Nikah Şekerini Nasıl Seçmeli?

Düğün.com tarafından yazılmıştır.

0:54 dakika

29.06.2020

Nikah şekerinizi seçerken bilmeniz gerekenler burada!

Nikah ve düğününüzden konuklarınıza bırakacağınız yegane hatıranız nikah şekeri olacaktır. Hep hayalini kurduğunuz nikah şekerine giden yolda dikkate almanız gereken bazı konular var!

Almak mı Yapmak mı?

Eğer nikah şekerinizi kendiniz yapmak istiyor, el emeğine önem veriyorsanız hazırlıklara ve model bakmaya en az iki ay önceden başlamanız gerekiyor. Nikah şekeri yapımı konusunda size yardım edecek arkadaşlarla toplanmak, malzeme almak ve yapımı bitirmek tahmin ettiğinizden de uzun sürebilir. Eğer kendiniz yapmak yerine, satılan hazır nikah şekerlerinden almayı düşünüyorsanız da 1.5 - 2 ay öncesinden modellere bakmanız gerekiyor.

Davetli Kitlenizi Göz Önünde Bulundurun

Kaç kişi davetli? Düğündeki yaş ortalaması nedir? Bunlar nikah şekerinizi seçmeden önce kendinize sormanız gereken önemli soruların başında geliyor. Eğer yaşça olgun bir çoğunluk varsa nikah şekerinizi de onlara göre, daha klasik ve sade modellerden seçebilirsiniz. Eğer daha genç ve hareketli bir kitle gelecekse renkli, farklı ve daha modern nikah şekeri modellerini tercih edebilirsiniz.

nikah şekerini nasıl seçmeli?

Nikah Şekeri ve Hediyelik İndirimleri

Orijinal Bişeyler
%20 Indirim
33 7 18
Orijinal Bişeyler

Yüksek Sayılı Siparişlerde %20 İndirim!

Simba Tasarım
%15 Indirim
34 2 3
Simba Tasarım

Yapılan Anlaşmalarda Tüm Ürünler %15 İndirimli !

Model Seçimi

Düğün.com, sizler için yüzlerce nikah şekerini topladı ve sizin beğeninize sundu! Nikah şekeri galerilerimizi gezerken aradığınız modeli ya da ilhamı bulacağınız kesin!

nikah şekerini nasıl seçmeli?

Firmayı Nasıl Seçmeli?

Eğer nikah şekerinizi hazır modellerden tercih edecekseniz doğru yerdesiniz! Düğün.com bünyesinde bulunan onlarca nikah şekeri firmasından biri mutlaka size göre! Ayrıca, Düğün.com çiftlerine özel birçok indirim ve fırsatı da değerlendirebilirsiniz!

Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Her bütçeye uygun hediyelikler burada!

Her 3 çiftten 2'si aradığı firmaları Düğün.com’da buluyor. Sen de onlar arasına katıl!

Nikah şekeri ve hediyelik firmanı bul

Bunlar da ilgini çekebilir

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisindeki diğer yazılara ulaşmak için tıkla!

Vitrindeki Nikah Şekeri ve Hediyelik Firmaları

Nikah Şekeri ve Hediyelik kategorisinde öne çıkan firmalara buradan ulaş!

1 yorum

fethiye g.

Düğün Tarihi: 24.10.2014


nikah şekeri tam olarak ne zaman veriliyor? düğün esnasında mı yoksa sonrası ya da oncesinde mi? yoksa geleneklere gore değişir mi? Teşekkürler şimdiden...