Hisar Kasr-ı

E-posta Gönder

Kapasite Bilgileri

Hisar Kasr-ı - Nikah Salonları
Açık ve Kapalı Alan
Yemekli
Min. 200 - Maks. 875
Kokteyl
Min. 200 - Maks. 875

Hisar Kasr-ı Fiyatlandırma

Minimum Yemekli Fiyat (Hafta sonu)
100 TL'den Az

Hisar Kasr-ı Özellikler

Mekan Özellikleri
Bahçe Orman içinde Yüksek tavan
Manzara
Panaromik manzara Şehir manzaralı Tarihi yerler
Yemek Servisi
Evet
Aynı Anda Birden Fazla Kutlama
Evet
Catering firması getirme imkanı var mı?
Hayır
Engelli Girişi
Evet
Fotoğrafçı Getirme
Evet
After Party Alanı
Evet
Organizasyon Firması Getirme
Evet
Menü Tadımı
Evet
Işık, Ses ve Sahne Hizmeti
Evet
Menüde Değişiklik
Evet
Organizasyon Sorumlusu
Evet
Vale Hizmeti
Evet

Hisar Kasr-ı Sıkça Sorulan Sorular

Hisar Kasr-ı düğün fiyatları ne kadar?

Hisar Kasr-ı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 100 TL'den Az aralığından başlamaktadır.


Hisar Kasr-ı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Hisar Kasr-ı 200 kişiden 875 kişiye kadar yemekli hizmet, 200 kişiden 875 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.


Hisar Kasr-ı düğününüz için hangi hizmetleri sunuyor?

Hisar Kasr-ı düğününüz için yemek servisi, fotoğrafçı getirme i̇mkanı, vale hizmeti ve menüde değişiklik i̇mkanı sunmaktadır.


Hisar Kasr-ı düğün dışında hangi organizasyonlarda hizmet veriyor?

Hisar Kasr-ı düğün dışında kurumsal etkinlikler, nişan, mezuniyet törenleri, davet ve resepsiyon, kına, sünnet düğünü ve bayi toplantısı hizmeti vermektedir.

Tüm Sorular

Hisar Kasr-ı Hakkında

Onlarca yıllık ağaçların gölgesinde, Ankara’nın güzel manzarasında huzur bulacağınız bir noktada yer alan Hisar Kasr-ı, mutluluğunuza şahitlik etmek için hazırda bekliyor. İşletmemizde ücretsiz düğün ve organizasyon danışmanlığı sunuyor, çiftimizin nikahının her detayıyla ilgileniyoruz. Etrafı surlarla çevrili 30 bin metrekarelik devasa bir peyzaj çalışmasının eseri olan Hisar Kasr-ı, Ankara nikah salonları içerisinde benzersiz atmosferi ile öne çıkıyor.

Davet Alanları

Mekanımızda 1000 kişilik 1 açık alan ve 300 kişilik 1 kapalı alana sahibiz. Salonumuz yüksek tavanıyla ferah bir atmosfer sağlıyor. Hisar Kasr-ı, panoramik bir Ankara manzarasına sahip. Şehrin gürültüsünden kaçmak ve dingin bir ortamda huzur bulmak isteyen herkes için mekanımız, son derece doğru bir seçenek. Ankara Ulus Hisar Kasrı, geniş davet alanları ile sizi ve sevdiklerinizi bekliyor.

Dekorasyon

Standart süsleme paketlerimizde gümüş ve altın renklerinden yararlanıyor, son derece nezih bir ortam yaratıyoruz. Yuvarlak masalarımızın üzerlerini konsepte ve palete uygun olacak örtülerle donatıyoruz. Dekorasyonumuzda renk paletimize uygun gümüş ve altın renklerinde yapay çiçekli şamdanlardan faydalanıyoruz. Ayrıca yine aynı renklerde suplalarla masaların üzerlerini donatıyoruz. Dekorasyonun çiftlerimizin zevklerine uygun olması adına süslemelerimizde çeşitli alternatifler sunuyoruz.

Hizmetler

İşletmemizde sunduğumuz ücretsiz otopark ve vale hizmeti sayesinde mekanımıza giriş kolaylaşıyor. Ayrıca salonlarımızda temiz hava sirkülasyonu, ısıtma ve soğutma sistemlerinden de faydalanıyoruz. Böylece içeride tertemiz bir ortam yakalıyoruz. Çocuklar için animasyon şirketleriyle anlaşıyor, onlara koşup oynayacakları bir alan sunuyoruz. Salonumuzda 1 mescit, 1 gelin odası ve 1 bebek bakım odası da mevcut.

Mekanımızda süslemelerden servis tabağına kadar her noktada profesyonel bir ekip ile çalışıyoruz. Bu sayede nikah salonumuzdaki bütün detayların zevkinize uygun olmasını sağlıyoruz. Dilerseniz ücretsiz düğün ve organizasyon danışmanlığı hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Nikahınızdaki unutulmaz anları ölümsüzleştirmek isterseniz fotoğraf ve video çekimi konusunda deneyimli çözüm ortaklarımızla birlikte çalışıyoruz. Ayrıca eğlence sona ermesin diye müzik konusunda da sizi anlaşmalı olduğumuz firmalara yönlendiriyoruz.

Özetle Hisar Kasr-ı, şehrin gürültüsünden bir an olsun kaçmak isteyenler için en doğru tercih. Hemen tecrübeli ekibimize ulaşarak siz de Ankara nikah salonu fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bu sayfada yer alan iletişim adreslerimizi kullanmak veya yan taraftaki iletişim formunu doldurmak. Hisar Kasr-ı’nda çiftlerin mutluluğuna ortak olmak için hazırdayız!

Ekiple Tanışın


İletişim

 • Adres:

  Kale Mah. Kapıdağı Yokuşu Sokak No 17 Ulus / Ankara

 • Nasıl gelinir?

  Ankara Kalesine Konya Sokak tarafından giriyorsunuz. Anadolu medeniyetleri müzesinin tam karşısındaki Hisar Parkın içindeki müstakil köşk...

 • E-posta

  E-posta Gönder
 • Haritadaki Konumu

  Hisar Kasr-ı Yol Haritası

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak
evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.