Türk Japon Vakfı*

Türk Japon Vakfı
Türk Japon Vakfı Nikah Salonu, hayatların birleştirecek kutsal imzayı atacak çiftlerin Ankara, Çankaya'da hizmetinde. Toplu taşıma ile ve özel araçla ulaşımı kolay. Nikah töreninizi 300 kişilik bir davet şeklinde, güzel müzikler ve nikaha özel süslemeler eşliğinde gerçekleştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. İsterseniz davetinizin ardından bir yemek veya bir kokteyl vererek de kutla da yapabilirsiniz. Her şeyin sizin istek ve talepleriniz doğrultusunda gerçekleşeceği harika bir tören için kolayca iletişime geçebilirsiniz. Bütçenizi netleştirmek adına fiyat teklifi alabilir ve merak ettiğiniz diğer detayları öğrenebilirsiniz.

*Aradığın firmanın detayları bulunmamaktadır.

BENZER FİRMALAR


YORUMLAR (7)

+ Yorum Yaz
G&E Gülay & Erden Düğün Tarihi: 20/05/2017

Öncelikle Gülseren hanım ve çalışan tüm personele teşekkür ediyorum. Nikah kokteyl yaptık 20 mayısta ve tüm organizasyon en ince ayrıntısına kadar harikaydı.

SE selin Düğün Tarihi: 19/09/2015

Organizasyonu gayet güzeldi, ulaşımı rahat, toplu taşıma mevcut, otoparkı var bu mekanın. Orkestra ve ışıklandırma gayet güzeldi. Masa düzeni, süslemeler gayet iyiydi. sade bir gelin masası vardı. Gülseren hanım gayet ilgili biri ve kendilerine teşekkür ediyorum:)

Dila Düğün Tarihi: 23/07/2015

Biz nikahn organizaysonu gerçekleştirmiştik bu mekanda ve bizimle ilgilenen personeller işinde çok profesyoneldiler ve bizimle çok ilgilendiler herşey en ince ayrıntısına kadar düşünülmüştü.Mekanın müziklerine bayıldım çok güzeldi ve bende bir müzisyen olduğum için mekanda çalan müzikleri çok beğenmiştim hepsi çok güzeldi.Biz nikah gerçekleştirmemize rağmen genede mekana özenmişler ve süslemişlerdi balonlar falan vardı çok güzeldi.Mekanın görselliğine çok zöen vermişlerdi çok güzel süslenmişti ve sadelikten yana bir güzellik vardı mekanda.Gelin ve damatın çıkış anı ışıklandırılmış ve çok iyiydi biz mekanı genellikle tavsiye üzerine tercih ettik herkes görmüş beğenmişti bizde onalrın sözleriyle çıktık baktık ve bizd eçok beğendik burada gerçekleştirdik.Mekanın zaten konumuda rahattı evimize yakın bir konumu vardı toplu taşımaylada rahat bir ulaşım sağlanabiliyordu 300 kişilik bir organizasyon gerçekleştirmemize rağmen mekan daha kalablık organizaysonlar içinde uygun bir alandı ve geniş ferah bir salondu.

LE Leyla Düğün Tarihi: 12/06/2015

Güzel bir mekan. İkramlı gerçekleşen düğünmüzde her şey bol bir şekilde sunuldu. Hizmetleri de güzeldi. Olması gerektiği gibi oldu her şey. Genel anlamda memnun kaldık.

KI kıvılcım Düğün Tarihi: 25/10/2014

dugunum cok guzel gectı memnun kaldım olması gereken hersey guzel gıttı evlenecek cıflerın mekanı zıyaret etmelerını ısterım

SE serap Düğün Tarihi: 05/09/2014

Son derece nezih şık ve sade bir mekandı, çok memnun kaldım ve yemekleri gayet güzeldi. Yetkili ilgisi personel hizmeti bize karşı çok güzeldi. Profesyonel kişilerdi mekanın nezih ve şık olması görselliğinden son derce memnun kaldım. Merkezi bir yerde olduğu için mekan ulaşımımız rahattı biz ve misafirlerimiz bir sorun yaşamadık.

BU Burak Düğün Tarihi: 18/05/2014

tek kelime ile organizasyon harikaydı, teşekkürler.

.
Evleneceklere Destek Hareketi
Türk Japon Vakfı ile çalışmak isteyen çiftler için yorumların çok önemli

Lütfen onların doğru seçim yapmasını kolaylaştırmak için Türk Japon Vakfı hakkında yorumlarını paylaş.

Yorum Yap