Leylaa Düğün Balo Salonu

E-posta Gönder

  • Çankaya, Ankara.

Kapasite Bilgileri

Leylaa Düğün Balo Salonu - Nikah Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 250

Leylaa Düğün Balo Salonu Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
100 TL'den Az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
100 TL'den az
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
100 TL'den az

Leylaa Düğün Balo Salonu Özellikler

Mekan Özellikleri
Şehir merkezinde Teras
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Dışarıdan fotoğrafçı getirebilir miyiz?
Hayır
After Party Alanı
Evet
Dışarıdan organizasyon firması getirebilir miyiz?
Hayır
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Leylaa Düğün Balo Salonu Sıkça Sorulan Sorular

Leylaa Düğün Balo Salonu düğün fiyatları ne kadar?

Leylaa Düğün Balo Salonu düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta içi kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.Leylaa Düğün Balo Salonu düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 100 TL'den az aralığından başlamaktadır.


Leylaa Düğün Balo Salonu kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Leylaa Düğün Balo Salonu 100 kişiden 250 kişiye kadar yemekli hizmet sunmaktadır.


Leylaa Düğün Balo Salonu düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Leylaa Düğün Balo Salonu düğününüz için yemek servisi, menüde değişiklik i̇mkanı ve vale hizmeti sunmaktadır.


Leylaa Düğün Balo Salonu düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Leylaa Düğün Balo Salonu düğün dışında kına, davet ve resepsiyon, baby shower, parti, açılışlar, mezuniyet törenleri, kurumsal etkinlikler, doğum günü, bayi toplantısı, nişan ve sünnet düğünü hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Leylaa Düğün Balo Salonu Hakkında

Panoramik Dikmen manzaralı davet alanımızla Ankara Çankaya nikah salonları arasında 20 yıllık tecrübemizle hizmet veriyoruz. Nikah töreninizin hem açık havada hem de şehir içinde, merkezi bir konumda olmasını istiyorsanız sizi Leylaa Düğün Balo Salonu’nda ağırlayabiliriz. Mekanımızda açık terasımızın yanında kapalı alanımız da bulunuyor. Leylaa Club’da çiftleri lezzetli yemeklerimizle karşılıyor, konfor ve şıklığı bir arada sunuyoruz.

Davet Alanları

Leylaa Düğün Salonu’nda açık ve kapalı olmak üzere 2 davet alanımızla kapılarımızı açıyoruz. Açık hava nikah törenleri için kullanılan terasımızın 200 ila 300 kişilik kapasitesi bulunuyor. Terasımızdan şehir manzarasını izleyebilir, ferah bir ortamda nikahınızı gerçekleştirebilirsiniz. Kapalı alanımızdaysa 400 ila 500 kişilik geniş bir nikah töreni düzenleyebilirsiniz. Kapalı salonumuz yüksek tavanıyla da dikkat çekiyor.

Dekorasyon

En üst katta bulunan terasımız minimalist dekoruyla sade bir nikah töreni isteyen çiftleri bekliyor. Teras zemininde suni çim kullanmayı tercih ederek davet alanımıza daha doğal bir görünüm kazandırdık. Bu doğal görünümü bohem dekorlarla destekliyoruz. Örneğin nikah masamızı çiçek buketleriyle süslüyor, çiçeklerle bezeli tagımızla nikahınızı güzelleştiriyoruz. Tiyatro düzen nikahlar için uygun olan terasımızda beyaz sandalyelerle oturma düzenini oluşturuyoruz.

Geniş ve havadar oluşuyla öne çıkan kapalı davet alanımızdaysa salonun aydınlık atmosferiyle uyum sağlayan beyaz renge ağırlık verdik. Buna ek olarak davet alanının tek tarafı tamamen camla kaplı. Dilerseniz koyu renk perdelerimizle camları kapatabilir, dilerseniz de içeriye gün ışığı girmesine izin verebiliriz. Yemekli nikahlar için tercih edilen kapalı alanımızda yuvarlak veya dikdörtgen banket masalar kullanıyor, masaları çiçeklerle süslüyoruz.

Hizmetler

Leylaa Club’da kendi mutfak personelimizle zengin nikah menüleri çıkarıyor, menü içeriğine sizinle beraber karar veriyoruz. Daha sonra çiftlere menüyü deneme ve arzu ederlerse menüde değişiklik yapma fırsatı da sunuyoruz. Nikahta müzik eğlencesi isterseniz ses sistemlerini ve sahnemizi hazırlıyoruz. Özel araçlarıyla nikahınıza katılacak davetlileriniz için 75 ila 100 araç kapasiteli özel otoparkımız da bulunuyor.

Rahat ulaşılabilir, avantajlı bir konuma sahip olan Leylaa’da nikahınızı istediğiniz konseptte gerçekleştirebilirsiniz. Farklı nikah konseptleri için hazırladığımız iki ayrı davet alanımızla dilerseniz yemekli, dilerseniz de tiyatro düzen ayakta nikah törenleri düzenleyebiliyoruz. Leylaa Club Düğün Salonu nikah fiyatları için aşağıdaki iletişim bilgilerini kullanarak bize ulaşabilirsiniz. Sayfada bulunan fiyat teklifi formunu göndererek de bilgi alabilirsiniz.

Ekiple Tanışın

  • Firma Yetkilisi

İletişim

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.