Dafne Restaurant

E-posta Gönder

Dafne Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Dafne Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Kolonsuz salon Teras Yüksek tavan
Manzara
Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Dafne Restaurant Sık Sorulan Sorular

Dafne Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Dafne Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Dafne Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Dafne Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Dafne Restaurant 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 250 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Dafne Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Dafne Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi, vale hizmeti ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Dafne Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Dafne Restaurant düğün dışında mezuniyet törenleri, nişan, baby shower, parti, doğum günü ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Dafne Restaurant Hakkında

Dafne Restaurant olarak uzun süredir yemek sektöründe Ankaralılara hizmet veriyoruz. Adımızı mitolojideki nehir tanrısı Peneus’un kızı Daphne’den aldık. Bu da Hatay’ın bir bölgesi olan ve binlerce yıllık bir yerleşim yeri Defne’den ileri gelir. Bu bölgeden çıkmış Harbiyeli ustalarımızın hazırladığı Antakya mutfağı ile hizmet veriyoruz. Aynı zamanda toplu organizasyonlara da ev sahipliği yaptığımız restoranımızda düğün başta olmak üzere davet, kurumsal etkinlikler, doğum günü kutlamaları gibi özel günler için de hizmette bulunuyoruz. Defne Restaurant Çankaya ilçesinde yer alıyor fakat tüm Ankaralıları bekliyor.

Restoranımızın dekorasyonunu otantik ve şık olduğu bir şekilde tasarladık. Şık olduğu kadar rahatlıktan da ödün vermedik elbette. Görsel açıdan tatmin edici olduğu kadar da dilediğiniz gibi yiyip içip eğlenebileceğiniz bir konfora sahibiz. Mekânımızın kapalı kısmında kullandığımız 4’er ve 8’er kişilik dikdörtgen masalarımız ile 4’er ve 10’ar kişilik yuvarlak masalarımız var. Toplu yemek organizasyonlarında dikdörtgen masaları birleştirerek yemek düzeni alıyoruz. Aksi takdirde tekli olarak birleştirmeden masa düzeni oluşturuyoruz.
200 kişiye kadar rahatlıkla ağırlayabildiğimiz bir kapalı alan kapasitemiz var. Burada görece daha butik düğün organizasyonları yapabilirsiniz. Aileniz ve yakın arkadaşlarınızdan oluşan küçük ve sakin bir düğün planlıyorsanız Dafne Restaurant tam size göre.

Defne Restaurant menüsü ile övünüyor ve gurur duyuyoruz. Tamamı Antakyalı ustalar tarafında Antakya usulü ile hazırlanmış yöresel yemeklerle dolu. İçerisinde 2 çeşit çorba, 20 çeşit meze, 10 çeşit ara sıcak, 12 çeşit ana yemek, 5 çeşit tatlı ve 3 çeşit salata seçeneği mevcut. Aynı zamanda geniş bir şarap menümüz de var ve buradan bütçenize ve damak zevkinize en uygun olanı seçebilirsiniz. Talep olduğu takdirde şarap dışında diğer alkol çeşitlerini de servis ediyoruz.
Bizimle iletişime geçmek için yandaki formu doldurunuz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Güvenlik Cad. Karyağdı Sok. No: 20 A.Ayrancı Çankaya

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Dafne Restaurant Yol Haritası

Dafne Restaurant Düğün Yorumları (2)

Bu mekanda mı evlendin? Yorum yaparak burada evlenecek diğer çiftlere yardımcı ol.

Gizem

Düğün Tarihi: 12.09.2015


Mekan Ankara'nın köklü mekanlarından olmakla birlikte hem lokasyon olarak hemde konum itibari ile hem kolay bulunabilir hemde ulaşılabilirlik oranı oldukça yuksek bir mekan. yemekli olan organizasyonumuzda yaklaşık 120 kişi konuğumuz oldu. yetkili ve çalışanlardan da ayrıca oldukça memnun... devam 

Fatma

Düğün Tarihi: 01.08.2015


Deneyimim gayet güzeldi, yemekleri güzel, müzik ekibini zaten kendimiz ayarladık. 80 kişilik küçük bir gruptuk oldukça da keyifliydi. Hizmetten memnun kaldık mekana girişte karşılama ilgi yetkililer tarafından tamdı. Lokasyonu gayet kolay bulunabilir bir yerde Konya yolu üzerinde konumlanıyor.... devam 

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.