Anason Meyhane

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Anason Meyhane
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 50

Anason Meyhane Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
Yemek Servisi Bulunmuyor
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Anason Meyhane Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Şehir merkezinde
Manzara
Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Anason Meyhane Sıkça Sorulan Sorular

Anason Meyhane düğün fiyatları ne kadar?

Anason Meyhane düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.Anason Meyhane düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı Yemek Servisi Bulunmuyor aralığından başlamaktadır.


Anason Meyhane kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Anason Meyhane 50 kişiden 50 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Anason Meyhane düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Anason Meyhane düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, menüde değişiklik i̇mkanı ve yemek servisi sunmaktadır.


Anason Meyhane düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Anason Meyhane düğün dışında doğum günü, bayi toplantısı, davet ve resepsiyon, açılışlar ve kurumsal etkinlikler hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Anason Meyhane Hakkında

İmzalar atıldıktan sonra sevdiklerinizle keyifli bir yemek organizasyonu düzenlemek isterseniz, tatlı ve otantik yapısıyla Anason Meyhane hizmetinizde. Ankara’nın gürültüsünden ve kalabalığından uzak, doğayla iç içe bir ortamda lezzetli yemeklerimizin tadına bakacak, gecenin sonunda buradan mutlu bir şekilde ayrılacaksınız. Misafirlerimizle kaliteli hizmeti buluşturmak için hizmet veriyoruz. Müşteri memnuniyeti esaslı çalıştığımızı ve meyhanemizdeki her detayda siz değerli konuklarımızı düşündüğümüzü belirtelim.

Anason meyhane Ankara’nın en güzel ilçelerinden Çankaya’da faaliyet gösteriyor. Merkezi bir konumda yer alan meyhanemize özel araçlarınızla gelebildiğiniz gibi birçok toplu taşıma aracıyla kolay bir şekilde ulaşabiliyorsunuz. Öğlen 16.30’da hizmetimize başladığımızı ve gece 12’ye kadar konuklarımızı ağırlayabildiğimizi söyleyelim. Pazar günü kapalı olduğumuzu da belirtmek istiyoruz.

Meyhanemizde açık ve kapalı alanımız bulunmakta. Her iki alanımızda da samimi ve otantik bir ortam sağladığımızı göreceksiniz. Açık alanımızdaki masaların çevresi ve üstü rengarenk çiçeklerle, sarmaşıklarla kaplı. Sakinliği ve huzuru bulacağınız bu alanımızda keyifli zamanlar geçireceksiniz. Duvarlarımızda farklı farklı resimler bulunuyor. Bunların duvara çizildiğini ve farklı ortamımıza daha da farklılık kattığını söyleyebiliriz. Organizasyonunuz için gelecek kişi sayısı fazla ise iç mekânımızı önerebiliriz.

Yemeklerimize ayrı bir parantez açmak istiyoruz. Mutfağımızda profesyonel aşçılarımızın bulunduğunu ve lezzetlerimizde imzalarının bulunduğunu belirtmek istiyoruz. Günlük olarak hazırlanan mezelerimiz masalarınızı renklendirecekler. Yaprak ciğer, kalamar tava, kiremitte karides favori spesiyallerimizden. Ana yemeklerimizin de et, köfte ve balık çeşitlerinin birçoğunun olduğunu ve bizi tercih eden konuklarımızın hepsinin damak tadına hitap edebildiğimizi belirtelim. Anason Meyhane menüsünün oldukça geniş olduğunu ve meyhanemizden aç kalkmayacağınızı gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz.

Samimi ve otantik ortamımızdan, güler yüzlü personelimizden, lezzetli yemeklerimizden keyif alacaksınız. Bizi tercih etmek ve Anason Meyhane fiyatları hakkında bilgi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz.

İletişim

  • Adres:

    Barbaros Mahallesi, Billur Sk. No:5, 06680 Çankaya/Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Anason Meyhane Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.