Nikah Sonrası Yemeği Tekirdağ

Beyaz Konak Cafe Restaurant

  • Kapasite
    50 - 150 Kişi

  • Kişi Başı
    500 - 750 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Beyaz Konak Cafe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
500 - 750 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
500 - 750 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Beyaz Konak Cafe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Beyaz Konak Cafe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Şehir manzaralı

Beyaz Konak Cafe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Beyaz Konak Cafe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Beyaz Konak Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Beyaz Konak Cafe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 500 - 750 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Beyaz Konak Cafe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beyaz Konak Cafe Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Beyaz Konak Cafe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beyaz Konak Cafe Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Beyaz Konak Cafe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beyaz Konak Cafe Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, kına, nişan, açılışlar ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Beyaz Konak Cafe Restaurant Hakkında

Beyaz Konak Cafe Restaurant olarak düğünlerinizi bir masala dönüştürmek ve bu masalda gizli kahramanlar olmak için sabırsızlanıyoruz. Siz ömrünüzün en güzel imzalarını atarken biz de bu mutlu güne tanıklık etmekten mutluluk duyacağız!

2016 yılında Tekirdağ’ın Çerkezköy ilçesinde faaliyetlere başladık. Butik bir konseptimizin bulunduğunu, misafirlerimize konforu ve rahatlığı sunma amacımızın olduğunu ve her detayda bunu sağlamak için çalıştığımızı belirtmek istiyoruz.

Düğünleriniz için tercih ettiğiniz işletmemizde, bir düğün salonundan farksız bir hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. İmkânlarımız ile kendinizi özel hissedecek, “İyi ki” diyeceğiniz bir gece yaşayacaksınız. Süsleme, masa ve sandalye giydirme, ekipman temini, yemek servisi, ışık ve ses sistemleri gibi düğününüz için önemli konuları birlikte tamamlıyoruz. Her ayrıntıda isteklerinizi ön planda tutuyor, düşlediğiniz gibi bir düğün sunuyoruz. Beyaz Konak düğünlerinin sonunda çiftlerimizin yüzündeki tebessümü görmek, bizim en büyük gurur kaynağımız oluyor!

Yemekli bir düğün gerçekleştirmek isteyen çiftlerimiz için birbirinden özel menüler hazırlıyoruz. Profesyonel mutfağımızda çalışan uzman kadromuz yıllardır misafirlerinin damak zevkine hitap eden ürünler çıkarıyor. 7’den 70’e herkese ulaşabilen lezzetlerimiz ile bizi tercih eden herkesin memnuniyetini sağlayacağımızdan eminiz.

Beyaz Konak Çerkezköy menüsünün zenginliği ve geniş yelpazesi sayesinde çiftlerimize epey fazla seçenek sunuyoruz. Türk ve dünya mutfağının en çok tercih edilen lezzetlerini Beyaz Konak Restaurant’ta bulabiliyorsunuz. Önce düğününüzde istediğiniz menü içeriğini karşılıklı olarak konuşuyoruz. Düğününüz için oluşturduğunuz bu menüyü tatma imkânı da sunuyor, aklınızda herhangi bir soru işareti kalmamasını sağlıyoruz.

Tüm bu bilgilerden sonra Beyaz Konak Cafe & Restaurant’ın düğünleriniz için doğru bir tercih olduğunu düşünüyorsanız ve Beyaz Konak düğün fiyatlarını öğrenmek isterseniz sayfanın yanında bulunan formu doldurarak ya da iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    İstasyon Mahallesi Hakim Sami Sokak No:33/A Tekirdağ/Çerkezköy 59500 Çerkezköy

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.