Nikah Şekeri ve Hediyelik Kayseri

Balgüneş Nikah Şekerleri

  • Min. Fiyat
    10 TL'den az
Wedding Planner

Ücretsiz

Wedding Planner'ın Selin ile Tanış!

Nasıl bir nikah şekeri aradığını anlat, düğün asistanımız sana uygun 5 nikah şekeri firmasından fiyat teklifi göndersin!

Tarih en erken bugün seçilebilir

Balgüneş Nikah Şekerleri Özellikler

Minimum Adet Fiyatı
10 TL'den az
Minimum Sipariş Adedi
Limit Yok
Hizmet İçeriği
Nikah Şekeri ve Hediyelik
Teslim Süresi
1 hafta
Özel tasarım yapıyor musunuz?
Evet
Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?
Evet
Ücretsiz teslimat var mı?
Hayır

Balgüneş Nikah Şekerleri Sıkça Sorulan Sorular

Ürün çeşitleriniz neler?

Kolonya ve sabun şişeleri

Balgüneş Nikah Şekerleri Hakkında

Nikah şekerleri düğün organizasyonunun en tatlı detaylarından biridir. Bu detaylara birçok çiftimiz çok önem verirken, farklı ve yaratıcı fikirler ile birbirinden farklı nikah şekerlerini misafirleriyle buluşturmak isterler. İşte tam da bu noktada, biz devreye giriyoruz. Birbirinden farklı, birbirinden güzel nikah şekerlerini misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Balgüneş Kayseri Melikgazi’de misafirlerine ev sahipliği yapıyor.


Sadece düğünlerde değil, istenilen her özel gün ve toplantılar için de hizmet vermekteyiz. Doğum günleri, açılışlar, mevlutler, sünnet düğünleri, kına geceleri gibi çeşitli organizasyonlarda talebiniz doğrultusunda en güzel seçenekleri sunmaktayız.


Bununla birlikte nikah şekerleri dışında birçok farklı hediyelikleri de organizasyonlarınız için sizlerle buluşturuyoruz. Hediyelik kolonya, kokulu sabun, lavanta kesesi, butik pasta, kurabiye, anahtarlık, nedime bilekliği, gelin buketi, gelin çiçeği gibi farklı ürünleri de bünyemizde ele almaktayız. Bu ürünleri talebiniz doğrultusunda konuklarımıza sunarken yaratıcı fikirler ile de misafirlerimize seçenekler sunuyoruz. Aynı zamanda belirlediğiniz herhangi bir konsepti bize sunduğunuzda bu konuda da size yardımcı oluyoruz.


Kına geceleriniz için kına tepsisi, kına, hint kınası, kına kesesi gibi birçok malzemeyi sizin talebiniz doğrultusunda özelleştiriyoruz. Aynı zamanda bekarlığa veda partilerine özel anahtarlık, balonlar gibi aksesuarların tasarımını da bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.


Hayal ettiğiniz ne varsa yaratıcı ekibimiz sizin için gerçekleştiriyor. Tasarımın ve şıklığın örneklerini misafirlerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu aksesuarlar için fazla paralar ödemenize gerek yok. Uygun fiyatlarla farklı nikah şekeri ve hediyeliklere sahip olma şansı yaşamak için bütün bilgileri eksiksiz doldurup ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle size hemen geri dönüş sağlıyoruz ve en özel günlerinizdeki bu detayları planlamaya başlıyoruz. Bu büyük günlerde küçük detaylarla uğraşmak zorunda kalmayın, hepsini biz sizin yerinize halledelim.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

  • Adres:

    Melikgazi / Kayseri

  • Haritadaki Konumu

    Balgüneş Nikah Şekerleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.