Seyir Cafe

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Seyir Cafe
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Seyir Cafe Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Seyir Cafe Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Balkon Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Seyir Cafe Sıkça Sorulan Sorular

{Seyir Cafe} düğün fiyatları ne kadar?

Seyir Cafe düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Seyir Cafe düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


{Seyir Cafe} kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Seyir Cafe 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


{Seyir Cafe} düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Seyir Cafe düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti ve yemek servisi sunmaktadır.


{Seyir Cafe} düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Seyir Cafe düğün dışında baby shower, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar ve nişan hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Seyir Cafe Hakkında

Uzun yıllardır restoran ve yemek sektöründe faaliyet gösteriyor ve kendimize has tarzımız ile misafirlerimizi ağırlıyoruz. Kaliteli hizmetin uygun fiyatlarla buluşabileceğini kanıtladığımız mekânımız Seyir Cafe Ankara Bahçelievler’de bulunuyor ve sadece Çankaya değil, şehrin her bölgesinden tercih ediliyor ve kolayca ulaşılabiliyor.

Restoranımızda toplu rezervasyonlar kabul ediyor ve nikâh sonrası yemekleri gibi davetleri severek düzenliyoruz. Siz de böylesine önemli bir günde bizi tercih ederek gününüzü kusursuz kılabilirsiniz. Oldukça büyük ve geniş olan mekânımız iç kısmı terası ve açık alanı bulunan bir bina. Ayrıca burada, butik kutlamalar ve özel yemek davetleri için kullanabildiğimiz özel odalarımız da mevcut. Farklı kapasite ve dekorasyonlarda yaklaşık 10 ile 20 kişi arasında değişen alanlarımızı tercih ederseniz sadece sizin ve yakınlarınızın olduğu bir kutlama gerçekleştirebilirsiniz.

Çok fazla restoranda bulamayacağınız bir hizmet sunarak size davetiniz için farklı bir alternatif de sunabiliriz. Açık büfe yemek barımızda dünya mutfağı ve Türk mutfağı karışımı birbirinden lezzetli yemeklerin bulunduğu bir seçkiyi sizin için hazırlayabiliriz. Ana yemekler, ızgaralar, soğuk mezeler, ara sıcaklar, fast foodlar, salatalar, tatlılar ve daha pek çok lezzeti aynı anda bir arada görmek isterseniz bize söylemeniz yeterli. Damak zevkinize uyan ve bütçenizi de aşmayan harika bir menüyü size özel olarak sizinle birlikte kararlaştırabiliriz. Son derece yetenekli ve bir o kadar da tecrübeli aşçılarımızın titizlikle hazırladığı ikramlarımıza bayılacağınıza eminiz. A’la carte usulü yapılan ve servis edilen yemeklerimizin bulunduğunu da hatırlatmak isteriz.

Nikâh sonrası yemek daveti veya herhangi başka etkinlik veya herhangi başka bir sebepten bizi tercih ederseniz pişman olmayacağınızı bilmenizi isteriz. Hemen sayfanın sağ tarafında bulunan formu eksiksiz bilgileriniz ile doldurarak bize kolayca ulaşabilirsiniz. Bu yolla merak ettiklerinizi sorabilir ve Seyir Cafe Ankara fiyatlarımız hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Prof. Dr. Muammer Aksoy Cad. No:2 Bahçelievler - Çankaya/ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.