Narlı Levrek Restaurant

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Narlı Levrek Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 250

Narlı Levrek Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Narlı Levrek Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Narlı Levrek Restaurant Sık Sorulan Sorular

Narlı Levrek Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Narlı Levrek Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Narlı Levrek Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Narlı Levrek Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Narlı Levrek Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Narlı Levrek Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Narlı Levrek Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Narlı Levrek Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Narlı Levrek Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, açılışlar, baby shower, nişan, davet ve resepsiyon, kına, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Narlı Levrek Restaurant Hakkında

Yıllardır Ankara’da konuklarını ağırlayan Narlı Levrek Balık Restaurant yüksek kalite standartlarında sunduğu hizmetler ile fark yaratmaya devam ediyor!


Hayallerinizdeki organizasyonları düzenlemek için de bizi tercih eden çiftlerimize özel konseptler tasarlıyoruz. Her anınızı unutulmaz kılmak için gecelerinizi organizasyon sorumlumuz ile birlikte düzenlemeye özen gösteriyoruz!


Organizasyon sorumlumuz ise ilk olarak yeni çiftimiz ile nikah sonrası yemek organizasyonları için istekleri hakkında görüşmeler sağlıyor. Ekibimiz ile yapılan görev paylaşımının ardından da hazırlıklara başlıyoruz.


Davetli sayınıza göre masa düzeni oluşturuyoruz. Yaz aylarında açılır kapanır tavanlı alanımızda ferah bir gece tercih ederken kış aylarında restoranımızın iç kısmında davetlerinizi gerçekleştiriyoruz. Zarif tasarımı ile dikkat çeken Narlı Levrek Restaurant, yumuşak renk tonları ile masalarınızı da düzenliyor.


“Huzur köşesi” olarak adlandırdığımız köşemizde sarmaşıklar arasından akan su sesi gecenize huzur katıyor ve adeta sohbetlerinize dahil oluyor. Düzenleme ve süslemeleri ile de bir sahil restoranını andıran restoranımız Ankara nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için sıcak ve samimi bir atmosfer oluyor!


Elbette müzisyenlerimizde gecenize eşlik ediyorlar. Gecenizi hafif müzik eşliğinde eğlenceye dönüştürüyor ve keyifli sohbetlerinizin aralarında şarkılar söylenen bir ortam da yaratıyor…


Gecenizi ziyafete çeviren menülerimizden de bahsedecek olursak: aşçılarımızın özel tarifleri ile hazırlanan özel tatları denemenizi tavsiye ederiz! Günlük olarak hazırlanan taze mezelerimiz, mevsim salataları ve ara sıcakları belirleyerek davet menülerinize karar verebiliyorsunuz. Yeni çiftimizin ilk davetinde kendi kararlarını vermesine oldukça önem veriyoruz. Ana yemek, alkollü ve alkolsüz içecek tercihlerinizi de birkaç alternatif ile sınırlandırarak seçme şansı bırakabiliyorsunuz konuklarınıza.


Her detayı ile tasarlayacağımız organizasyonlar ile sizin de mutluluğunuzu paylaşmaktan gurur duyarız. Siz de sayfa üzerindeki ücretsiz teklif formunu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz ve Narlı Levrek Restaurant ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Büklüm Sok. No: 71 Kavaklıdere - Çankaya/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.