Nikah Salonları Ankara

Göl Seyir İncek Nikah Alanı

Göl Seyir İncek Nikah Alanı

Göl Seyir İncek Nikah Alanı Hakkında

Gölbaşı Ankara’da, havuz başında yer alan kır bahçemizde seneler içinde sayısız çiftin mutluluğa “Evet!” demesine şahit olduk. Kusursuz hizmet kalitemiz ve doğanın içindeki muazzam alanımızla, Göl Seyir İncek Ankara olarak, hafızalardan silinmeyecek nikah davetleriniz için mükemmel bir seçimiz. Tecrübeli davet sorumlumuz kutlamanızı detaylıca planlarken güler yüzlü ekip arkadaşlarımız organizasyon boyunca her ihtiyacınıza cevap vermeye hazır.

Davet Alanları

Sonsuz mutluluğa adım atacağınız anlamlı gününüzde, kokteyl kapasitesi 200 kişiyi bulan kır bahçemizde nikah seremonilerinize ev sahipliği yapıyoruz. Aynı zamanda 100 kadar konuğa yemekli davet servisi sağlayabiliyoruz. Tamamı doğal çim zeminle kaplı ve çam ağaçlarıyla çevrili bahçemizde geniş bir havuz ve konuklarınızla rahatça eğlenebileceğiniz bir dans pisti bulunuyor.

Dekorasyon

Göl Seyir İncek kır bahçesi ve havuz başı alanını, düşlerinizi süsleyen nikah ve düğün seremonisini gerçekleştirmek için özenle düzenledik. Bahçemize nikah düzeninde, tül bağlamalarla süslediğimiz napolyon ve tiffany sandalyeler yerleştiriyoruz. Enfes lezzetlerimizi, uzun ahşap ziyafet masaları ve 10 kişilik yuvarlak masalarda servis ediyoruz. Masalarımızı altın renkli şık suplalar, 5 kollu şamdanlar ve çiçek aranjmanlarıyla süslüyoruz.

Kır bahçemizde, klasik şıklığın yanı sıra bohem konsepti yansıtan dekorasyon ürünlerine de yer veriyoruz. Hasır sandalye bağlamaları, pampas, ayçiçeği ve kozalak süslemeleriyle kutlamanıza, doğayla uyumlu estetik bir atmosfer kazandırıyoruz. Çiçekli çember gelin tagı ve özel tasarım cam kürsümüz mevcut. Farklı zevklere sahip çiftler için de özelleştirilmiş dekorasyon hizmeti sunuyoruz.

Hizmetler

Ankara’nın kalbinde seven kalpleri bir araya getiren Göl Seyir İncek Nikah Alanı, benzersiz bir nikah ve düğün daveti için tüm ihtiyaçlarınızı bünyesinde karşılıyor. Sektörde deneyimli organizasyon sorumlumuz, kutlamanızın bütün hazırlıklarını talepleriniz doğrultusunda gerçekleştiriyor. Davet öncesinde tadım ve değişiklik yapabileceğiniz leziz menülerimiz, usta şeflerimiz tarafından sevgiyle hazırlanıyor. İşletmemizde after party alanı, 50-75 araç kapasiteli otopark ve vale hizmeti var.

Güvenilir ekibimizle birlikte, genç çiftlerimizin hayallerindeki nikahı, havuz başındaki nefis bahçemizde gerçekleştiriyoruz. Yeşil ve mavinin ahengiyle renklenen alanımızı, arzularınıza göre şekillendiriyoruz. Kusursuz hizmet kalitemizden yararlanmak ve davetiniz için ücretsiz fiyat teklifi almak isterseniz yandaki formu doldurabilirsiniz. Göl Seyir İncek iletişim numaramızı arayarak davet detayları hakkında daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Göl Seyir İncek Nikah Alanı Özellikler

Olanaklar
Yemek servisi Menü tadımı Menüde değişiklik Organizasyon sorumlusu Işık, ses ve sahne hizmeti Organizasyon firması getirme Catering firması getirme
Fiziksel Özellikler
Bahçe Çim alan After Party alanı
Manzara
Doğa manzaralı

Göl Seyir İncek Nikah Alanı Sıkça Sorulan Sorular

Göl Seyir İncek Nikah Alanı düğün fiyatları ne kadar?

Göl Seyir İncek Nikah Alanı düğün fiyatları hafta içi yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta içi kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.Göl Seyir İncek Nikah Alanı düğün fiyatları hafta sonu yemekli kişi başı 250 - 500 TL, hafta sonu kokteylli ise kişi başı 250 TL'den az aralığından başlamaktadır.

Göl Seyir İncek Nikah Alanı kaç kişilik düğün kapasitesine sahip?

Göl Seyir İncek Nikah Alanı 50 kişiden 75 kişiye kadar yemekli hizmet, 50 kişiden 150 kişiye kadar kokteyl hizmeti sunmaktadır.

Otopark araç kapasitesi ne kadar?

50-75

Aynı zamanda birden fazla düğün yapılıyor mu?

Evet

Engelli girişi var mı?

Evet

Vale hizmeti var mı?

Evet

Özel menü seçenekleriniz neler?

Çocuklara özel

Mekanın kısıtlamaları neler?

Havai fişek ve benzeri kullanılamaz

Yorumunu çok merak ediyoruz 😍

Bu firma ile ilgili tecrübelerini yazarak evlenecek çiftlerin karar sürecine yardımcı olabilirsin.