• Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Egea Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Egea Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Egea Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Egea Sıkça Sorulan Sorular

Egea düğün fiyatları ne kadar?

Egea düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Egea düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Egea kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Egea 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Egea düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Egea düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

Otopark yok

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Egea Hakkında

Akhisar’da nikâhınız sonrasında sevdiğiniz dostlarınız ve akrabalarınız ile düzenleyeceğiniz nikâh sonrası yemeğinizi düzenleyecek organik ürünlerden yemek yapan bir mekân mı arıyorsunuz?

Cevabınız ‘’Evet’’ ise doğru sayfadasınız! Egea Akhisar’da kendi üretimimiz olan en taze ve organik besinleri kullanarak en lezzetli yemekleri hazırlıyoruz. 100 yılı aşkın tarihe sahip olan Kasaphane binamızda yer alan restoranımızda keyifli davetler düzenliyoruz. 1900’lü yıllarda Bulgar ustalar tarafından yapılan binamız 1960’lı yıllara kadar kasaplar tarafından kullanılmış. Sonraki yıllarda gerekli izinler olmadığı için konsept değiştiren binada şimdi en güzel günlerinizde düzenlediğiniz davetlere ev sahipliği yapabiliyoruz. Egea Akhisar’da hayata geçirdiğiniz davetlerde her şeyin planlandığı gibi ilerlemesi adına profesyonel ve neşeli ekibimiz tüm istek ve ihtiyaçlarınızı karşılamak adına yardımcınız oluyor.

Restoranımızda 30 ila 50 kişilik davetliyi ağırlama kapasitesine sahibiz. Bu kapasite dahilinde davetinize katılacak konuklarınız için özel oturma düzenleri kurabiliyoruz. Yemeğinizde konuklarınızın tamamı ile aynı masada oturmak ve herkesin katılacağı hoş sohbetler etmek istiyorsanız buna uygun masa düzenleri hazırlayabiliriz. 100 yıldan fazla süredir ayakta olan binamızda tarihe tanıklık ederken aynı zamanda sade bir ortamda da kendinizi buluyorsunuz. Masa ve sandalyelerimizde mekânımızın doğal havasını bozmamak adına kahverengini tercih ediyoruz. Davetinizde konuklarınıza servis edilecek yemeklere karar vermek adına menü tadımlarına katılma imkânına sahipsiniz. Bu menü tadımlarında Ege ve Akdeniz mutfağının en sevilen yemekleri arasından damak zevkinize en uygun olanları tercih etme hakkına sahipsiniz.

Hayatınızın en özel günlerinden birinde sevdiğiniz kişi ile mutlu birlikteliğinizi resmileştirdiğiniz nikâhınız sonrasında düzenleyeceğiniz davetinizi Egea’da gerçekleştirmek istiyorsanız yapmanız gereken oldukça basit. Sayfanın sağ üst köşesinde yer alan iletişim formunu eksiksiz olarak doldurarak ‘’Ücretsiz teklif al’’ butonu aracılığıyla bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Mustafa Abut Caddesi No:59

 • Haritadaki Konumu

  Egea Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.