Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Müslüm Restaurant

 • Kapasite
  50 - 50 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Müslüm Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Müslüm Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Müslüm Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Açılır kapanır tavan Balkon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı

Müslüm Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Müslüm Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Müslüm Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Müslüm Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Müslüm Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Müslüm Restaurant 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Müslüm Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Müslüm Restaurant düğününüz için vale hizmeti, menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Müslüm Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Müslüm Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı, açılışlar, doğum günü ve nişan hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Müslüm Restaurant Hakkında

Küçük yaşlarında meslek hayatına atılan Müslüm Usta, çırak olarak başladığı meslek hayatını 1993 yılından bu yana sürdürmektedir. İdeali yaptığı lezzetli kebapları insanlara sunmak ve sektörde bir marka olmaktır. 2002 yılında Ankara’ya gelen Müslüm Usta değerli arkadaşları ile birlikte Müslüm Kebap’ın temellerini atmıştır.
Kebapta farklılık, kalite ve iyi hizmeti arayan ekip; temel ürünleri olan 6 çeşit kebabın dışında mevsiminde ve tamamen doğal ürünlerle hazırlanan diğer kebaplar da sunmaktadır. Hazırlanan kebaplar yöresel ürünlerle servis edilmektedir.
Özenle seçilen ekipte çalışanların özverili, bilgili ve güler yüzlü olmalarına dikkat edilmektedir. Müşterilerin tamamına misafir gözüyle bakarak hizmet veren Müslüm Kebap, Türk misafirperverliğini tam olarak yansıtarak müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmaktadır.“İşimiz Kebap” sloganını seçerken bunun büyük bir vaat olduğunu ve arkasında durduklarını belirtmektedirler.
İlk olarak Ankara Köroğlu Caddesinde hizmet vermeye başlayan Müslüm Kebap, verdiği hizmetin kalitesi sayesinde adını kısa sürede duyurmuştur. Misafirlerinden gelen yoğun talep üzerine şubeleşme faaliyetlerine başlamıştır. Lezzeti usta kadro, tecrübe ve sevgiden gelen bu eşi benzeri olmayan kebaplar yakın zamanda birçok noktada geniş kitlelere ulaşacaktır.
Bu güne kadar en iyi hizmeti sağlamak için çalışan ekip temel kebap çeşitleri olan Adana Kebap, Urfa Kebap, Küşleme, Haşhaş Kebap, Kuzu Şiş, Kuzu Sırt, Kuzu Kaburga dışında Kasım –Mart ayları arasında Ciğer Şiş, Temmuz – Kasım aylarıda Patlıcanlı Kebap gibi mevsimlik lezzetlerde sunmaktadır. Hazırlanan kebapların tümü organik ve zamanında toplanan ürünler eşliğinde servis edilmektedir.
Yılların tecrübesiyle edinilen bilgiler doğrultusunda, kebapın ana malzemesi olan etleri Balıkesir ve Diyarbakır bölgelerindeki güvenilir ve sağlıklı et üretimi yapan üreticilerden temin eden Müslüm Kebap, kaliteden asla ödün vermeyerek misafirlerine olabilecek en iyi hizmeti sunmak için çabalamaktadır.
Restoran içersinde bulunan imalathanelerinde günlük olarak özen ve ustalıkla üretilen tatlılar ziyafeti taçlandırıyor. Kendi buluşları olan Peynirli Billuriye ve Fıstıkzade’nin yanında Fıstıklı Tel Kadayıf, Burma Kadayıf, Fıstıklı Kaymaklı Kadayıf, mutlaka tatmanız gereken lezzetlerden.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Kızılırmak Mahallesi, Muhsin Yazıcıoğlu Cad., 1436 Sok. 3/A Çukurambar / Ankara

 • Adres tarifi:

  Muhsin Yazıcıoğlu Caddesi'nde, dörtyol ağzında yol üzerindeyiz.

 • Haritadaki Konumu

  Müslüm Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.