Beykoz Restaurant

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Beykoz Restaurant
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 350

Beykoz Restaurant Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Beykoz Restaurant Özellikler

Mekan Özellikleri
Balkon Göl kenarında
Manzara
Göl manzaralı Kır manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Beykoz Restaurant Sıkça Sorulan Sorular

Beykoz Restaurant düğün fiyatları ne kadar?

Beykoz Restaurant düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Beykoz Restaurant düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Beykoz Restaurant kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Beykoz Restaurant 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 350 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Beykoz Restaurant düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Beykoz Restaurant düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, yemek servisi ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Beykoz Restaurant düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Beykoz Restaurant düğün dışında açılışlar, davet ve resepsiyon, nişan, kurumsal etkinlikler, parti, baby shower, mezuniyet törenleri, doğum günü, sünnet düğünü, bayi toplantısı ve kına hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Beykoz Restaurant Hakkında

1990’ların başlarında başladığımız maceramıza 2 farklı şube ile devam ediyoruz. 20 yıldan fazla süredir de Ankara’da Beykoz Restaurant Gölbaşı’ndaki adresinde de hizmet veriyoruz!

Göl üzerinde iskelemizde ve kapalı alanımızda aile ve sevdiklerinizle birlikte olacağınız yemek etkinliklerinize ev sahipliği yapabiliyoruz. Ankara’nın en güzel manzarasında doğayı ve yeşili kucaklıyoruz. Romantik davetleriniz için de özel bir alternatif oluyor kış bahçesi de diyebileceğimiz üstü kapalı iskelemizde baharda ve güzel havalarda nikâh sonrası yemek, nişan kutlamalarınızı tasarlayabiliyoruz. Ayrıca kış aylarında da size özel bir gece için restoranımızın kapılarını açıyoruz. Restoranımız 1000-1500 kişi kapasiteli olduğundan dolayı kalabalık grupları da en iyi şekilde ağırlayabiliyoruz.

Başarılı ekibimiz sizler için her detayı ince ince tasarlıyor ve hayallerinizdeki etkinlik için adeta nakış gibi işliyor. Konsept bir yemek organizasyonu gerçekleştirmek istiyorsanız, iş ortaklarımız aracılığıyla şık süslemeler, farklı dekorlarla davet alanınızı süsleyebiliyoruz. Bir kulüp ve davet alanına dönüşen restoranımızda her davetiniz için farklı konsept ve çalışmalar yapılıyor. Size ve hayallerinize özel bir gece dostlarınızın bile unutamayacağı bir şekilde planlanıyor! Davetli sayınıza uygun masa düzeni oluşturuluyor. Ardından davetlileriniz için ziyafet masaları tasarlanıyoruz.

Gecenize damgasını vuracak olan elbette Beykoz Restaurant mutfağında hazırlanan eşsiz tatlar oluyor. Davet menülerimiz davet sahiplerimiz ile birlikte kararlaştırıyor ve özel olarak hazırlıyoruz. Lezzet garantisinin yanında her zaman gıda güvenilirliği ve hijyen garantisi de veriyoruz. Konuklarınızın beğenisine sunduğumuz her lezzetin altına imzamızı atıyoruz…

Siz de Ankara Gölbaşı restoranları arasında bir tercih yapamıyorsanız Beykoz Restaurant sunduğu ayrıcalıklı hizmetler ve manzarası ile tercihiniz olacak. Üstelik sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonuna tıklayarak çıkan formu eksiksiz bir şekilde doldurarak bize kolaylıkla ulaşabileceksiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Haymana Yolu No: 105 Gölbaşı/ Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Beykoz Restaurant Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.