Deniz Kabuğu Balıkevi

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Deniz Kabuğu Balıkevi
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Deniz Kabuğu Balıkevi Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Deniz Kabuğu Balıkevi Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Deniz Kabuğu Balıkevi Sık Sorulan Sorular

Deniz Kabuğu Balıkevi düğün fiyatları ne kadar?

Deniz Kabuğu Balıkevi düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Deniz Kabuğu Balıkevi düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Deniz Kabuğu Balıkevi kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Deniz Kabuğu Balıkevi 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Deniz Kabuğu Balıkevi düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Deniz Kabuğu Balıkevi düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Deniz Kabuğu Balıkevi düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Deniz Kabuğu Balıkevi düğün dışında kına, doğum günü, bayi toplantısı, nişan, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Deniz Kabuğu Balıkevi Hakkında

Yeni başlangıçlara evet dediğiniz özel geceniz de kutlamalarınızı düzenlemek üzere sizleri Deniz Kabuğu Balıkevi'ne davet ediyoruz!

Ankara'da Ege rüzgarlarının estiği mavi beyaz dizayn edilmiş bir balık restoranı olarak faaliyet gösteren Deniz Kabuğu Balıkevi yüksek kalite standartlarında hizmet sunuyor. konuklarına ağırlarken ve yemeklerini hazırlarken daima %100 müşteri memnuniyeti ve gıda güvenilirliğine özen gösteriyor.

Doğum günü, sürpriz parti, nikah sonrası yemeği ve bekarlığa veda organizasyonlarınız için benzersiz bir tercih oluyor. Ayrıca romantik organizasyonlarınız ve evlilik yıldönümü gibi özel anlayın içinde Deniz Kabuğu Balık Evi Ankara’da konuklarına ağırlıyor!

Kutlamalarınızı daha da özel bir hale dönüştürecek olan sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz gece unutulmaz bir şekilde tasarlanıyor. Gecenize katılan müzik grubumuz veya fasıl ekibi ile birlikte de eğlenceli anlar yaşayacağınız restoranımızda her anımızı özel kırmak için hazırlanıyoruz.

Sıra konuklarınıza sunduğunuz tatlara geldiğinde Türk mutfağının farklı kültürlerinden esintilerle hazırlanmış sıcak ve soğuk mezelerden tercih edebilirsiniz. balık reyonu muzdan en taze balıkları seçerek karar verebileceginiz balık menülerini de ekleyebilirsiniz. Mezelere öncesinden karar vererek en taze şekilde hazırlanıp konuklarımızın beğenisine sunulmasını talep edebilirsiniz. ancak balık tercihlerinizi organizasyonlarınızda yakın bir zamanda belirlemeyi tavsiye ederiz. Balık ve deniz mahsulleri seçimi konusunda oldukça hassas davranan ekibimiz davet sahiplerimize en taze seçenekleri sunacaklardır!

Kutlamalarınızın vazgeçilmezi olan pasta kesimi içinde hizmet personellerin size yardımcı olacaklardır. Ancak restoranımız tarafından pasta temini gerçekleştirilemiyor. Davet sahiplerimizin pastalarının temin etmeleri gerekiyor!

Nikah sonrası yemek ve eğlence organizasyonu en önemli detayı sıcak ve samimi bir ortamda aile ile gerçekleşiyor olması. Biz de bu yüzden sizlere Deniz Kabuğu Balıkevi ailesi olarak hizmet sunuyoruz. Mutluluğunuza ortak oluyor ve ailemize hoş geldiniz diyoruz!

Siz de Ankara'da nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için bir arayış içerisindeyseniz bizimle iletişime geçmeden karar vermeyin! Şimdi formu doldurarak bizimle iletişime geçme şansımız da var...

Ekiple Tanışın

İletişim

  • Adres:

    Mutlukent Mahallesi, Angora Blv. No:146, 06800 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.