Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Reva İşkembecisi

Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Reva İşkembecisi Hakkında

Reva Mutfağı, mutfak mimarisi, araç gereçleri, yemek çeşitleri, pişirme yöntemleri, sofra düzenleri, servis usulleri, kış için hazırlanan yiyecekleriyle kendine özgü bir mutfak ve bu mutfakla ilgili inanılmaz zenginlikte bir mutfak kültürü meydana getirmiştir.

Reva Mutfağı’nın en ilgi çekici özelliği 26 yıllık teçrübeyi siz değerli müşterilerimize hizmet vermektir.. Günden güne kalite ve lezzetini artırarak siz değerli müşterilerine hizmet vermekten mutluluk duyan Reva İşkembecisi 2.Şubesi ve Yemek Sanayisiyle lezzetin buluştuğu noktada hizmet vermektedir.

5 Aralık 1988’den bugüne…

Reva İşkembecisi, Arif Dağcı ve oğlu Ümit Dağcı ile yönetilmektedir. Lezzet ve yemeğin buluştuğu nokta, Reva İşkembecisi haftanın her günü ve her saati değerli müşterilerimize 7/24 hizmet ve paket servisi vermektedir. Yeni uygulanmaya geçilmiş olan Hızlı Paket Servsi Reva İşkembecisinde uygulamaya geçilmiştir. Bölgesinde tek Çocuk Parklı Aile Salonu olan lokantamızda, afiyetle yemeklerinizi yerken hemen yanı başınızdada çocuklarınız eğlenerek hoş saatler geçirip yemeklerini yiyebilecekler.

Sincan Reva İşkembe ve Lokantası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Arif Dağcı – Ümit Dağcı

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres::

    Atatürk Mah. Lale Cad. No:15 Sincan

  • Haritadaki Konumu

    Reva İşkembecisi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.