Adana Sofrası

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Adana Sofrası
Kapalı Alan
Yemekli
Min. 50 - Maks. 150

Adana Sofrası Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 - 200 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 - 200 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
Kokteyl Servisi Yoktur
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
Kokteyl Servisi Yoktur

Adana Sofrası Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde
Manzara
Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After party alanı var mı?
Hayır
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale hizmeti var mı?
Hayır

Adana Sofrası Sık Sorulan Sorular

Adana Sofrası düğün fiyatları ne kadar?

Adana Sofrası düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.Adana Sofrası düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 - 200 TL aralığından başlamaktadır.


Adana Sofrası kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Adana Sofrası 50 kişiden 150 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Adana Sofrası düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Adana Sofrası düğününüz için fotoğrafçı getirme i̇mkanı, yemek servisi ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Adana Sofrası düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Adana Sofrası düğün dışında davet ve resepsiyon, parti, nişan, açılışlar, kına, kurumsal etkinlikler, bayi toplantısı ve doğum günü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Adana Sofrası Hakkında

1997 yılında başladığımız maceramız ile birçok işletme ve şehirde faaliyet gösterdik. Yılların verdiği tecrübe ve profesyonel ekibiz ile şimdi de Adana Sofrası Yaşamkent’teki adresimizde Ankara’da konuklarınızı ağırlıyoruz….

Nezih ve kaliteli bir atmosferde şık bir gece düzenlemek isteyenlerin de adresi oluyoruz. Sevdikleriniz ile birlikte geçireceğiniz özel anlarınızı hayallerinizin ötesinde bir geceye düzenliyoruz. Doğum günü partileri, sürpriz organizasyonlar, kutlamalar ve nikâh sonrası yemek organizasyonlarınız için farklı konseptler ile özel çalışmalar yapıyoruz.

Nikâh sonrası yemekleriniz için yeni çiftimizin ilk davetinde sunduğumuz hizmetlerden ve mekânımızdan bahsedecek olursak:
Öncelikle yemekli düzende 200 kişiye kadar davetliniz ile organizasyonlar düzenleyebiliriz. Farklı masa düzenleri oluşturarak konuklarınızın masalarını tasarlamaya başlayabiliriz.

Mesela bir aile yemeği olan nikâh sonrası yemekleriniz için U masa düzeni tercih edebiliriz. Böylelikle sıcak ve samimi bir ortam yaratarak sohbetler ile bir gece geçirebilirsiniz. Yuvarlak masalar ile birkaç farklı masayı da aileniz ve dostlarınız için tasarlayabilir arzu ederseniz VIP odalarımızda uzun bir sofra kurarak yalnızca size özel bir ortam da yaratabiliriz.

Maslarınızda beyaz masa örtüleri ile zarif bir görünüm yaratmayı tercih ediyoruz. Çiftimizin renk tercihi olduğu takdirde ise farklı renklerde runnerlar ile renklendirmeler yapabiliyoruz. Aydınlatmaları ile şık ve ışıltılı bir ortam yaratan restoranımızda mumlar da ekleyebiliriz. Balonlar, renkli ve konforlu sandalyeler ve çiçekler ile süsleme çalışmaları da yapabiliriz.

Her detayı ve dekorasyonu ile sizi de konuklarınızı da büyüleyecek olan Adana Sofrası ziyafetleriniz için en lezzetli menüleri de sunuyor konuklarınıza. Alakart hizmet sunan restoranımız davetlerinizde soğuk ve sıcak menüleri çiftimizin tercih etmesi ile standart menüler oluşturuyor. Konuklarınıza alternatif ana yemek, alkollü ve alkolsüz içecek tercihleri de sunarak ortak bir yolda buluşuyor ve eşsiz tatlar hazırlıyoruz!

Kalitenin ve şıklığın adresinde nikah sonrası yemek organizasyonu Ankara’da, Adana Sofrasında düzenlenir diyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa üzerindeki “Ücretsiz teklif” butonu ile yalnızca bir tık uzağınızdayız…

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres:

    Alacaatlı Mahallesi, 3158. Cadde, No:38 B:3-4, Çankaya, Ankara

  • E-posta

    E-posta Gönder
  • Haritadaki Konumu

    Adana Sofrası Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.