Paradise Garden

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Paradise Garden - Nikah Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 1500

Paradise Garden Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Paradise Garden Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Dere kenarında Havuz başı Kolonsuz salon Orman içinde Şehir merkezinde Yüksek tavan
Manzara
Dere/Nehir manzaralı Panaromik manzara Park manzaralı Orman manzaralı Kır manzaralı Bahçe manzaralı Doğa manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering Firması Getirme
Evet
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Paradise Garden Sıkça Sorulan Sorular

Paradise Garden kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Paradise Garden 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 1500 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Paradise Garden düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Paradise Garden düğününüz için menüde değişiklik i̇mkanı, vale hizmeti, yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı ve catering firması getirme i̇mkanı sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:00


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Tüm Sorular

Paradise Garden Hakkında

2014’ten beri Ümitköy nikah salonları arasında hizmet veren Paradise Garden’a hoş geldiniz! Paradise Garden olarak Ankara’nın tek ultra lüks villalarında nikah törenlerine ev sahipliği yapıyoruz. Açık davet alanı olarak değerlendirebileceğiniz villamızda nikah törenleri için özel imkanlarla çiftleri karşılıyoruz. Lüks özelliklerle donatılmış konforlu havuz başı davet alanımızda, Sina Organizasyon’la beraber nikahınızı planlamak için bizi tercih edebilirsiniz.

Davet Alanları

13 dönümlük bir alan üzerine kurulan tesisimizde 3 farklı açık davet alanımız ve 1 adet kapalı alanımız bulunuyor. Açık alanlarımızda yemekli düzende 750 ila 1000 kişiye kadar ağırlayabilirken kokteyl düzende 2500 kişiye kadar hizmet verebiliyoruz. Butik davetler için uygun olan kapalı alanımızdaysa 100 ila 200 kişilik bir nikah töreni düzenleyebilirsiniz.

Dekorasyon

Ankara nikah mekanları içinde peyzaj tasarımımızla öne çıkıyoruz. Doğayla iç içe olan açık alanımızda çift havuzumuz ve bungalov evlerimiz bulunuyor. Açık alanımızın genel konseptinde beyaz öne çıkıyor. Tercih ettiğiniz bir düğün konsepti varsa mekanımızda bunu uygulayabiliyoruz. İstediğiniz oturma düzenini de lake veya tiffany sandalyelerimizle oluşturuyoruz. Nikah törenleri için sıklıkla kullanılan kilise düzen gibi planları alanımızda uygulayabiliyoruz.

Dilerseniz yemekli düğünler için davet masalarımızı hazırlıyoruz. Masalarımızı yine tiffany veya lake sandalyelerle birleştiriyor, bahçemizin bohem havasına uygun bir dekorasyon elde ediyoruz. Nikah günü masanın nasıl görüneceğini merak eden çiftler için önceden örnek masa da hazırlıyoruz. Nikahınızın altında kıyılacağı gelin tagını da tül ve çiçeklerle süslüyor, gelin yolunu da çiçeklerle dekore ediyoruz.

Hizmetler

Ankara’nın en iyi catering firmalarıyla çalışıyor, 4 farklı menü seçeneği sunuyoruz. İsteyen çiftler için menülerimizde değişiklik de yapabiliyoruz. Toplam 12 odası bulunan tesisimizde hem çiftimize balayında konaklama imkanı tanıyor, hem de şehir dışından gelen davetliler için oda veriyoruz. Düğünde ışıklandırma sistemlerimizle dinamik bir ortam elde ediyoruz. Ayrıca gelin-damat odası ve kuaförümüz de bulunuyor. Özel araçlarıyla gelen misafirleriniz otopark alanımızdan faydalanabilirler.

Diğer Ankara nikah salonlarından çocuk parkımız, hayvanlar için hazırlanan özel alanımız ve mescidimizle farklılaşıyoruz. Ferah ortamımız ve davet alanı alternatiflerimizle Paradise Garden’da sizi bekliyoruz. Paradise Garden nikah fiyatları için yan tarafta bulunan fiyat teklifi formunu doldurabilirsiniz. Aşağıdaki iletişim bilgilerimizi kullanarak da fiyat teklifi alabilir, tesisimiz hakkında öğrenmek istediğiniz her şeyi sorabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Firma Ortağı

 • Firma Yetkilisi

İletişim

 • Adres:

  Ballıkuyumcu Mahallesi, Arpalık Mevkii Küme Evleri, Ümitköy, ANKARA

 • Nasıl gelinir?

  Ankara - Eskişehir Yolu (Dumlupınar Bulvarı) D-200 Karayolu Üzerinden Çankaya Üniversitesini geçtikten sonra sağ kolunuzda "Makro Petrol" benzinliğini geçtikten sonraki ilk sapaktan Sağa dönülecektir. Dönülen yol üzerinden Ballıkuyumcu Girişine kadar ilerledikten sonra Ballıkuyumcu Mahallesine ulaşmış olacaksınız. Mahallenin içerisinde Ay Petrolden Sağa döndükten sonra yine ilk Sağa dönerek Paradise Garden'a ulaşmış olacaksınız.

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Paradise Garden Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.