Beş Kardeşler Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beş Kardeşler Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Beş Kardeşler Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Beş Kardeşler Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beş Kardeşler Restaurant Sık Sorulan Sorular

Beş Kardeşler Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Beş Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Beş Kardeşler Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Beş Kardeşler Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beş Kardeşler Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Beş Kardeşler Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beş Kardeşler Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Beş Kardeşler Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beş Kardeşler Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler, baby shower, açılışlar ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beş Kardeşler Restaurant Hakkında

Şarköy'de yemekli davet denilince ilk akla gelen restoranlar arasında yer alıyoruz! Yıllardır Beş Kardeşler Restaurant olarak en iyi hizmeti sunmak için çalıyoruz. Sıcak ve sevgi dolu ekibimizin pozitif enerjisini hissettiğiniz davetlerde de beğeninizi kazanarak tercih haline geldik.

Kısa zamanda sevginizle ilerledik ve belirtmek isteriz ki kendimizi geliştirme ve yenileme sebebimiz oldunuz! Sizinle olmak bize daha kaliteli hizmeti hedeflemeyi öğretti. Şimdi nikâh sonrası yemek organizasyonlarınız için de restoranımızın kapılarını konuklarınıza açıyoruz... Dilerseniz kısaca sunduğumuz hizmetler ve eşsiz lezzetlerimizden bahsedelim:

Camekan ile çevirdiğimiz alan her mevsim hizmet verebildiğimiz ferah bir atmosfer yaratıyor. Yaz aylarında camlar açılarak sağlanan havadar ortam, kış aylarında salon tipi iklimlendirme sistemlerimizle sağlamakta. Yemek kokusunu bile minimuma indiren sistemlerle konuklarınızı en iyi şekilde ağırlıyoruz! Elbette sıcak ve samimi bir düğün yemeği için uzun sofralar kuruyor, baştan başa eşsiz tatlar ile donatıyoruz. Farklı masa düzenleriyle 100 ila 200 kişilik davetlere ev sahipliği yaptığımız alanın tamamını dostlarınız için tahsis edebilirsiniz. Ancak davetli sayısına göre bu kararı vermeliyiz! Süsleme ve düzenlemeler ile bezenmiş, bayram şenliği gibi bir ortam hayal ediyorsanız, organizasyon firmalarından destek almak en iyisi olacaktır!

Salonumuzdaki çalışmalara eş zamanlı olarak davet menüleri de büyük bir özenle mutfağımızda hazırlanıyor. Et ve tavuk yemeklerinden tutun da başlangıç, ara sıcak ve tatlılara kadar bütün lezzetler aşçılarımızın usta ellerinde eşsiz tatlara dönüşüyor. Severek yiyeceğiniz lezzetler için standart bir davet menüsü oluşturarak konuklarınıza hızlı ve sıcak bir şekilde servis yapıyoruz. Hiçbir karışıklık olmadan karşılama töreninin ardından ziyafetlerinizi başlatabiliyoruz...

Siz de Beş Kardeşler Restaurant Şarköy'de nikâh sonrası yemek davetlerinizi tasarlamak isterseniz, iletişime geçmek için sayfanın üzerinde yer alan formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    İskele Meydanı Şarköy/ Tekirdağ

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beş Kardeşler Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.