Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Küplü Şehir Meyhanesi

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Küplü Şehir Meyhanesi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Küplü Şehir Meyhanesi Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Küplü Şehir Meyhanesi Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı

Küplü Şehir Meyhanesi Sıkça Sorulan Sorular

Küplü Şehir Meyhanesi düğün fiyatları ne kadar?

Küplü Şehir Meyhanesi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Küplü Şehir Meyhanesi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Küplü Şehir Meyhanesi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Küplü Şehir Meyhanesi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Küplü Şehir Meyhanesi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Küplü Şehir Meyhanesi düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Küplü Şehir Meyhanesi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Küplü Şehir Meyhanesi düğün dışında bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

01:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Küplü Şehir Meyhanesi Hakkında

Ankara’da nikah sonrası yemekleriniz için bir mekân arayışı içerisindeyseniz, sizi birçok fırsatı konuklarına sunan Küplü Şehir Meyhanesiyle tanıştırmak istiyoruz. Hizmetimiz ve kalitemiz gibi ismimizin de diğer meyhanelerden çok farklı olduğunun farkındayız. Adımızın nereden geldiğini dilerseniz anlatalım.


Osmanlı döneminde her esnaf grubu gibi meyhaneler de devlet tarafından denetleniyordu. Tüm meyhaneler bir loncaya bağlanıyor ve bu loncaya bağlı olmayanlar meyhanecilik yapamıyordu. Bu lonca üyelerine “gedik” adı verilen resmi çalışma izni verilirdi. Gedikli meyhaneler de kendi aralarında sınıflandırılmıştı. Ruhsatsız, kaçak çalışan meyhaneler, “koltuk meyhaneleri”, gemi tayfasının gittiği meyhanelere “gemici”, toprak zeminli ve yüksek tavanlı olan meyhanelere “kebir meyhaneleri”, şarabı fıçı yerine küpte saklayanlara ise “küplü” deniyordu. Meyhanemiz gedikli meyhane sınıfında bir küplü meyhanedir. O eski meyhaneleri hatırlatacak şekilde dizayn edilen Küplü Şehir Meyhanesi tüm konuklarını davet ediyor.


Şık bir mekân oluşturduğumuzu ve aksesuarlarımızı buna göre özenle seçtiğimizi belirtmek istiyoruz. Masa ve sandalyelerimiz, ışıklandırmalarımız, dekorlarımız ve bunun gibi detaylarda kaliteyi fark edecek, nezih bir ortamda yemek yeme imkânına sahip olacaksınız. Organizasyonlarınızı da sevdiklerinizle gönül rahatlığıyla gerçekleştirebiliyorsunuz.


Yemeklerimizin profesyonel aşçılarımız tarafından hazırlanıyor. Mezelerimiz günlük olarak taze ürünler ile yapılıyor ve beğeninize sunuluyor. Menümüzün başlangıç ve salatalar, soğuk mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler ve tatlılar olarak çeşitlendiğini söyleyelim. Küplü Şehir Meyhanesi menüsünün geniş bir yelpazeye sahip olduğunu ve bizi tercih eden tüm konuklarımızın damak tadına hitap edebileceğimizi gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.


Bugüne kadar sayısız birçok organizasyon gerçekleştirdiğimizi belirtmek istiyoruz. Küplü Şehir Meyhanesi Ankara’da nikah sonrası yemekleriniz dışında doğum günlerinize, yıldönümlerinize, iş yemeklerinize, toplantılarınıza ve bunun gibi özel anlarınıza ev sahipliği yapıyoruz.


Bu farklı meyhane ev sahipliğinde gönül dostlarınızla güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek isterseniz, yandaki formu doldurabilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Gaziosmanpaşa Mahallesi, Kız Kulesi Sk. 22/A, 06810 Çankaya/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Küplü Şehir Meyhanesi Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.