlarla masalarınıza getiriyoruz. Dilerseniz mekan süslemesi için anlaşmış olduğunuz bir organizasyon firmasını otelimize getirerek hizmet alabilirsiniz.

Siz de Armada Grannos Termal Otel’in sunduğu hizmetler hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz yapmanız gereken tek şeyin bizimle iletişim kurmak olduğunu bilmenizi isteriz. Sayfa üzerinde yer alan bilgi formunu doldurarak “Ücretsiz teklif al” butonuna basarak bizimle irtibat sağlayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Satış Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.