City Hotel Ankara*

City Hotel Ankara
Masal Gibi bir Düğün İçin City Otel'e Davetlisiniz... Yaşamınızda yeni başlangıçlara yelken açarken, hayal ettiğiniz düğün için yapmanız gereken tek şey City Otel ziyafet ekibiyle iletişime geçmek. Usta şeflerimizin hazırladığı kırmızı ve beyaz et seçeneklerinden oluşan leziz menülerimizi, profesyonel servis ekibimizin üstün hizmet anlayışı ile birleştiriyoruz. Teras katında bulunan Roof Salonumuzda şehir ışıkları eşliğinde muhteşem düğünler organize ediyoruz. 320 kişi kapasiteli salonumuz da düğün organizasyonlarının yanı sıra; kokteyl, gala yemeği, nişan, kına, sünnet, doğum günü, kahvaltı organizasyonları ve çeşitli toplantı ve seminerler düzenliyoruz. Bunun yanı sıra 100 kişiye kadar olan organizasyonlarınız için farklı büyüklüklerde 4 ayrı salonumuz daha bulunmaktadır. Bu özel gününüzde; • Hazırlık Odası • Balayı Odası • Ertesi Gün Açık Büfe Kahvaltı • Masa Sandalye Giydirmesi • Şamdan • Masa Parteli • Barkovizyon ve Perde • Ses Sistemi City Otel'in çiftlerimize hediyesidir

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (3)

+ Yorum Yaz
Y&Y yeliz & Yunus Düğün Tarihi: 09/04/2017

9 Nisan 2017 de düğün organizasyonum gerçekleşti. Yemekler sunumlar ilgi muhteşemdi. Beni o kadar çok şımarttılar ki ben düğünümde yüzümde güller açıyordu. Genel Müdür Göksel Bey ve Yiyecek İçecek Müdürü Ömer beye sonsuz teşekkür ederim. Bana unutulmaz bir gece yaşattılar. Birebir herşeyimle ilgilendiler.

AY ayşim Düğün Tarihi: 08/08/2015

Mekanı tercihimiz daha cok mekan fiyatının uygunluğundan dolayı oldu. Yemeklerin tadı sunumu görselliği fena değildi. masa düzeni süslemeler görsellik güzeldi. lokasyon olarak merkezi bir yerde, kolay bulunabilir bir konuma sahip. Otoparkı da mevcut dolayısıyla bu anlamda da rahat ettik. Sadece verilen bazı sözler tutulmadı örneğin biz confeti istemedik ancak confeti yapıldı. Aynı zamanda gelin odası vardı ancak küçüktü bu konular biraz daha iyiyleştirilebilir. yetkili ve çalışanların tutumu fena değildi. Konuklarım mekandan memnun ayrıldılar.

ZE Zeynep Düğün Tarihi: 27/09/2014

Otele görüşmeye gittiğimizde şansa otelin genel müdürüyle tanıştık ve kendisi sağ olsun bize iyi bir indirim yaptırdı. Bu otelde daha önce bir arkadaşım düğüne katılmış ve o bize yemek konusunda bir aksaklıktan bahsetmişti bizde otele bu durumu ilettik. Bizi yakın tarihli bir düğüne davet ettiler ve düğünümüze az bir zaman kaldığında da yemek tadımına gittik. Düğün günü herşeyi isteklerimize uygun olarak yapmışlardı. Kaliteli hizmetleri beklentilerimize uygun bir düğün gerçekleştirdiler. Otele ödenen ücrete mekan süslemeside dahildi ekstra bir ücret talebi yoktu. Piyasada bulunan organizasyon firmalarının uçuk fiyatları düşünülünce bu çok güzel bir uygulamaydı diyebilirim. Konaklamamızda o gece otelde olmuştu ve odamız gayet temizdi. Her şey tam bizim istediğimiz şekilde oldu ve unutulmaz bir düğündü.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
City Hotel Ankara ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için City Hotel Ankara hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap