Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Kuğulu Park Restaurant

 • Kapasite
  50 - 350 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Kuğulu Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kuğulu Park Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Kuğulu Park Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Orman içinde Teras
Manzara
Doğa manzaralı

Kuğulu Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kuğulu Park Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kuğulu Park Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Kuğulu Park Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Kuğulu Park Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kuğulu Park Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Kuğulu Park Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kuğulu Park Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.

Kuğulu Park Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuğulu Park Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

24:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Kuğulu Park Restaurant Hakkında

Kavaklıdere Kuğulu Park içinde, 2009 yılında faaliyet göstermeye başladık. O günden bu yana Kuğulu Park Restaurant Ankara olarak, Anadolu’ya özgün bin yıllık köklü lezzet kültürünün en seçkin örneklerini barındıran restoranımız, çeşitliliği ve farklılık yaratan menüleriyle karşınızda! Damak zevkinize uygun tatlar sunmayı amaç edinerek buraya kadar geldik. Tercih edildik. Dilden dile yayıldık. Şimdi ise Ankara Çankaya’da üstün hizmet kalitemizle karşınızdayız.

360 kişilik kapasiteye sahibiz. Cam bir alanın içinde, doğanın ortasında nikâh sonrası kutlamalarınızda hizmet veriyoruz. Gruplar için özel menüler oluşturuyoruz. Buna ise öncesinde bir araya geldiğimizde karar veriyoruz. Böylece size özel bir menü yaratıyor, kutlamanızı farklı kılıyoruz.

Damağınızda kalacak harika lezzetlerle buluşuyorsunuz. Seçtiğiniz yemeklerin her birini önceden tatma imkanına da sahipsiniz. Hatta değişiklikler bile yapabiliyorsunuz. Organizasyonunuz esnasında bir bir servisleriniz önünüzden geçip giderken lezzetlerimizi beğeniyorsunuz. Sevdikleriniz ile hoş vakit geçiriyor, muhabbet ediyorsunuz. Hatta belki de eşinizle yaşadığınız komik olayları anlatıp kahkaha atıyorsunuz.

Dekorasyon olarak klasik bir çizgiye sahibiz. Çünkü park da olmak zaten doğa da olmak! Bu yüzden bu doğallığı bozmak istemedik. Her yeri cam olan restoranımızda, doğayla baş başa kalıyorsunuz. Böyle bir ortamında içerisinde de kutlamanızı gerçekleştiriyorsunuz. Nikâh sonrası yemek mekanları Ankara’da genellikle sokak arasında yer alıyor. Fakat biz parkın içinde konumlandığımız için farklılığımızı bu noktada konuşturuyoruz.

Böyle bir ortamın içinde yemek kutlamanızı yapmak istemez miydiniz? Cevabınızı duyar gibiyiz. O zaman gelin bizimle iletişime geçin! Bunun içinde yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklamanız ve çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece samimi bir ortamın, uygun fiyatın ve doğanın içinde nikâhınız sonrası sevdiklerinizle birlikte yemekli bir kutlama yapabilirsiniz! İletişim formunuzu dört gözle bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres:

  Atatürk Bulvarı 241/A Kuğulupark İçi

 • Haritadaki Konumu

  Kuğulu Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.