Home Kitchen Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Home Kitchen Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Home Kitchen Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Home Kitchen Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon sorumlusu var mı?
Hayır
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Home Kitchen Restaurant Sık Sorulan Sorular

Home Kitchen Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Home Kitchen Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Home Kitchen Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Home Kitchen Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Home Kitchen Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Home Kitchen Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Home Kitchen Restaurant düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Home Kitchen Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Home Kitchen Restaurant düğün dışında kurumsal etkinlikler, açılışlar, doğum günü, bayi toplantısı, baby shower ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Home Kitchen Restaurant Hakkında

Şık bir iç dizayn ile birlikte profesyonel bir hizmet veriyoruz. Home Kitchen Restaurant olarak Ankara’da nikâh sonrası yemek arayışında olanların karşına çıkıyoruz.

Son zamanlarda oldukça trend olan sade bir nikah sonrası yemeği için oldukça uygun bir mekanız. Tüm haftanın iş stresinden uzaklaşmak isteyen misafirlerimizin vazgeçilmez mekânı haline geldik. Bu yüzden eğlenceli bir kutlama için listenize bizi de rahatlıkla ekleyebilirsiniz. Usta ellerden çıkan lezzetleri sizinle buluşturuyoruz. Daha önceden belki de hiç tatmadığınızı düşündüğünüz ama bizim yorumumuzla farklı olan bir lezzetimizi deneyebilirsiniz.

Tertipli bir restoran olarak, servislerin temizliğinden mutfağın hijyenine kadar oldukça önem veriyoruz. Konsept ne ise ona göre süslemeler yapıyoruz. Ama dilerseniz bir organizasyon firması tutarak da oturacağınız alanı dekoratif süslerle birleştiriyorsunuz. Üretmiş olduğumuz hizmet ve konsept bütünlüğü ile tüm misafirlerimizin emrindeyiz. Vizyon açısından da oluşturduğumuz konsepti hizmet ve lezzet ile bütünleştirmeye ve bunu sürdürülebilir olmaya, kurumsal kılmaya çalışıyoruz.

Fark ediyoruz ki Home Kitchen Restaurant Ankara telefon numarası hakkında bir bilgi sahibi olmak istiyorsunuz. Yazımızın sonuna kadar beklemeniz gerekiyor.

Hafta sonları canlı müzik hizmeti veriyoruz. Alanlarında gerçekten iyi olan sanatçılarımız yemeklerinize eşlik ediyor. Hatta dilerseniz yemek kutlamanızı böyle bir güne denk getirebilirsiniz. Böylece hem canlı müziğin hem de etin tadına varırsınız.

Hamburgerlerden kırmızı ete içli köfteden çorbaya kadar birçok çeşide sahibiz. Sadece gelip kutlama menünüze ne koyacağına karar vermeniz gerekiyor. Üstelik öncesinde tadım yapıp, değişikliklerde gerçekleştirebiliyorsunuz.

Sıra geldi Home Kitchen Restaurant Ankara adres bilgisinin ayrıntısına. Bunun için yandaki “Fiyat teklifi al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz doldurmanız yeterli. Hızlı bir şekilde geri dönüş sağlıyoruz. Böylece kararlaştırdığımız bir vakit buluşarak gününüzü planlamaya başlıyoruz!

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Sinpaş Altın Oran Çarşı, Kat:-2, İlkbahar Mahallesi

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Home Kitchen Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.