Nikah Sonrası Yemeği Ankara

Adem Doruk Alabalık Tesisleri

  • Kişi Başı
    1.500 - 2.000 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir mekan aradığını anlat, ücretsiz düğün danışmanımız isteklerine uygun 5 düğün mekanıyla seni iletişime geçirsin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Adem Doruk Alabalık Tesisleri Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
1.500 - 2.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
750 - 1.000 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
750 - 1.000 TL

Adem Doruk Alabalık Tesisleri Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı

Adem Doruk Alabalık Tesisleri Sıkça Sorulan Sorular

Adem Doruk Alabalık Tesisleri düğün fiyatları ne kadar?

Adem Doruk Alabalık Tesisleri düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.Adem Doruk Alabalık Tesisleri düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.500 - 2.000 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 750 - 1.000 TL aralığından başlamaktadır.

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Hayır

Vale hizmeti var mı?

Evet

Adem Doruk Alabalık Tesisleri Hakkında

Hikayemiz 2002 yılında Ankara Karşıyaka’da başladı. Uzun bir süredir var olan tarlamıza üç tane alabalık havuzu yaptırdık. Kendi havuzumuzda özenle yetiştirdiğimiz canlı alabalıkları vatandaşlarımıza sunuyorduk. Zaman geçtikçe alabalıklarımıza olan rağbet artmaya ve canlı alabalık almak için sıraya giren vatandaşlarımız uzun kuyruklar oluşturmaya başladı.

Tüm balıkların satıldığı ve ailecek yorgunluk çaylarımızı yudumladığımız bir akşam, tanımadığımız yaşlı bir teyze yanımıza çıkageldi. Bahçemizde çay ikram ettiğimiz teyze ile sohbet ettik. Yıllar önce eşini kaybeden teyze, her sene İstanbul’dan eşinin mezarını ziyaret etmek için Ankara’ya geliyormuş. İlerleyen sohbet sırasında teyze bize ‘’Yetiştirdiğiniz bu balıkları neden satmıyorsunuz?’’ diye sordu. Biz ise balık pişirmekten çok fazla anlamadığımızı, balıkları yetiştirip sattığımızı söyledik. Bu kez teyze bize ‘’Balığı pişirip satarsanız hem daha çok kazanırsınız hem de kendinize bir meslek edinmiş olursunuz’’ tavsiyesini verdi.

Biz kendi aramızda bu konuşmayı sürdürürken balık almak için yanımıza gelen müşterilerden biri balıkları pişirip pişirmediğimizi sordu. Yaşlı teyze müşterilere bizden daha önce cevap vererek ‘’Evet pişiriyoruz, siz buyurun oturun’’ dedikten sonra bize dönerek kendisinin balık pişirmede usta olduğunu ve tüpe, tavaya, yağa ve mısır ununa ihtiyacı olduğunu söyledi. İhtiyaç duyduğu malzemeleri getirdikten sonra muhteşem bir balık pişiren teyze, taze yeşilliklerden yaptığı salata ile balığı servis etti.

İşte o gün sadece bir masa ile başlayan Adem Doruk Alabalık Lokantası bugün onlarca personel istihdam eden, Ankara’nın üç farklı noktasında yaklaşık her gün yaklaşık 1000 kişiye hizmet veren, alabalığın en taze ve lezzetlisi sunan, et yemek isteyenlere de hitap eden, kahvaltı yapmak isteyen müşterilerin ise ilk sırada tercih ettiği bir tesise dönüştü…

İletişim

  • Adres:

    Altay Mahallesi, 2664. Cadde (Ayaş Yolu 3.km 1.Etap) Etimesgut / Ankara

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.