Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Anadolu Sofrası Beysukent

 • Kapasite
  50 - 150 Kişi

 • Kişi Başı
  250 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Anadolu Sofrası Beysukent Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
250 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
250 TL'den az

Anadolu Sofrası Beysukent Kapasite

Yemekli
Min. 50 - Maks. 150
Kokteyl
Min. 50 - Maks. 150

Anadolu Sofrası Beysukent Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Kolonsuz salon Şehir merkezinde Yüksek tavan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Anadolu Sofrası Beysukent Sıkça Sorulan Sorular

Anadolu Sofrası Beysukent düğün fiyatları ne kadar?

Anadolu Sofrası Beysukent düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Anadolu Sofrası Beysukent düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 TL'den az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Anadolu Sofrası Beysukent kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Anadolu Sofrası Beysukent 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Anadolu Sofrası Beysukent düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Anadolu Sofrası Beysukent düğününüz için vale hizmeti, yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı, catering firması getirme i̇mkanı ve fotoğrafçı getirme i̇mkanı sunmaktadır.

Anadolu Sofrası Beysukent düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Anadolu Sofrası Beysukent düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, bayi toplantısı, mezuniyet törenleri, piknik, doğum günü, açılışlar, davet ve resepsiyon, baby shower, parti, sünnet düğünü ve kına hizmeti vermektedir.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

01:00

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:30

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Evcil hayvan kabul edilmiyor

Anadolu Sofrası Beysukent Hakkında


Anadolu Sofrası olarak 20 yıla yakın süredir yemek sektöründe faaliyet gösteriyoruz. İlk olarak Ekim 2002’de açtığımız restoranımızda o günden beri birçok misafiri ağırladık ve memnun ederek mekânımızdan yolcu ettik. Yıllar içerisinde gördüğümüz rağbet ve aldığımız ısrarlı geri bildirimler sonucu yeni bir atılım yaptık. 2010 yılı Nisan ayında ikinci şubemiz olan Anadolu Sofrası Galeria AVM’de faaliyet göstermeye başladı. Orada da aynı başarı ve yoğunluk ile karşılaşınca bu kez başka bir lokasyonda daha hizmet verme kararı aldık ve üçüncü şubemiz olan Beysukent’i Haziran 2016’da açtık. Son şubemiz Beysukent Anadolu Sofrası Çankaya/Ankara mevkiinde, yemek severlerle buluşuyor.


Restoran olarak günlük rutin servislerimiz dışında toplu organizasyonlara da ev sahipliği yapıyoruz. Düğün, nişan töreni, nikâh sonrası yemeği, kurumsal etkinlikler, kına gecesi ve daha birçok etkinlik düzenliyoruz. Yaklaşık 100 kişilik butik organizasyonlar düzenleyebileceğiniz restoranımızın çatılı yüksek bir tavanı var. Böylelikle geniş ve ferah bir alana sahip oluyoruz ve misafirlerimizi rahat ettiriyoruz. Otantik bir iç tasarım ile dizayn ettirdiğimiz restoranımıza kahve rengi ve ahşap görünümü hâkim. Dışarıda da yaklaşık 50 kişilik bir bahçeye sahibiz. Ankara’nın sıcak yaz ayları ve serin bahar aylarında bu bahçeyi etkinlikleriniz için değerlendirebilirsiniz.


Özünde bir restoran olmamızın getirdiği bilinç ile yemekli organizasyonlarda çoğu yerde bulamayacağınız lezzet ve kalite ile sizi buluşturuyoruz. Taze ve kaliteli ürünler ile hazırlanan yemeklerimizi usta aşçılarımız ve deneyimli mutfak ekibimiz hazırlıyor. Toplu organizasyonlar için belirlediğimiz fiks menülerden biri bütçenize uygun olacak şekilde tercih edebilirsiniz. Ancak tamamen size özgü ve damak zevkinize uygun bir menü isterseniz memnuniyetle kabul ediyoruz. Zengin menümüzden dilediğiniz yemekleri seçerek arzu ettiğiniz kombinasyonu yapabilirsiniz.


Düğününüzü bizimle birlikte bu güzel lezzetler eşliğinde yapmak isterseniz Anadolu Sofrası Ankaralı çiftlere hizmet etmeye her zaman hazır. Yandaki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  2037. Cad No:16 Beysukent/Ankara

 • Haritadaki Konumu

  Anadolu Sofrası Beysukent Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.