Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Gölbaşı Gölan Restaurant

 • Kapasite
  100 - 625 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Gölbaşı Gölan Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Gölbaşı Gölan Restaurant Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 450
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 625

Gölbaşı Gölan Restaurant Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Havuz başı
Manzara
Doğa manzaralı

Gölbaşı Gölan Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Gölbaşı Gölan Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Gölbaşı Gölan Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Gölbaşı Gölan Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Gölbaşı Gölan Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Gölbaşı Gölan Restaurant 100 kişiden 450 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 625 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Gölbaşı Gölan Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Gölbaşı Gölan Restaurant düğününüz için catering firması getirme i̇mkanı, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.

Gölbaşı Gölan Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Gölbaşı Gölan Restaurant düğün dışında sünnet düğünü, kına, nişan, mezuniyet törenleri, açılışlar, bayi toplantısı, kurumsal etkinlikler ve davet ve resepsiyon hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

24:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Gölbaşı Gölan Restaurant Hakkında

Gölan Restaurant olarak uzun yıllardır düğün sektöründe faaliyet gösteriyoruz. 20 yıla yakın zamandır varlığımızı sürdürüyoruz ve her yıl artan tecrübelerimiz ile gittikçe kusursuz bir hale geliyoruz. Deneyimli ve profesyonelce çalışan bir ekip olarak misafirlerimize her zaman en iyi hizmet vermek için elimizden geleni yapıyoruz. Nitekim başarıyoruz da çünkü bizi tercih eden ve önemli günlerini bizimle geçirmeyi seçmiş konuklarımızı güler yüzlülük ve misafirperverlik ile ağırlıyoruz. Gölan Restaurant Gölbaşı’nda bulunuyor ve ilçemiz başta olmak üzere Ankara’nın tamamı tarafından tercih ediliyor. Konum itibarı ile gerek toplu taşıma gerek ise kişisel özel araçlar ile kolaylıkla ulaşılabiliyoruz. Bunun da önemli bir özellik olduğunu ve göz önünde bulundurulması gerektiğini düşünüyoruz.

Mekânımızda özel gün ve geceler için toplu organizasyonlara ev sahipliği yapıyoruz. Düğünler başta olmak üzere; nişan törenleri, kına geceleri, kurumsal etkinlikler, bayi toplantıları gibi organizasyonlar genelde en çok tercih edildiğimiz organizasyonlar oluyor. Yemekli veya yemeksiz seçeneklerimiz ile misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz. Eğer yemekli bir düğün düşünüyorsanız beyaz et ve kırmızı et tercihleri ile çeşitli menülerimiz bulunuyor. Damak zevkinize ve bütçenize uygun bir menü seçimi için size yardımcı oluruz. Usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimizin özenle hazırladığı lezzetli yemekleri beğeneceğinize eminiz. Gölan Restaurant olarak kendimize bu konuda oldukça güveniyoruz.

Gelelim düğün yapabileceğiniz mekânlarımıza. 600 ila 700 kişiyi rahatlıkla ağırlayabilecek büyük bir kapasite ile havuz başı düğünleri yapıyoruz. Geniş ve güzel havuzumuzun etrafına kurduğumuz ve özenle süslediğimiz davet alanımızı beğeneceğinizden ve deneyimli müzisyenlerimiz eşliğinde çok eğleneceğinizden şüphemiz yok. Bununla da sınırlı değil, 500 kişiye kadar davetli ağırlanabilen bir de kapalı salonumuz var. Çok şık bir iç dekorasyona sahip ferah salonumuzda dört mevsim boyunca hizmet veriyoruz.

Bizimle iletişime geçmek ve Gölan Restaurant düğün fiyatlarını öğrenmek için hemen yandaki formu doldurun!

Ekiple Tanışın

İletişim

 • Adres::

  Haymana Yolu No:150 Gölbaşı Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Gölbaşı Gölan Restaurant Yol Haritası

Gölbaşı Gölan Restaurant Düğün Yorumları (1)

Rıza

Düğün Tarihi: 23.08.2015

Her şey güzeldi mekanda ama orkestra hariç. Pek beğenmedim çalamadılar yeteri kadar eğlendiremediler. 500 - 550 kişilik bir organizasyondu hem yemekli hem ikramlı valla benim tatlarına bakma şansım olmadı ama herhangi geri dönüşte almadım misafirlerimden. Düğünüm havuz başında oldu. Süslemeler için... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.