Nikah Sonrası Yemeği Manisa

Yırcalı Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 450 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yırcalı Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Yırcalı Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450

Yırcalı Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı Orman manzaralı Doğa manzaralı

Yırcalı Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Yırcalı Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Yırcalı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Yırcalı Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Yırcalı Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Yırcalı Kır Bahçesi 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yırcalı Kır Bahçesi Hakkında

Manisa’da sevdiğiniz kişi ile birlikte mutlu geleceğiniz için ilk adımlarınızı atacağınız nikâhınız sonrasında değerli konuklarınız ile birlikte katılacağınız nikâh sonrası yemeğinizi Yırcalı Kır Bahçesi’nde düzenlemeye davetlisiniz!

Uzun yıllardan beri mutlu günlerinizde düzenlediğiniz düğün, nişan, nikâh sonrası yemeği ve evlilik teklifleri gibi organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Bugüne kadar düzenlediğimiz tüm davetlerde misafirlerimizin hayal ettikleri ortamı oluşturarak memnuniyetlerini sağlamayı başardık. Düzenlediğimiz davetler sonrasında konuklarımızdan aldığımız olumlu geri dönüşler ile birlikte yeni organizasyonlara ev sahipliği yapma konusunda daha istekliyiz. Evliliğine dair her etkinlikte olduğu gibi nikâh sonrası yemeğinizde de her şeyin kusursuz ve planladığınız gibi gerçekleşmesini istediğinizi biliyoruz. Bu nedenle Yırcalı Aile Kır Bahçesi’nde düzenlediğiniz tüm davetlerde güler yüzlü ve neşeli ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılama konusunda yardımcınız oluyor.

Mekânımızda hem açık hem de kapalı alana sahibiz. Nikâh sonrası yemeğinizi düzenleyeceğiniz tarihteki hava durumuna göre isterseniz yeşilin her tonunun keyfini çıkarabileceğiniz bahçemizde isterseniz de kapalı alanımızda konuklarınızı ağırlayabilirsiniz. Mekânımızda 400 ila 500 davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılacak değerli konuklarınız için özel oturma düzenleri hazırlayabiliyoruz. Nikâh sonrası yemeklerinin konseptine oldukça uygun olan mekânımızda tüm konuklarınız ile aynı masada oturarak hoş sohbetin tadını çıkarabilmeniz için özel masa düzenleri kurabiliyoruz. Davetiniz öncesinde Yırcalı Kır Bahçesi’ne gelerek menü tadımlarına katılabilirsiniz. Katılacağınız menü tadımlarında damak zevkinize en uygun lezzetleri seçerek konuklarınız servis edilmek üzere belirleyebilirsiniz.

Yıllardan beri hayalini kurduğunuz evliliğiniz için en önemli adımlardan birini attığınız günün akşamında düzenleyeceğiniz nikâh sonrası yemeğinizi Yırcalı Kır Bahçesi’nde gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken çok basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Gazi Osman Paşa Cad.

 • Haritadaki Konumu

  Yırcalı Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.