Cafe Kule & Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Cafe Kule & Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Cafe Kule & Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Cafe Kule & Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Cafe Kule & Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

{Cafe Kule & Restaurant} düğün fiyatları ne kadar?

Cafe Kule & Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Cafe Kule & Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


{Cafe Kule & Restaurant} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Cafe Kule & Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


{Cafe Kule & Restaurant} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Cafe Kule & Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


{Cafe Kule & Restaurant} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Cafe Kule & Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, nişan ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Cafe Kule & Restaurant Hakkında

Bursa’nın en eski işletmelerinden biri olan Kule Cafe & Restaurant olarak organizasyonlarınızı kusursuz kılmak için sabırsızlanıyoruz. Bizi tercih ederken kaliteli ve güler yüzlü bir hizmeti uygun fiyatlarla verdiğimizi söylemek istiyoruz.

1938 yılından beri aktif faaliyetimize devam ediyoruz. Bu süreçte birçok Bursalıyı bünyemizde ağırladığımızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle bugünlere kadar gururla geldiğimizi ve konuklarımızı buradan mutlu bir şekilde uğurlamayı amaçladığımızı belirtmek istiyoruz.

Cafe Kule Bursa’nın merkezinde olmasına rağmen doğayla iç içe yemyeşil bir ortamda bulunuyor. Merkezi konumumuz sayesinde çevre il ve ilçelerden kolay bir şekilde gelebiliyorsunuz. Birçok toplu taşıma aracını tercih edebileceğiniz gibi özel araçlarınızla da gelebilirsiniz. Otopark konusunda hiçbir sıkıntı çekmeyeceğinizi de belirtelim.

Alanlarında uzman olan güler yüzlü bir ekiple hizmet veriyoruz. Aşçılarımız, servis elemanlarımız, yönetici kadromuz olmak üzere bünyemizdeki tüm personelimizin profesyonel bir hizmet sunmak için çalıştıklarını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Bizi tercih ettiğiniz süre boyunca maksimum ilgiyle yanınızda olacak ve hiçbir aksilik yaşanmayacağından emin olacağız.

Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Kalıcı lezzetleri sunduğumuz menülerimizde tüm konuklarımızın damak tadına hitap edecek tatlar bulunuyor. Bu tatları da size en hızlı şekilde ulaştıracak hızlı servis elemanlarımız bulunuyor.

80 yılı aşkın bir süredir hizmet sektöründe bulunduk. Bugüne kadar birçok farklı toplu davete imza attığımızı söyleyelim. Bizi sevgililer günü, doğum günleri, yılbaşı sürprizleri, iş yemekleri, bayi toplantıları, açılışlar ve kurumsal etkinlikler gibi özel anlarınızda bizi tercih edebilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey; en az 2 hafta öncesinden iletişime bizimle iletişime geçmek. Böylelikle tüm hazırlıklarımız için gerekli zamana sahip olabiliyoruz.

Manzaranın tadını çıkarırken keyifli yemekler yemek isterseniz, sayfanın yanında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak “ücretsiz teklif al” butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Santral Garaj Mahallesi, Stadyum Cad. No:42/5 A.K.K.M. İçi Osmangazi/Bursa

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Cafe Kule & Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.