Nikah Şekeri ve Hediyelik Yalova

Yalova Kokulu Taş

  • Min. Fiyat
    10-20 TL
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Yalova Kokulu Taş Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10-20 TL
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Hediyelik
Teslim Süresi
2 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Yalova Kokulu Taş Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kokulu taş

Yalova Kokulu Taş Hakkında

En özel günlerinizin gelecekte tebessümle hatırlanması için misafirlerinize güzel hediyelikler armağan etmek ister misiniz?

Cevabınız ’’evet’’ ise biraz kendimizden bahsedelim:

Yalova kokulu taş tamamen kişiye özel tasarımlar yaparak, misafirlerinin kendi tarzlarını hediyeliklerine yansıtmasını amaçlıyor. Her biri el emeği olan, kaliteli malzemeler kullanılarak büyük bir özveriyle yapılan bu hediyelikler en özel günlerinizin unutulmamasını sağlıyor.

Peki neler yapıyoruz?

Şekline ve rengine sizin karar verdiğiniz magnet, eşinizle isimlerinizin yazılı olduğu isimlik, çocuklarınızın doğum günü partilerinde kullanabileceğiniz balon notluk, kelebek duvar süsü, gül süslemelerin olduğu çerçeve takımı, küçük fotoğrafların rahatlıkla sığabileceği küçük çerçeve ve anahtarlık gibi hediyeliklerimiz bulunuyor. Bu saydıklarımız dışında daha birçok modelimizin olduğunu da söylemek isteriz. Düzenleyeceğiniz etkinliğe göre dilediğinizi seçebilirsiniz.

Yılların bize verdiği tecrübeyle hazırladığımız ürünler birçok çiftimiz ve onların törenine katılan misafirleri tarafından çok beğeniliyor. Bunun sebebi hiç kuşkusuz istek ve beklentilerinizi sorgulayıp ihtiyaçlarınıza özel çözümler üreten yetenekli ekibimiz. Her daim yardıma hazır olan bu ekip, en değerli günleriniz için sizin de yanınıza olup, mutluluğunuza ortak olmak için şimdiden sabırsızlanıyor.

Misafirlerinize vereceğiniz hediyelikler dışında evinizde kullanabileceğiniz dekoratif ürünler, bebeğinizin odasını renklendirebileceğiniz süsler ve ofisinize farklı bir hava katacak yaratıcı tasarımlarımız da bulunuyor.

Önemli bir bilgi paylaşmak istiyoruz!

Hizmetlerimiz sadece Yalova’yla sınırlı değil. Şehir dışından da hediyelik isteyen siz değerli çiftlerimiz için Türkiye’nin hemen hemen her yerine gönderim yapabiliyoruz. Titizlikle hazırladığımız hediyeliklerinizi 2 hafta içerisinde elinize güvenli bir şekilde ulaşıyor.

Eğer siz de hakkımızda daha fazla bilgi almak ve bütçenizi zorlamayacak Yalova’da hediyelik eşya fiyatlarını öğrenmek istiyorsanız yapmanız gereken şey çok basit! Hemen sayfanın üst kısmında bulunan iletişim formunu eksiksiz doldurarak ‘’Ücretsiz fiyat teklifi al!’’ butonuna tıklayabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Sahibi

İletişim

  • Adres::

    Yalova

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.