Çelebi Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Çelebi Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Çelebi Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Çelebi Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Açılır kapanır tavan Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli girişi var mı?
Hayır
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, ses ve sahne hizmeti sağlanıyor mu?
Hayır
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Çelebi Restaurant Sık Sorulan Sorular

Çelebi Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Çelebi Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.Çelebi Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Çelebi Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Çelebi Restaurant 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Çelebi Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Çelebi Restaurant düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Çelebi Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Çelebi Restaurant düğün dışında davet ve resepsiyon, piknik, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Çelebi Restaurant Hakkında

Nikah sonrası yemekleriniz için doğru bir tercih olacak Çelebi Restaurant Çubuk kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışıyla faaliyet gösteriyor. Mekanımızda sevdiklerinizle birlikte keyifli zaman geçirirken, Türk Mutfağının tadına doyum olmayacak lezzetlerini tatmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Öncelikle mekânımız yaratıcı tasarımıyla öne çıkıyor. Modern görüntümüzle; sizi ve misafirlerinizi, ilk olarak görsel anlamda tatmin edeceğimize inanıyoruz. Mekânımız mevsime ayak uyduracak açık ve kapalı alan alternatifleriyle hizmet veriyor. Ayrıca belirtmek istiyoruz ki tecrübeli personelimiz, mekânın oturma düzenini sizin isteğinize ayarlıyor; dilerseniz küçük süslemeler de yapabiliyoruz.


Biz yenilikçi yapımız ile nikah sonrası aileniz ve sevdiklerinizle geçireceğiniz güzel bir gün için yemek hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Geniş ve konforlu ağırlama kapasitemizin olduğu doğa manzaralı bahçemizi veya kapalı alanımızı tercih edebilirsiniz.


Biraz da nikah sonrası yemekleriniz için hazırladığımız menü içeriğimizden bahsedelim; menümüzde pide çeşitleri, ızgara köfte, tavuk şiş, terbiyeli tavuk kanat, alinazik ve daha birçok yöresel yemek çeşitlerimiz bulunuyor. Ana yemeklerimiz dışında meze seçenekleri, ara sıcaklar, günün çorbası, salata alternatifleri, kebap çeşitleri ve daha fazlası; Çelebi Restaurant’ta her damak zevkine uygun yemek seçeneği bulmak mümkün.


Yemeğinizi yerken sevdiklerinizle hoş sohbetlere dalacağınız mekânımızda, arkadan gelen hoş müzikle daha güzel vakit geçireceksiniz. Restoranımızdan mutlu ayrılmanız adına tamamen sizin isteklerinize göre organizasyonlarınızı gerçekleştiriyoruz.


Nikâh sonrası ailenizle beraber yemek organizasyonu düzenlemek istiyor, doğum günlerinizle sevdiklerinizle birlikte eğlenmek istiyorsanız sizi kusursuz hizmetlerimizle buluşturuyoruz. Ayrıca kurumsal etkinlik ve bayi toplantılarında da faaliyet gösteriyoruz.


Bu lezzetli tatlar eşliğinde güzel bir yemek organizasyonu düzenlemek, restoranımız hakkında daha fazla bilgi almak ve Çelebi Restaurant menü fiyatlarımızı öğrenmek için formu doldurarak bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu mutlu gününüzde size ev sahipliği yapmak için şimdiden sabırsızlanıyoruz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Merkez:Esenboğa Havalimanı Yolu 22. Km Akyurt/ANKARA Şube:Kıbrıs Caddesi No:8 Çubuk/ANKARA

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Çelebi Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.