Konu Başka Risto Nozze

0312 963 35 06

E-posta Gönder

 • Gölbaşı, Ankara. Haritada Gör

 • Hızlı firma 24 saat içinde cevap veriyorlar

Kapasite Bilgileri

Konu Başka Risto Nozze - Nikah Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 100 - Maks. 350
Kokteyl
Min. 100 - Maks. 450

Konu Başka Risto Nozze Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
350 - 500 TL
Minimum Yemekli Fiyat (Hafta içi)
350 - 500 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta sonu)
200 - 350 TL
Minimum Kokteyl Fiyatı (Hafta içi)
200 - 350 TL

Konu Başka Risto Nozze Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras
Manzara
Kır manzaralı Bahçe manzaralı
Yemek Servisi
Evet
Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?
Hayır
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Konu Başka Risto Nozze Sık Sorulan Sorular

Konu Başka Risto Nozze kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konu Başka Risto Nozze 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30


Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00


Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel, Vejetaryen

Tüm Sorular

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Beraberliğinizi bir adım öteye taşıyacağınız romantik gününüzü, doğanın içinde, Konu Başka Risto Nozze uzmanlığıyla kutluyoruz! Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, sonuz mutluluğa “Evet!” diyeceğiniz anı itinayla planlıyoruz. Doğayı seyreden davet alanlarımızı, arzunuza göre titizlikle dekore ediyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımızla, konuyu “başka” yere taşıyoruz ve eşsiz kutlamaların daimi adresi oluyoruz.

Davet Alanları

Ankara Gölbaşı nikah salonları arayışınıza, Konu Başka Risto Nozze’nin yemyeşil bahçesi ve özgün tasarıma sahip şık salonlarıyla cevap oluyoruz. Kokteyl davetlerinizde, 450 kadar misafirimizi ağırlayabiliyoruz. Yemek düzeni oluşturduğumuzda ise, kapasitemiz 350 kişi oluyor. Ağaçların arasındaki izole bahçemizde, sınırsız eğlenceye tanıklık ediyoruz. Nikahınızı iç mekanda gerçekleştirmek isterseniz, kolonsuz salonlarımızı sizin için düzenliyoruz.

Dekorasyon

Doğanın büyüsüne kapılmış yemyeşil bahçemizde, yuvarlak ve dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. 6 kişilik masalarımızı, rustik tarzdaki siyah sandalyelerle çevreliyoruz. Gökyüzünün altında romantik bir kutlama için, bahçemizi zarif aksesuarlarla süslüyoruz. Salonlarımızda, ahşap ziyafet masaları, yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Konuklarımızı, deri sandalyelerde misafir ediyoruz. Yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşarak dekorasyonumuzu tamamlayabiliyoruz.

Hizmetler

Konu Başka Risto Nozze’de, heyecanlı aşıklarımızı yetkin organizasyon sorumlumuzla bir araya getiriyoruz. Hayatınıza romantik bir sayfa açacağınız gününüzü, talepleriniz neticesinde titizlikle organize ediyoruz. İleri teknoloji ses ve ışık ekipmanlarımızı, gecenin eğlencesine hazırlıyoruz. Sahnemizde, profesyonel canlı müzik orkestramızı misafir ediyoruz. Sevgiyle hatırlayacağınız neşeli anlarınızı, profesyonel görüntü ekibimizle yarınlara taşıyoruz.

Gölbaşı nikah salonu ve restoran tecrübemizle, şık davet alanlarımıza lezzetin kokusunu ekliyoruz. Kokteyl ve yemekli davetlerinize özel zengin menü seçenekleri sunuyoruz. Nikah öncesinde işletmemizi ziyaret ederek enfes ikramlarımızı değerlendirebilir ve menü içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz. İşletme bünyesinde, hazırlık odası ve after parti alanı bulunuyor. Ayrıca, aracıyla katılım sağlayacak misafirlerimize vale hizmeti sunuyoruz.

“Bu Sefer Konu Başka” diyerek faaliyete başladığımız Konu Başka Risto Nozzo’da, hayallerin ötesinde davetlere imza atıyoruz. Yaratıcı fikirlerimiz ve dinamik ekibimizle, nikah salonlarına yeni bir soluk getiriyoruz. Muhteşem kır manzarasında mutluluğunuzun sesi yankılanırken, arka planda tüm detaylarla ilgileniyoruz. Ankara nikah salonu fiyatlarına ulaşmak ve detaylı sorularınızı iletmek üzere bizi arayabilirsiniz. “Ücretsiz Teklif Al!” butonu aracılığıyla firmamızdan fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Ekiple Tanışın

 • Satış Yetkilisi

 • Satış Pazarlama Sorumlusu

İletişim

 • Telefon: 0312 963 35 06
 • Adres:

  İncek Mahallesi, Yıldız Sokak no:11/1 Gölbaşı/Ankara

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Konu Başka Risto Nozze Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.