Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Ekrem Usta

 • Kapasite
  100 - 250 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Ekrem Usta Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ekrem Usta Kapasite

Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Ekrem Usta Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir dışında
Manzara
Doğa manzaralı

Ekrem Usta Sıkça Sorulan Sorular

Ekrem Usta düğün fiyatları ne kadar?

Ekrem Usta düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Ekrem Usta düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Ekrem Usta kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ekrem Usta 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.

Ekrem Usta düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ekrem Usta düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Ekrem Usta düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ekrem Usta düğün dışında kına, kurumsal etkinlikler, davet ve resepsiyon, açılışlar, nişan, doğum günü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

75-100

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Hayır

Servis saat kaçta sona eriyor?

22:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Yok

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Ekrem Usta Hakkında

1980’lerin başında ilk Ekrem Usta şubemizi açarak başladığımız maceramız Ankara'da bir marka haline gelmemiz ile devam etti.
Gerek düzenlediğimiz davetler ve organizasyonlar ile gerekse sunduğumuz hizmetlerle konuklarımızın sevgisini kazandık. Sizlerin mutluluğunu paylaştığımız özel anlarınızı birlikte düzenlediğimiz geceler de lezzetli yemekler ile taçlandırdık!

Elbette bütün bu hizmetler ve yüksek kalite standartları ile sizleri ağırlamaya devam ediyoruz. İşimizi her an ciddiye alıyor, saygı ve sevgi çerçevesinde hizmet sunuyoruz. Davetleriniz için ise organizasyon sorumlumuzun da eşliği ile ayrıcalıklı bir gece tasarlıyoruz.
Nikâh sonrası yemek organizasyonlarınız için ilk olarak davetli sayınıza uygun bir masa düzeni tasarlıyoruz. Dostlarınız ve aileniz ile sohbetler edebileceğiniz bir alan şık bir şekilde tasarlanıyor. Her detay sizinle birlikte kararlaştırılıyor. Beyaz masa örtüleri seriliyor aşkınıza ve mutluluğunuza yakışan nezih bir atmosfer ve temiz bir görünüm oluşuyor...

Yeni çiftlerin ilk daveti olan nikâh sonrası yemekleri için Ekrem Usta Yenimahalle menülerinden seçtiğiniz özel tatları hazırlıyoruz. Geniş bir yelpazeye sahip lezzetler damak tadınıza uygun olacak şekilde bir araya getiriliyor. Davet menüleri konuklarınızın beğenisine sunulurken de özenli ve şık bir şekilde servis ediliyor. Bu yüzden hizmet personellerimiz kaliteyi ön planda tutarak hızlı ve sıcak servisler yapıyorlar. Her ânından konuklarınızın memnun kaldığı gecenizde davet menüleri için de lezzet garantisi veriyor ve size özel menüler sunuyoruz...

Organizasyonlarınızı bir şölene ve kutlamaya dönüştürecek olan kutlama pastanız özel bir törenle kesiliyor. Gece boyunca kesintisiz eğlence ve hafif müzikler de gecenize eşlik ediyor...

Eğer siz de nişan ve nikah sonrası yemek organizasyonu Ankara’da nerede düzenlenir diyorsanız. Artık cevabı biliyorsunuz ve yapmanız gereken sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonu ile Ekrem Usta ile iletişime geçmek. Bu şekilde fiyat teklifleri almakla da kalmayarak isteklerinizi dahilinde yapabileceklerimiz hakkında da bilgi alabilirsiniz!

Ekiple Tanışın

 • Firma Sahibi

İletişim

 • Adres:

  Erler Mah.Çayyolu mesa koru kavşağı No : 22 Çayyolu/ ANKARA Yenimahalle

 • Haritadaki Konumu

  Ekrem Usta Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.