Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Tavacı Recep Usta Park Vadi

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Tavacı Recep Usta Park Vadi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Tavacı Recep Usta Park Vadi Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 625

Tavacı Recep Usta Park Vadi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Doğa manzaralı

Tavacı Recep Usta Park Vadi Sıkça Sorulan Sorular

Tavacı Recep Usta Park Vadi düğün fiyatları ne kadar?

Tavacı Recep Usta Park Vadi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Tavacı Recep Usta Park Vadi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Tavacı Recep Usta Park Vadi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Tavacı Recep Usta Park Vadi 100 kişiden 625 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Tavacı Recep Usta Park Vadi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Tavacı Recep Usta Park Vadi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Tavacı Recep Usta Park Vadi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Tavacı Recep Usta Park Vadi düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, nişan ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

100-150

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Tavacı Recep Usta Park Vadi Hakkında


Tavacı Recep Usta olarak, klasikleşen hizmet kalitemiz ve ün yapmış ismimiz ile uzun yıllardır yemek sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Farklı illerde 7 ayrı şubemiz ile Türkiye’nin birçok yerinden misafirlerimizi ağırlıyoruz. Şubelerimiz ise; Bursa’da, İzmir’de, İstanbul’da, Mersin’de ve 3 farklı konumu ile Ankara’da bulunuyor. Şimdi burada ağırlıklı olarak Ankara’daki en yeşil ve oldukça geniş olan restoranımız Tavacı Recep Usta Park Vadi şubemizden bahsedeceğiz.


Restoranımızda kendinizi şehirden uzaklaşmış gibi hissedeceksiniz fakat aslında kısa sürede ulaşabileceğiniz merkezi bir konumda olacaksınız. İsterseniz kendi araçlarınız ile isterseniz de toplu taşıma ile kolayca ulaşılabilirsiniz. Öyle ki, yemyeşil bir manzaraya karşı yemeğinizi yiyebileceğiniz ve şehrin gürültüsü ve kalabalığından uzakta kalabileceğinizi söylesek yeridir. Restoranımızın bir de çok katlı iç kısmı var elbette. Tam bir daire çizerek tasarlanan restoranımızda köşeler ve kenarlar yok. Bu sayede herkes eşit mesafede ve görüş açısında. Oturma düzeninde yer yer yuvarlak masalar yer yer ise dikdörtgen masalar tercih ediyoruz ki alanı en efektif şekilde kullanmış olalım. Nikâh sonrası yemeği gibi toplu organizasyonlar için belirli bir bölümü ayırarak masaları birleştirmek suretiyle kalabalık grupları rahatlıkla ağırlayabiliyoruz.


Park Vadi şubemizde totalde 800 kişilik çok geniş bir alana sahibiz. Bu sayıda misafirimizi aynı anda rahatlıkla ağırlayabiliyor ve eş zamanlı olarak bekletmeden onlara hizmet verebiliyoruz. Servis hızımızı ve kadromuzun genişliğini az çok tahmin etmişsinizdir. En iyi hizmeti verebilecek işinin uzmanı ve deneyimli bir personel kadromuz var. Bu işi severek ve güler yüzlülük ile yapan ekibimiz sayesinde misafirlerimizi rahatlıkla memnun edebiliyoruz.


Eğer hem lezzetli bir yemek yemek hem de kaliteli bir hizmet almak istiyorsanız doğru adres biziz. Bize ulaşmak ve Tavacı Recep Usta fiyatları hakkında bilgi almak için yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Dikmen Vadisi Hoşdere Girişi 5. Kapı Çankaya

 • Haritadaki Konumu

  Tavacı Recep Usta Park Vadi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.