Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Özgürbahçe Restaurant

 • Kapasite
  50 - 75 Kişi

 • Kişi Başı
  250 - 500 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Özgürbahçe Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 - 500 TL

Özgürbahçe Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 75
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 75

Özgürbahçe Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan Şehir dışında After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Özgürbahçe Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Özgürbahçe Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Özgürbahçe Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.Özgürbahçe Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 - 500 TL aralığından başlamaktadır.

Özgürbahçe Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Özgürbahçe Restaurant 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 75 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Özgürbahçe Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Özgürbahçe Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, vale hizmeti, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Özgürbahçe Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Özgürbahçe Restaurant düğün dışında açılışlar, mezuniyet törenleri, baby shower, davet ve resepsiyon, doğum günü, kurumsal etkinlikler, kına ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

150-250

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Özgürbahçe Restaurant Hakkında

Özgür Bahçe Restaurant olarak 2009 yılından beri hem yemek hem de eğlence sektöründe faaliyet gösteriyoruz. Restoranımızda nişan töreni, kokteyl, doğum günü, nikâh sonrası yemeği, kına gecesi, bekârlığa veda partisi gibi organizasyonlara ev sahipliği yapabiliyoruz. Oturmalı düzende 100 kişiye kadar misafirlerimizi rahatça ağırlayabiliyoruz. Ankara kına gecesi için mekân arayan çiftlerimize her zaman güzel bir organizasyon yapmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz. Bunu için dışarıdan organizasyon firması desteği alıyoruz.

Mutfak ve servis elemanlarından oluşan ekibimiz kışın 10 kişi yazın ise 30 hatta 40’a yükseliyor. Mevsimi ne olursa olsun ev sahipliği yaptığımız organizasyonların büyüklüğüne ve iş yüküne göre ekip desteği sağlıyoruz. 12’şer kişilik dikdörtgen ve yuvarlak masalarımız mevcut. Bunlarda beyaz örtü kullanıyoruz, süslemesi için de tamamen çiftin isteğine göre hareket ediyoruz.

Gelelim yemek ile ilgili detaylara. Ana yemek olarak ızgara şeklinde tavuk, kırmızı et ve balık seçeneklerinden birini sunuyoruz. Bunun haricinde ordövr tabağı, soğuklar, meze tabağı, meyve veya tatlı servisi sağlıyoruz. Restoran olduğumuz için yemeklerimize ve lezzetlerine güveniyoruz. Kına geceniz için gelen konuklarınıza güzel bir ziyafet çektireceksiniz.

Ayrıca çocuklu misafirlerimiz için oyun alanımız, parkımız, akülü araba ve bisiklet kiralama hizmetimiz de var. Özgür Bahçe Restaurant’ın nerede olduğunu merak ediyorsanız söyleyelim, Eymir mevkii Polis Akademisi yolu Karataş Mahallesi’ndeyiz. Eğer Ankara kına gecesi fiyatlarımız hakkında bilgi almak istiyorsanız hemen yandaki formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres::

  Karataş Mah. Or-an TRT arkası, Eymir Mevkii Polis Akademisi Yolu, No:170

 • Adres tarifi:

  TRT arkası Eymir Bisikletcilerini geçince 500 metre ilerde sağda.

 • Haritadaki Konumu

  Özgürbahçe Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.