Balgüneş Nikah Şekerleri

Balgüneş Nikah Şekerleri

Nikah Şekeri ve Hediyelik

Kategori

Melikgazi, Kayseri

İlçe, İl


Genel Özellikler

  • Minimum Adet Fiyatı2 TL'den az
  • Minimum Sipariş AdetiLimit Yok
  • Hizmet İçeriğiNikah Şekeri ve Hediyelik
  • Teslim Süresi1 hafta

Özellik

  • Özel tasarım yapıyor musunuz?Evet
  • Şehir dışına gönderim yapıyor musunuz?Evet
  • Ücretsiz teslimat var mı?Hayır

Sorular

  • Ürün çeşitleriniz neler? Kolonya ve sabun şişeleri, Çikolata, Cup cake, Kokulu taş, Lavanta keseleri

Hakkında

Nikah şekerleri düğün organizasyonunun en tatlı detaylarından biridir. Bu detaylara birçok çiftimiz çok önem verirken, farklı ve yaratıcı fikirler ile birbirinden farklı nikah şekerlerini misafirleriyle buluşturmak isterler. İşte tam da bu noktada, biz devreye giriyoruz. Birbirinden farklı, birbirinden güzel nikah şekerlerini misafirlerimizin beğenisine sunuyoruz. Balgüneş Kayseri Melikgazi’de misafirlerine ev sahipliği yapıyor.


Sadece düğünlerde değil, istenilen her özel gün ve toplantılar için de hizmet vermekteyiz. Doğum günleri, açılışlar, mevlutler, sünnet düğünleri, kına geceleri gibi çeşitli organizasyonlarda talebiniz doğrultusunda en güzel seçenekleri sunmaktayız.


Bununla birlikte nikah şekerleri dışında birçok farklı hediyelikleri de organizasyonlarınız için sizlerle buluşturuyoruz. Hediyelik kolonya, kokulu sabun, lavanta kesesi, butik pasta, kurabiye, anahtarlık, nedime bilekliği, gelin buketi, gelin çiçeği gibi farklı ürünleri de bünyemizde ele almaktayız. Bu ürünleri talebiniz doğrultusunda konuklarımıza sunarken yaratıcı fikirler ile de misafirlerimize seçenekler sunuyoruz. Aynı zamanda belirlediğiniz herhangi bir konsepti bize sunduğunuzda bu konuda da size yardımcı oluyoruz.


Kına geceleriniz için kına tepsisi, kına, hint kınası, kına kesesi gibi birçok malzemeyi sizin talebiniz doğrultusunda özelleştiriyoruz. Aynı zamanda bekarlığa veda partilerine özel anahtarlık, balonlar gibi aksesuarların tasarımını da bünyemizde gerçekleştirmekteyiz.


Hayal ettiğiniz ne varsa yaratıcı ekibimiz sizin için gerçekleştiriyor. Tasarımın ve şıklığın örneklerini misafirlerimize uygun fiyatlarla sunuyoruz. Bu aksesuarlar için fazla paralar ödemenize gerek yok. Uygun fiyatlarla farklı nikah şekeri ve hediyeliklere sahip olma şansı yaşamak için bütün bilgileri eksiksiz doldurup ücretsiz fiyat teklifi al butonuna tıklayabilirsiniz. Böylelikle size hemen geri dönüş sağlıyoruz ve en özel günlerinizdeki bu detayları planlamaya başlıyoruz. Bu büyük günlerde küçük detaylarla uğraşmak zorunda kalmayın, hepsini biz sizin yerinize halledelim.

  • Adres: Melikgazi / Kayseri

Balgüneş Nikah Şekerleri Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.

Balgüneş Nikah Şekerleri firması şu anda teklif veremiyor 🙁

Aradığın özellikleri seç, ücretsiz düğün danışmanlarımız isteklerine uygun 5 firmayla seni iletişime geçirsin!

ÜCRETSİZ TEKLİF AL
Wedding Planner

Ücretsiz düğün asistanın Selin burada!

Hayalindeki düğün için, düğün asistanımız ihtiyaçlarını belirlesin, en uygun firmalardan fiyat teklifleri göndersin!