Nikah Salonları Ankara

Konu Başka Risto Nozze

Konu Başka Risto Nozze

Firmayı Neden Tercih Etmelisin?

  • Rustik konsept uyguluyor.
  • Gün ışığı alıyor.
  • Fotoğraf çekim alanı mevcut.
  • Menü tadımı yapılabiliyor.
  • Canlı müzik seçeneği sunuyor.
  • Büyük gelin odası veriliyor.
  • Alkol servisi bulunmuyor.

Konu Başka Risto Nozze Hakkında

Beraberliğinizi bir adım öteye taşıyacağınız romantik gününüzü, doğanın içinde, Konu Başka Risto Nozze uzmanlığıyla kutluyoruz! Deneyimli ve güler yüzlü ekibimizle birlikte, sonuz mutluluğa “Evet!” diyeceğiniz anı itinayla planlıyoruz. Doğayı seyreden davet alanlarımızı, arzunuza göre titizlikle dekore ediyoruz. Yenilikçi hizmet anlayışımızla, konuyu “başka” yere taşıyoruz ve eşsiz kutlamaların daimi adresi oluyoruz.

Davet Alanları

Ankara Gölbaşı nikah salonları arayışınıza, Konu Başka Risto Nozze’nin yemyeşil bahçesi ve özgün tasarıma sahip şık salonlarıyla cevap oluyoruz. Kokteyl davetlerinizde, 450 kadar misafirimizi ağırlayabiliyoruz. Yemek düzeni oluşturduğumuzda ise, kapasitemiz 350 kişi oluyor. Ağaçların arasındaki izole bahçemizde, sınırsız eğlenceye tanıklık ediyoruz. Nikahınızı iç mekanda gerçekleştirmek isterseniz, kolonsuz salonlarımızı sizin için düzenliyoruz.

Dekorasyon

Doğanın büyüsüne kapılmış yemyeşil bahçemizde, yuvarlak ve dikdörtgen masalardan yararlanıyoruz. 6 kişilik masalarımızı, rustik tarzdaki siyah sandalyelerle çevreliyoruz. Gökyüzünün altında romantik bir kutlama için, bahçemizi zarif aksesuarlarla süslüyoruz. Salonlarımızda, ahşap ziyafet masaları, yuvarlak ve dikdörtgen masalar kullanıyoruz. Konuklarımızı, deri sandalyelerde misafir ediyoruz. Yetkin bir organizasyon firmasıyla anlaşarak dekorasyonumuzu tamamlayabiliyoruz.

Hizmetler

Konu Başka Risto Nozze’de, heyecanlı aşıklarımızı yetkin organizasyon sorumlumuzla bir araya getiriyoruz. Hayatınıza romantik bir sayfa açacağınız gününüzü, talepleriniz neticesinde titizlikle organize ediyoruz. İleri teknoloji ses ve ışık ekipmanlarımızı, gecenin eğlencesine hazırlıyoruz. Sahnemizde, profesyonel canlı müzik orkestramızı misafir ediyoruz. Sevgiyle hatırlayacağınız neşeli anlarınızı, profesyonel görüntü ekibimizle yarınlara taşıyoruz.

Gölbaşı nikah salonu ve restoran tecrübemizle, şık davet alanlarımıza lezzetin kokusunu ekliyoruz. Kokteyl ve yemekli davetlerinize özel zengin menü seçenekleri sunuyoruz. Nikah öncesinde işletmemizi ziyaret ederek enfes ikramlarımızı değerlendirebilir ve menü içeriklerinde değişiklik talep edebilirsiniz. İşletme bünyesinde, hazırlık odası ve after parti alanı bulunuyor. Ayrıca, aracıyla katılım sağlayacak misafirlerimize vale hizmeti sunuyoruz.

“Bu Sefer Konu Başka” diyerek faaliyete başladığımız Konu Başka Risto Nozzo’da, hayallerin ötesinde davetlere imza atıyoruz. Yaratıcı fikirlerimiz ve dinamik ekibimizle, nikah salonlarına yeni bir soluk getiriyoruz. Muhteşem kır manzarasında mutluluğunuzun sesi yankılanırken, arka planda tüm detaylarla ilgileniyoruz. Ankara nikah salonu fiyatlarına ulaşmak ve detaylı sorularınızı iletmek üzere bizi arayabilirsiniz. “Ücretsiz Teklif Al!” butonu aracılığıyla firmamızdan fiyat teklifi talep edebilirsiniz.

Konu Başka Risto Nozze Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Fotoğrafçı getirme Organizasyon firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Balkon Çim alan Kolonsuz salon Şehir merkezinde Teras After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Konu Başka Risto Nozze Sıkça Sorulan Sorular

Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları ne kadar?

Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.Konu Başka Risto Nozze düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 1.000 - 1.500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 1.000 - 1.500 TL aralığından başlamaktadır.

Konu Başka Risto Nozze kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Konu Başka Risto Nozze 100 kişiden 350 kişiye kadar yemekli hizmet, 100 kişiden 450 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50'den az

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Hayır

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Servis saat kaçta sona eriyor?

23:30

Müzik saat kaçta sona eriyor?

23:00

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Alkol servisi yok

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.