Mustafa

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Mustafa
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Mustafa Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Mustafa Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Mustafa Sıkça Sorulan Sorular

Mustafa düğün fiyatları ne kadar?

Mustafa düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Mustafa düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Mustafa kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Mustafa 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Mustafa düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Mustafa düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Mustafa düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Mustafa düğün dışında kurumsal etkinlikler, doğum günü, açılışlar, bayi toplantısı ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Mustafa Hakkında

Sıradan meyhanelerden uzak bir meyhanede nikah sonrası yemeklerinizi gerçekleştirmek isterseniz, doğru adrestesiniz. Mustafa Meyhanesi Ankara’da farklı konsepti, lezzetli yemekleri ve uzman kadrosuyla konuklarımıza kapılarını açıyor. Müşteri memnuniyeti ilkesiyle hizmet verdiğimizi ve konuklarını mutlu bir şekilde uğurlamak için çalıştığımızı söylemek istiyoruz.


Meyhanemizde açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Açık alanımızın tatlı ve samimi bir bahçeden oluştuğunu, buradaki masalarda organizasyonlarınızı gerçekleştirebildiğinizi belirtmek istiyoruz. Çevresi sarmaşık ve rengarenk çiçeklerden oluşan açık alanımızdaki masalarımızın kenarlara yerleştirildiğini ve ortadaki alanın boş bırakıldığını göreceksiniz. Bu da işletmemize gelen kişilerin sizi rahatsız etmeden rahatça içeriye girmelerini sağlıyor. Kapalı alanımız ise bambaşka bir konseptte faaliyet gösteriyor. Salaş ve tatlı bir ortam amaçladığımız iç mekânda masa ve sandalyelerimiz, ışıklarımız ve dekorlarımızla bu amacımızı destekliyoruz. Duvarı komple Atatürk resimleriyle kapladığımızı görünce yüzünüzdeki tebessümü şimdiden hayal edebiliyoruz.


Pazar günü hariç haftanın her günü saat 4’ten gece 1’e kadar kesintisiz bir hizmet sunmaktayız. Bizi bu saatler arasında tercih edebiliyorsunuz. İşletmemize geldiğiniz anda güler yüzlü ekibimiz tarafından karşılanacaksınız. Gece boyunca yalnız bırakmayacaklarını ve isteklerinizi en hızlı şekilde karşılayacaklarını bilmenizi istiyoruz.


Meyhanemizde nikah sonrası yemekleriniz dışında doğum günleri, yıl dönümleri, iş yemekleri gibi özel etkinliklerinizi de rahatlıkla gerçekleştirebiliyorsunuz. Bugüne kadar sayısız kez ev sahipliği yaptığımızı ve sizin de özel anlarınızı kusursuz bir hale getireceğimizi bilin istiyoruz.


Mezelerimiz ve yemeklerimiz, tamamen günlük ve taze malzemeler ile yapılıyorlar. Aşçılarımızın profesyonel ellerinden çıkan lezzetler masanıza hızlı servis elamanlarımız sayesinde en kısa sürede gelecekler.


Sevdiklerinle keyifli bir gece geçirmek için şu saydıklarımız arasında tek bir eksik var. O da canlı müzik. Tabii ki bu konuda da sizi mağdur etmiyoruz ve lezzetli yemeklerinizi yerken en güzel şarkılara eşlik ediyorsunuz.


Bu avantajlarımızdan faydalanmak ve Mustafa meyhanesi fiyatları hakkında fikir sahibi olmak isterseniz, yandaki formu doldurabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Kazım Özalp Mahallesi, 18, Kız Kulesi Sk., 06680 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Mustafa Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.