Kuğulu Park Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Kuğulu Park Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 50

Kuğulu Park Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Kuğulu Park Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Orman içinde Teras
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Kuğulu Park Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Kuğulu Park Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Kuğulu Park Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Kuğulu Park Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Kuğulu Park Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Kuğulu Park Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 50 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Kuğulu Park Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Kuğulu Park Restaurant düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Kuğulu Park Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Kuğulu Park Restaurant düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar, kurumsal etkinlikler ve baby shower hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Kuğulu Park Restaurant Hakkında

Kavaklıdere Kuğulu Park içinde, 2009 yılında faaliyet göstermeye başladık. O günden bu yana Kuğulu Park Restaurant Ankara olarak, Anadolu’ya özgün bin yıllık köklü lezzet kültürünün en seçkin örneklerini barındıran restoranımız, çeşitliliği ve farklılık yaratan menüleriyle karşınızda! Damak zevkinize uygun tatlar sunmayı amaç edinerek buraya kadar geldik. Tercih edildik. Dilden dile yayıldık. Şimdi ise Ankara Çankaya’da üstün hizmet kalitemizle karşınızdayız.

360 kişilik kapasiteye sahibiz. Cam bir alanın içinde, doğanın ortasında nikâh sonrası kutlamalarınızda hizmet veriyoruz. Gruplar için özel menüler oluşturuyoruz. Buna ise öncesinde bir araya geldiğimizde karar veriyoruz. Böylece size özel bir menü yaratıyor, kutlamanızı farklı kılıyoruz.

Damağınızda kalacak harika lezzetlerle buluşuyorsunuz. Seçtiğiniz yemeklerin her birini önceden tatma imkanına da sahipsiniz. Hatta değişiklikler bile yapabiliyorsunuz. Organizasyonunuz esnasında bir bir servisleriniz önünüzden geçip giderken lezzetlerimizi beğeniyorsunuz. Sevdikleriniz ile hoş vakit geçiriyor, muhabbet ediyorsunuz. Hatta belki de eşinizle yaşadığınız komik olayları anlatıp kahkaha atıyorsunuz.

Dekorasyon olarak klasik bir çizgiye sahibiz. Çünkü park da olmak zaten doğa da olmak! Bu yüzden bu doğallığı bozmak istemedik. Her yeri cam olan restoranımızda, doğayla baş başa kalıyorsunuz. Böyle bir ortamında içerisinde de kutlamanızı gerçekleştiriyorsunuz. Nikâh sonrası yemek mekanları Ankara’da genellikle sokak arasında yer alıyor. Fakat biz parkın içinde konumlandığımız için farklılığımızı bu noktada konuşturuyoruz.

Böyle bir ortamın içinde yemek kutlamanızı yapmak istemez miydiniz? Cevabınızı duyar gibiyiz. O zaman gelin bizimle iletişime geçin! Bunun içinde yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklamanız ve çıkan formu eksiksiz doldurmanız gerekiyor. Böylece samimi bir ortamın, uygun fiyatın ve doğanın içinde nikâhınız sonrası sevdiklerinizle birlikte yemekli bir kutlama yapabilirsiniz! İletişim formunuzu dört gözle bekliyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Atatürk Bulvarı 241/A Kuğulupark İçi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Kuğulu Park Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.