Nikah şekerinizi seçerken bilmeniz gerekenler burada!

Nikah ve düğününüzden konuklarınıza bırakacağınız yegane hatıranız nikah şekeri olacaktır. Hep hayalini kurduğunuz nikah şekerine giden yolda dikkate almanız gereken bazı konular var!

Almak mı Yapmak mı?

Eğer nikah şekerinizi kendiniz yapmak istiyor, el emeğine önem veriyorsanız hazırlıklara ve model bakmaya en az iki ay önceden başlamanız gerekiyor. Nikah şekeri yapımı konusunda size yardım edecek arkadaşlarla toplanmak, malzeme almak ve yapımı bitirmek tahmin ettiğinizden de uzun sürebilir. Eğer kendiniz yapmak yerine, satılan hazır nikah şekerlerinden almayı düşünüyorsanız da 1.5 - 2 ay öncesinden modellere bakmanız gerekiyor.

Davetli Kitlenizi Göz Önünde Bulundurun

Kaç kişi davetli? Düğündeki yaş ortalaması nedir? Bunlar nikah şekerinizi seçmeden önce kendinize sormanız gereken önemli soruların başında geliyor. Eğer yaşça olgun bir çoğunluk varsa nikah şekerinizi de onlara göre, daha klasik ve sade modellerden seçebilirsiniz. Eğer daha genç ve hareketli bir kitle gelecekse renkli, farklı ve daha modern nikah şekeri modellerini tercih edebilirsiniz.

nikah_sekeri_secmek_2 - nikah şekerini nasıl seçmeli?

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Model Seçimi

Düğün.com, sizler için yüzlerce nikah şekerini topladı ve sizin beğeninize sundu! Nikah şekeri galerilerimizi gezerken aradığınız modeli ya da ilhamı bulacağınız kesin!

nikah_sekeri_secmek_3 - nikah şekerini nasıl seçmeli?

Firmayı Nasıl Seçmeli?

Eğer nikah şekerinizi hazır modellerden tercih edecekseniz doğru yerdesiniz! Düğün.com bünyesinde bulunan onlarca nikah şekeri firmasından biri mutlaka size göre! Ayrıca, Düğün.com çiftlerine özel birçok indirim ve fırsatı da değerlendirebilirsiniz!

Şehrindeki 371 Nikah Şekeri Firması Düğün.com’da!

Ücretsiz Fiyat Teklifi Almak İçin Hemen Tıkla!
Bu makale Anıl Balkan tarafından yazılmıştır.

Yorumlar (1)

+ Yorum Yaz

Yorumunuz başarıyla alınmıştır, editörlerimizin onayından geçtikten sonra yayınlanacaktır.

FG Fethiye G.

nikah şekeri tam olarak ne zaman veriliyor? düğün esnasında mı yoksa sonrası ya da oncesinde mi? yoksa geleneklere gore değişir mi? Teşekkürler şimdiden...