Nikah Sonrası Yemeği Manisa

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi

 • Kapasite
  100 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir merkezinde After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi Sıkça Sorulan Sorular

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğün fiyatları ne kadar?

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi düğün dışında mezuniyet törenleri, doğum günü, piknik, nişan, parti, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi Hakkında

Hatırı sayılır bir süredir Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi olarak restoran sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Gerek canlı müziğimiz gerek ise sunduğumuz yemek dâhil çeşitli hizmetler ile konuklarımızı ağırlıyoruz. Hem etkinliklerimiz ile eğlenceye hem de yemeklerimiz ile midelere hitap ediyoruz. Ayrıca başka konularda da faaliyet gösteriyoruz. Örneğin; Düğün sonrası after party, doğum günü, sevgililer günü kutlamaları, evlilik yıl dönümü, evlilik teklifi, bekârlığa veda partisi ve bu minvalde aklınıza gelebilecek her türden toplu organizasyona ev sahipliği yapıyoruz.

Bu organizasyonlardan bir tanesi de nikâh sonrası yemek davetleri. Bir çiftin birlikteliklerini birleştirdikleri en önemli günde, nikâhtan sonra aileleri ve arkadaşları ile bu ânı kutlamak istemeleri harika bir olay. Biz de Seyr-ü Keyf olarak bu gününüzde sizinle olmaktan mutluluk duyarız. Nikâh tarihiniz belli olduysa davetli sayısını bize bildirerek size harikulade bir organizasyon düzenlememizi sağlayabilirsiniz.

Mekânımızın hem açık hava hem de kapalı alan seçenekleri bulunuyor. Eğer mevsim şartları elverirse çim alanda bahçemizde kalabalık bir etkinliğe sahip olabilirsiniz. Aksi takdirde kapalı alanda da sizi ağırlayabiliriz.

Manisa’nın en güzide ilçelerinden Salihli Seyr-ü Keyf Restaurant ve Kır Bahçemizin bulunduğu yerdir. Konum itibari ile şehir merkezine uzak olmayan fakat şehir karmaşası ve gürültüsünden de tamamen uzakta kalan bir lokasyondayız. Bir tarafı yeşillik ve ağaçlar ile dolu, diğer tarafı ise Manisa’nın tepesinden beyaz beyaz karları hiç eksik olmayan görkemli dağları ile harika bir seyir keyfine sahibiz. Zaten mekânımızın adı da esasen buradan geliyor. Manzaramız ve sunduğumuz doğal ortamda kendinizi huzursuz hissetmeniz için hiçbir neden yok.

Eğer nikâh sonrası yemeğiniz için bizi tercih ederseniz sayfadaki formu doldurarak fiyat teklifi alabilir, fiyatlarımızı da öğrenebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Yeşilyurt Mah. 904 Sok. No: 54 Kurşunlu Salihli / Manisa

 • Haritadaki Konumu

  Seyr-ü Keyf Restaurant & Kır Bahçesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.