Ayvaz Ege'den

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Ayvaz Ege'den
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Ayvaz Ege'den Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Ayvaz Ege'den Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Ayvaz Ege'den Sık Sorulan Sorular

Ayvaz Ege'den düğün fiyatları ne kadar?

Ayvaz Ege'den düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Ayvaz Ege'den düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Ayvaz Ege'den kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Ayvaz Ege'den 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Ayvaz Ege'den düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Ayvaz Ege'den düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Ayvaz Ege'den düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Ayvaz Ege'den düğün dışında bayi toplantısı, nişan, doğum günü, davet ve resepsiyon, kurumsal etkinlikler ve açılışlar hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Ayvaz Ege'den Hakkında

Yıllardır Ankara'da konuklarını ağırlayan Ayvaz Ege’den Balık Restaurant yenilenmiş ve değişmiş bir şekilde konuklarını ağırlamaya devam ediyor!

Her geçen gün kendini geliştiren, yenileyen ve daha iyisini hedefleyen benzersiz bir ekip ile birlikte çalışıyoruz. Ayvaz Ege’den ekibi olarak konuklarımıza en özel şekilde hizmet veriyoruz. Üstelik iş yemeği, kutlama ve nikâh sonrası yemek organizasyonlarınıza da ev sahipliği yapıyoruz. Bizimle birlikte geçireceğiniz her dakikanın özel olmasını sağlıyoruz...

Bu yüzden her detayı davet sahiplerinin istekleri ve hayalleri doğrultusunda tasarlıyoruz. Açık veya kapalı alanlarımızda davet sayınıza göre masa düzeni oluşturarak çalışmalarımıza başlıyoruz. Düzenlediğimiz masaları süslemeler ve aksesuarlar ile adeta ziyafet masalarına dönüştürüyoruz. Şık servis takımları ve özel aksesuarlar da kullanıyoruz.

İşimizi her zaman severek yapıyor ve gecenizin eksiksiz olmasını sağlıyoruz. Size özel davet menüleri tercih ediyoruz. İlk ziyafetini verecek olan yeni çiftimize geniş bir yelpazeye sahip menümüzden damak tadına uyanları tercih etme şansı veriyoruz. Günlük olarak hazırlanan soğuk ve sıcak menü tercihleri ordövr tabağı veya ara sıcak tercihlerinizi de birlikte yapıyoruz.

Konuklarınızın beğenisine sunulan eşsiz tatların ardından ana yemek tercihi için ise konuklarınıza birkaç farklı alternatif sunabiliyoruz. Aşçılarımızın özel spesiyalleri ve başka hiçbir yerde bulamayacağınız tarifleri ile farklı lezzetler deneme şansı da elde ediyorsunuz. Özel fesleğenli soslar ile marine edilmiş levrek, mantarlı ve bademli karides, Ayvalık susamlısı hatta çeşitli kalamar, karides ve ahtapot spesiyallerimizi denemenizi tavsiye ederiz!

Bu eşsiz tatlara ve dostlarınız ile birlikte ettiğiniz hoş sohbetlere eşlik edecek olan müzikler eşliğinde geceniz kutlamanıza yakışır bir hal alıyor. Ayvaz Ege’den Ankara’da sunduğu hizmetler ve lezzetlerle ayrıca keyifli canlı müziklerle birlikte adeta bir ziyafet hazırlıyor sizler için...

Siz de Ankara nikah sonrası yemek organizasyonlarınız için konuklarınıza eşsiz bir gece yaşatmak istiyorsanız Ayvaz Ege’den tercihiniz olacaktır. Üstelik sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif al” butonu ile bizimle iletişime geçebilirsiniz...

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.